Németország – Mexikó 4:1
20:00, vége (EL)
Shirak – ND Gorica 0:2
14:00, vége (ESK)
Pavlodar – Dunav Ruse 1:0
16:00, vége (ESK)
FK Kairat Almaty – FK Atlantas Klapéda 6:0
16:45, vége (ESK)
Ventspils – Valur 0:0
17:00, vége (ESK)
Pjunik – SBA 1:4
17:00, vége (ESK)
Partizani Tirana – Botev 1:3
17:00, vége (ESK)
Trenčín – Torpedo Kutaisi 5:1
17:20, vége (ESK)
Levadia – Cork City 0:2
17:30, vége (ESK)
Dinamo Minszk – Runavík 2:1
17:30, vége (ESK)
Soligorsk – Suduva 0:0
18:00, vége (ESK)
VPS – NK Olimpija 1:0
18:00, vége (ESK)
Dinamo Bt. – Jagiellonia 0:1
18:00, vége (ESK)
FC Chikhura Sachkhere – Rheindorf Altach 0:1
18:00, vége (ESK)
Shkëndija – FC Dacia Chișinău 3:0
18:00, vége (ESK)
Lyngby – Bangor City FC 1:0
18:30, vége (ESK)
Kalju – B36 Tórshavn 2:1
18:30, vége (ESK)
Ferencvárosi Torna Club – FK Jelgava 2:0
18:45, vége (ESK)
Beitar Jeruzsálem – Vasas Budapešť 4:3
18:45, vége (ESK)
Odd – Ballymena 3:0
19:00, vége (ESK)
FK Haugesund – Coleraine 7:0
19:00, vége (ESK)
Larnaca – Lincoln Red Imps FC 5:0
19:00, vége (ESK)
Zaria Balti – FK Sarajevo 2:1
19:00, vége (ESK)
UE Santa Coloma – NK Osijek 0:2
19:00, vége (ESK)
Levszki – Sutjeska 3:1
19:00, vége (ESK)
Zirä FK – Differdange 2:0
19:00, vége (ESK)
Fola – Milsami 2:1
19:30, vége (ESK)
KÍ Klaksvík – AIK Fotboll 0:0
20:00, vége (ESK)
Norrköping – Priština 5:0
20:00, vége (ESK)
Connah's Quay – HJK 1:0
20:00, vége (ESK)
FC Midtjylland – Derry City 6:1
20:00, vége (ESK)
Bala Town – FC Vaduz 1:2
20:00, vége (ESK)
Skënderbeu – UE Sant Julià 1:0
20:00, vége (ESK)
FK Vojvodina Novi Sad – MFK Ružomberok 2:1
20:00, vége (ESK)
Maccabi Tel Aviv F.C. – Tirana 2:0
20:00, vége (ESK)
NK Domžale – FC Flora Tallinn 2:0
20:30, vége (ESK)
Tre Penne – FK Rabotnički Skopje 0:1
20:30, vége (ESK)
Crvena Zvezda – Floriana 3:0
20:30, vége (ESK)
Široki Brijeg – Ordabaszi 2:0
20:30, vége (ESK)
FK Mladost Podgorica – Gandzasar 1:0
20:30, vége (ESK)
Mladost Lučani – Keşla FK 0:3
20:30, vége (ESK)
Crusaders F.C. – FK Liepāja 3:1
20:45, vége (ESK)
St. Johnstone – Riteriai 1:2
20:45, vége (ESK)
Rangers – Niederkorn 1:0
20:45, vége (ESK)
La Valletta FC – SS Folgore / Falciano 2:0
20:45, vége (ESK)
St Joseph's – AEL Limassol 0:4
20:45, vége (ESK)
Željezničar Sarajevo – Zeta 1:0
20:45, vége (ESK)
Fehérvár – Balzan 2:0
20:45, vége (ESK)
Lech Poznań – Pelister 4:0
20:45, vége (ESK)
KR Reykjavík – Seinäjoki 0:0
21:15, vége (ESK)
UMF Stjarnan – Shamrock 0:1
21:15, vége (ESK)