Nyíregyháza Spartacus FC – Gyirmót FC Győr

2:2

vége (1:2)

25.04.2014, 15:30 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • Nagy Gábor

Lucsánszky Tamás nyilatkozata a mérkőzés után: "Nem játszottunk jól az első félidőben, egyértelműen az történt, amit a Gyirmót akart. Azt hiszem a félidő végét rontottuk el, ott be kellett volna jönnünk gólelőnnyel a szünetre. 1:0 után nem szabadott volna ennyire nyitva hagyni a védelmünket, de a tét miatt mentek a srácok, nem tudom őket elmarasztalni. Az erőnket azonban mutatja, hogy tudtunk egyenlíteni."

Sisa Tibor értékelése: "Azt hiszem jobban játszottunk, több helyzetünk, volt, két kapufát is rúgtunk, de azt sajnálom igazán, hogy elfogytunk mostanra, hét játékosom is kidőlt a sorból, de helytálltunk így is. A feljutás nálunk most nincs a képben, jövőre szeretnének ezt elérni, koncepcióváltáson vagyunk túl, fiatal játékosokat építettünk a csapatba.

Azért sajnálom, hogy egy figyelmetlenség miatt elmaradt a győzelem, de a labdarúgás ilyen. A játékosaimat dicséret illeti, a Nyíregyháza otthonában nem könnyű játszani, és ennyi helyzetet sem könnyű kialakítani." (17:47:31)
Az egész meccset figyelembe véve megérdemelték a pontot a csapatok. Ám a 2. félidőben a Gyirmót nem igazán akart már futballozni, csak ölte a játékot és az időt is. Így megérdemelten egyenlített ki a Nyíregyháza.

90+4

90+2

Bajzát kapott ígéretes indítást, de megint centis lesen lehetett, elég későn jött a jelzés.

90+1

A Nyíregyháza gólt szerzett!
Egy baloldali szöglet után GENGELICZKI GERGŐ talált be a tömörülésben 6 méterről fejjel!

90

Csordás jön le, Szilágyi váltja.

89

Madarász is besárgul a végére időhúzás miatt, a szabadrúgást akadályozták gyorsan elvégezni.

88

Huszák kap szabadrúgást egy rossz becsúszás miatt a vendég térfél közepén.

87

Sándor kapott remek beadást, de a kapuval szemben 8 méterre is hosszan vette át a labdát.

86

Magasföldi helyére jön a végén Graszl.

85

Somogyi, a vendégek kapusa kapja meg a jól megérdemelt sárgáját időhúzás miatt.

84

Bajzátnak emelik be a kapu elé, de el tudják fejelni előle megint a védők.

83

Lengyel a vendég cserék közül is lapot kapott időhúzás miatt.

82

Törte jobboldali szöglete után a hosszún Sándor érkezett, és 10 méterről balról eltalálta a felső kapufát!

81

Folyamatosan támad a Nyíregyháza, de nehéz a már percek óta betömörült védelem ellen.

79

A szögletből már nem lett ekkora helyzet, felszabadítottak a beadás után.

78

Újabb jobboldali hazai beadás után Andorkáról majdnem bepattant a rövidről, de így is szöglet jöhet.

77

Bajzát jól ment el a jobb szélen, de a beadást elmérte, kissé hosszú lett a túloldalra, így elmaradt a helyzet.

76

Farkas adott be balról túl gyengén és röviden, de nem tudtak kontrázni a hazaiak.