Női Világliga

Magyarország-Görögország

8:10

22.04.2014, 18:30 • Csitáry G. Emil Uszoda, Székesfehérvár • Szeitz Gergő

A magyar női vízilabda válogatott pontatlanul játszva, sok emberelőnyt elpuskázva két gólos vereséget szenvedett a görög nemzeti csapattól. A vendégek jobban koncentráltak, jobban lendültek át a nehezebb szituációkon, így megérdemelten győzték le válogatottunkat.

Merész András nyilatkozata a meccs után: Nem vagyok elégedett, rengeteg taktikai hibát vétettünk, abban reménykedtem, hogy néhány fiatal játékosom megnehezíti az ellenfél dolgát, de nem így történt. Sok rutinos játékosunk nem volt higgadt a mérkőzés folyamán. A nehezebb helyzeteket jobban kell megoldanunk a nagy tornákon, nagyon pontosnak kell lennünk a későbbiekben a kiélezett helyzetek alatt. A végén a fáradtság nem csak testben de fejben is sajnos kijött. (19:44:16)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

Kisteleki a blokkba bombáz, 20 másodperc maradt.

32

Időt kér Merész András.

32

Keszthelyi kísérletezik a jobb alsó irányába, kitolja Diamantopoulou.

31

Kaso nagyot véd, de sajnos odaszédül a kötélhez a labda, így újraindul a görögök támadóideje 1 perc 10 mp-cel a vége előtt.

30

Lejár a támadóidő, nem tudtunk mit kezdeni a labdával.

29

Kaso Orsolya véd a rövidnél, magyar akció.

29

Görögország kapitánya kér időt.

29

Kisteleki a jobb kapufát találja telibe, bosszantó ez a hátralévő 2 és fél percet nézve.

29

TSOUKALA CHRISTINA a jobb alsóba továbbítja az öt méterest, két gólos görög előny. 8-10.