Merkantil Bank Liga

BFC Siófok – Ceglédi VSE

1:0

vége (0:0)

16.11.2013, 14:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Bartha Gergely Sámuel (@samuelgergely)

Az első félidőben küzdelmes futballt láthattunk, inkább a hazaiak veszélyeztettek. A második játékrészben Bogáti Péter beállításával feljavult a siófokiak játéka. Az időjárási körülmények, viszont megnehezítették a játékosok dolgát. Összességében megérdemelt haza győzelem született.

A kilátogató drukkereknek biztonságos utat kívánunk hazafelé, ebben a tejfehér ködben, különösen a ceglédieket elkísérő vendégszurkolóknak! (15:48:53)

90+2

Pintér Csaba játékvezető lefújta a mérkőzést.

90+1

Már a hosszabbításban járunk, ám a köd miatt sajnos nem látni mennyi lesz a ráadás!!!

90

Takács Marcell folytatja Juhász Dániel helyén.

89

Ceglédi szabad a kezdőkörből, minden vendég játékos előre húzódott, végül kirúgás következik.

87

Bogáti szánta el magát 25-ről lövésre, ám próbálkozása fél méterre a jobb kapufa mellé szállt, azonban illik megjegyezni, hogy Kovács Attila rajta volt.

86

Nagy Dániel cselezte be magát a 16-on belülre, ám a középső védőkön már nem tudta átfűzni magát.

85

Folyamatosan támad a Siófok. Nyomás alatt tartva a ceglédi kaput.

83

Frissítenek a hazaiak csatár poszton, Pál András helyett Horváth Bence a pályán.

82

Mi maradt ki! Nagy Dániel szögletét az előre húzódó Tímár lövi 5 méterről a jobb kapufára!!!

81

Siófoki szöglet következik.

78

Az utóbbi percekben átvette a játék irányítását a Cegléd.

77

Rebryk Denis helyett Koós Gábor a pályán a vendégeknél.

76

Ceglédi kirúgás következik.

75

Medgyesi futott lesre.

74

Már a mezőnyben a labda, Novák lövése nem jutott el a kapuig.

73

Siófoki szabad 35 méterre a vendégek kapujától a labda mögé Novák áll oda.

72

Valószínűleg Kovács későn észlelhette a köd miatt a löketet!

1:0

vége (0:0)

Gólok: 71. Bogáti

Lapok:   65. Medgyesi (CVSE)

BFC Siófok: Tajti – Kiss Zs., Tímár, Papp Sz., Novák – Gárdos (56' Nagy D.), Vass, Fülöp (félidőben Bogáti), Futó, Papp M. – Pál (83' Horváth)
Cserék: Fehér, Horváth B. 83', Bogáti félidőben, Mokánszki, Nagy D. 56', Pécseli

Ceglédi VSE: Kovács – Robson, Miklósvári, Farkas, Szala – Kenderes, Juhász (90' Takács), Koncz, Viniczai (55' Markó) – Medgyesi, Rebryk (77' Koós)
Cserék: Miski, Makrai, Markó 55', Koós 77', Szkunc, Takács 90', Szabó

Játékvezetők: Pintér Csaba (Kiss Norbert) – Huszár Balázs, Király Krisztián