ESMTK – Komlói Bányász Sport Klub

2:0

vége (0:0)

17.11.2013, 13:00

Összességében megérdemelt hazai siker született a mérkőzésen. A második félidőre fölénybe került az ESMTK, a komlóiaknak nem sikerült komolyabb helyzetet kialakítaniuk. A 70. percben Fekete nagyon szép támadás végén szerezte a második gólt, ezután nagyjából minden eldőlt. A vendégeknek nem volt esélyük szépíteni, és végül a hazaiak sem tudtak újabb gólt szerezni. A vége tehát 2:0.
Köszönjük figyelmüket! (14:48:14)

90+1

Feketét ugratták ki középen, de Dömény utolérte és ki tudta vágni a labdát.

90+1

Fekete ad be balról, de Vágó nem tudja átvenni a 16-os vonalán.

89

Vágó Bence maradt le jobb oldali beadásról, 2 méterre a kaputól. Hatalmas helyzet volt.

88

Havlik indította volna Lórántot, de nem volt pontos a passz a jobb oldalon.

87

A Komlói Bányász nem tud helyzetet kialakítani, a hazaiak próbálnak még újabb gólt szerezni.

85

Soós helyett Lóránt a hazaiaknál.

85

A vendégeknél Horony kap sárgát.

82

Buják indul a bal oldalon, de vissza veszi és nem jut lövéshez a vendég csapat.

81

Pintér lőtte kapura, középről, de jócskán fölé.

81

Hazai szabadrúgás 23 méterről, Vágót állították meg.

80

Horony rúgta fel Rápót, de szabadrúgás sincs.

79

A hazaiaknál a labda, nem igazán van benne a meccsben most már a komlói gólszerzés.

77

Egyből cserél az ESMTK is, Vágó Ádert váltja.

77

Paál helyett Vörös a vendégeknél.

76

Rápó rúgott megint oda ellenfelének 30 méteren, de nincs újabb sárga. A szabadot messze fölé lövik a vendégek.