Felkészülési mérkőzések

BFC Siófok – Veszprém FC

3:0

vége (2:0)

29.07.2014, 18:00 • Siófoki Bányász SE Edzőcentrum • Bartha Gergely Sámuel (@samuelgergely)

Az első tíz percben még tapogatóztak a csapatok, majd a Siófok fokozatosan átvette a játék irányítását. Ivancsics tizenegyes góljával és Peszemeg szépségdíjas találatával két gólos előnnyel fordultak a második félidőre. Ez a játékrész is nagy iramot és jó játékot hozott. Császár a Veszprém csapatából kicsit túlpörögte, így a 59. percben pirosat kapott. Szerencsére hamar megnyugodtak a fiúk a pályán. A végén még Eisenberger is betalált, kialakítva ezzel a 3:0-ás végeredményt. (19:46:06)

90

89

Fodor lő harmincról. Lövése egy méterrel kapu fölé száll.

87

Ambrusics remek érzékkel mozdul ki kapujából!

86

A Siófok gólt szerzett!
Gólszerző EISENBERGER.
EISENBERGER kap labdát a tizenegyesponton, majd kivárva a Kádár reakcióját a kapu bal oldalába gurít! Kádár nem tudott mozdulni rá.

85

Szöglet után mezőnyben a labda.

84

Siófok szöglet után Kichner 14 méteres lövését blokkolják. Újabb szöglet.

83

Kirchner szerez labdát 35 méterre a veszprémi kaputól. Tol rajta párat, majd 22 méterről célba veszi a jobb fölsőt! Kádár bravúrral hárít!

82

Nagy Bálint áll a labda mögé majd lövi fölé a szabadot egy méterrel.

81

25 méterről kissé jobbról Veszprém szabad.

79

Udvardi lő fölé 20 méterről.

78

Eisenberger 18 méteres lövése pattan meg egy vendég védőn, így Kádárnak könnyű zsákmány.

77

Skriba kap remek labdát, azonban hosszan tolja meg a bal oldalon, így Siófok kirúgás következik.

76

Kirchner nagy kedvel játszik, újra labdát lop.

74

Kirchner szerez labdát, majd indul meg a jobb szélen, alighogy kivezeti a lasztit. Veszprém dobás.

72

Hátul adogatnak a hazai védők.

71

Papp Szilárd helyén Singer Róbert folytatja.

69

Siófoki lesellást lát Balogh Lajos partjelző.

68

Csere a Veszprém FC-nél/nál: lemegy Burcsik, bejön Skriba.

3:0

vége (2:0)

Gólok: 35. Ivancsics (bünt.), 45. Peszmeg, 86. Eisenberger

Lapok:   59. Császár (VFC)

BFC Siófok: Ambrusics – Fülöp (Pécseli 46'), Fehér (Fülöp 58'), Papp Szilárd (Singer 71'), Gubicza (Baranyai 8') – Gárdos, Peszmeg (Bacskai 63'), Ivancsics (Fodor 65'), Papp Máté (Eisenberger 46') – Berki (Papp Máté 46'), Daru (Futó 25')
Cserék: Kis (k), Pécseli, Singer, Baranyai, Futó, Bacskai, Fodor, Kirchner, Eisenberger

Veszprém FC: Kádár – Venczel (Baldauf. 68'), Garai, Császár (Udvardi 60'), Kuti (Nagy 46') – Németh, Zsély, Skriba, Burcsik– Baldauf (Weibel 46'), Tóth
Cserék: (Gyimesi (k), Zsély, Udvari, Kovács, Czvetkó

Játékvezetők: Csehi Norbert, Balogh Lajos