Bajnokok Ligája

Qarabag Agdam FK – FC Red Bull Salzburg

2:1

vége (1:0)

30.07.2014, 17:30 • Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu, Baku • István Palánki

Kikapott a nagy esélyes meglepetésre!
A 2. félidőnek köszönhetően nagyon jó meccs kerekedett ebből az 1. félidei unalmas játék után. Hamar megszerezte a vezetést az azeri csapat, amivel sokáig nem tudott mit kezdeni a Salzburg. A 2. félidőben azonban megtört a jég, és a sok lehetőséget gólra tudták váltani az osztrákok, majd a semmiből villant egyet Reynaldo, és 2-1-re módosította az állást. A Qarabag-nak gyakorlatilag ez az egy lehetősége volt a 2. játékrészben, de ebből gól lett és ez a lényeg. Jobban játszottak az osztrákok, de kikaptak, viszont a visszavágóra maradt még esélyük. Kiváncsi leszek, hogy a 2 kiállítás miatt elvesztett játékosokat hogy tudják majd pótolni az azeriek.
Köszönöm a figyelmüket, tartsanak velünk a visszavágón is! (19:27:20)

90+3

90+2

Kampi kap sárga lapot kezezésért!

90+2

Nagyon elfáradt Leitgeb, aki sokat dolgozott, jól játszott. A helyén Quaschner folytatja!

90

Nagyon hosszú Sehic felívelés, egészen Gulácsiig repül!

90

3 perc a hosszabbítás most is!

90

Egy bal oldali salzburgi beadást tudnak kifejelni a védők!

89

Volt minden ezen a meccsen! 3 kiállítás, 3 gól, jó 2. félidő, nyílt meccs!

89

Bruno lő fölé egy távoli bombát!

88

A gólszerző Reynaldo még fel sem ocsúdhatott a gól után, máris ráugrik Hinteregger-re, durvasága miatt Sergii Boyko játékvezető piros lappal leküldi a pályáról!

86

A Qarabag gólt szerzett!

Gulácsi hibázott óriásit, rosszul jött ki a kapujából, és a mellette elpasszolt labda bemegy a hálóba! A gólszerző: REYNALDO
2:1

86

Lassú, gyenge a salzburgi kontra, el is veszítik a játékszert!

85

Ígéretes azeri támadás után kontrázhatnak az osztrákok!

84

Jonatan Soriano kap lesen egy labdát.

83

Elakad egy jobb oldali vendég támadás a védőkben!

83

Szépen passzolgatnak a vendégek, és haladnak előre!

82

Egy bal oldali támadás vége, hogy szögletet rúghat a Salzburg!

80

Érett, érett a vendégek gólja, és a végén meg is született. Visszahozták a meccset maguknak!

79

Richard Almeida lövését blokkolják a vendég védők!

77

A Salzburg gólt szerzett!

Nagyot hibáznak a hazai védők, mikor CHRISTOPH LEITGEB szépen le tudja venni a labdát a tizenhatoson belül, majd tol rajta egyet, és lő, góóóól! 1:1

77

Sorozatosan nem tudnak a labdával semmit sem kezdeni a Qarabag játékosai!

76

Óriásit véd Sehic!

75

Szabadrúgást kap épphogy a tizenhatostól a Red Bull Salzburg! Épphogy nem büntető!

74

A hazaiak felívelt szabadrúgása után támadhat az osztrák együttes!

73

Lövésig cselezte magát Kampl, de a védőket így sem tudta kijátszani!

72

A Salzburg bal oldali támadása hal el a védőkben.

72

Ismét nem jó semmire sem a hazaiak beadása.

70

Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a hazaiak mestere! A gólszerző Danilo Dias-t Yusifov váltja a pályán!

69

Szabálytalanság miatt kifelé jár a szabadrúgás!

67

Nagyon nyom az osztrák csapat, szinte momentum nélkül a 2. félidőben a hazaiak!

65

Leitgeb élesen beszálló szögletét P. Ankersen nem tudja góllal befejezni!

64

Újabb szöglet következhet!

64

Mané 25-ről eleresztett bombáját szögletre hárítja Sehic!

63

Rossz a salzburgiak felívelése!

61

Végrehajtja 2. cseréjét is a vendég együttes! Sabitzert váltja Bruno!

59

Hinteregger ér kézzel a labdához, ez bizony sárgalap!

59

Oldalháló a vendégek szabadrúgása!

58

Egy vendég támadáskor ismét helyükön az osztrék védők!

57

George megy le a játéktérről, R. F. Sadygov váltja!

56

Leitgeb szabadrúgása megy fölé.

55

Jó helyről lőhet szabadrúgást, 17 méterről, középről a Salzburg együttese!

55

Guseynov lépett be elkésve, sárgalapot kap az ukrán sporitól!

54

Rossz Medvedev felívelése!

53

Óriási Sehic védés! Mané került tiszta helyzetbe!

53

Az alapvonalon kívülre vezeti a labdát Leitgeb!

52

Egy hazai beívelés után pedig Gulácsi véd óriásit!

51

Az egész 1. félidőben nem volt annyi helyzet, mint ebben az 5 percben az osztrákoknak!

51

Érik a vendégek gólja???

50

Jonatan Soriano lőtt egy hatalmasat 25-ről, újra a helyén Sehic!

49

12-ről lőhetett senkitől sem zavartatva Mané, de véd Sehic újra!

48

Nagyon jól kezdődik a 2. játékrész! A Salzburg nagyon bekezdett!

48

Ulmer már a kapuson is túljuttatta a labdát, de a kapufa közbeszólt!

47

Leitgeb szép kilépője után tud jól védeni Sehic!

46

A szünetben cseréltek a hazaiak! Qarayev helyett Gurbanov a pályán!

46

A 2. félidőt az azeri együttes kezdte!

46

Az első pillanatokban gól tudott rúgni a Qarabag, és őrzi a vezetést. Sok a hiba mind a két oldalon, ez abból is látszik, hogy mind a két csapatnál volt egy-egy kiállítás egyéni hibákból adódóan! A Salzburg-nak csak próbálkozásai vannak, igazán nagy helyzete egy volt, bár a Qarabag játéka is leült a gól óta. Temettük a vendégeket a kiállítás után, viszont így, hogy a hazaiaknál is volt egy kiállítás, még bármi lehet! Játékerőben jobbak a vendégekben, agyban a hazaiak tűnnek erősebbnek! Meglátjuk mi lesz!
Izgalmas 2. félidő várható, tartsanak velünk!

45+3

45+2

Csúnyán fölé a szabadrúgás!

45+1

Chumbinho lőhet jó helyről szabadrúgást!

45

3 perc a hosszabbítás!

44

Kampl szabadrúgását épphogy ki tudja ütni Sehic!

43

Qarayev lép oda elkésve Kampl-nek! Itt is jogos a sárgalap!

42

Teli teljesen érthetetlen módon a saját térfelén kézzel üt a labdába, ezért megkapja 2. sárgalapját, és kiállíttatja magát! Óriási hiba!

41

Veszélyes George beadása a jobb oldalról, de az osztrák védők megoldják a feladatot!

41

Újra veszélytelen a vendégek felívelése!

40

Teli megüti Mané-t! A jutalma sárgalap Sergii Boyko játékvezetőtől!

38

Rögtön cserél is a Salzburg edzője, ahogy kell! Támadó (Keita) helyett védő (P. Ankersen) a pályán!

37

Agolli távoli lövése megy csúnyán fölé!

37

Innentől nagyon nehéz helyzetben a vendégek, hiába ők (voltak) az esélyesebbek!

36

Danilo Dias szabadrúgását Gulácsi üti szögletre!

35

Jó helyről, ideális szögből lőhet szabadrúgást a bal oldalról a Qarabag!

34

Óriási butaságot csinál Schwegler! Utolsó emberként lerántja Reynaldo-t! Az ukrán játékvezető jogosan mutatja fel neki a piros lapot!

34

Kisebb szabálytalanságok akadályozzák most a játékot!

32

Richard Almeida kap a másik oldalon sárgalapot, mert felrúgta Jonatan Soriano-t!

31

A jobb oldali szabadrúgást kifejelik a salzburgi védők!

31

Leitgeb kap sárga lapot egy lökésért, a hazaiaknak jár a szabadrúgás is érte!

31

Leitgeb nagy bedobása Sehicnél áll meg!

30

Egy salzburgi felívelés a hazaiak kapusánál landol!

29

A fordulásból Jonatan Soriano van lesen!

29

Gulácsi rosszul mozdul ki, a védők lemaradnak, de Danilo képtelen eltalálni a labdát!

28

A 2. szöglet egy kavarodás után Sehic kezében van!

28

Kifejelik a védők, újabb szöglet jöhet!

27

Szögletet rúghat Mané lövése után az osztrák csapat!

27

Most az otthon játszó csapatból Reynaldo van lesen!

26

Danilo beadása előtt odaérnek a védők!

25

A sokkal esélyesebb Salzburg is egyelőre csak próbálkozásokra képes!

25

Újabb les a Salzburgnál.

24

A gól óta nem tud magával mit kezdeni az azerbajdzsáni csapat!

23

Mané beadása akad el a védőkben!

22

A szemfüles hazai védők ezúttal is a helyükön!

21

Újra lessel fejeződik be egy vendég, szépen felépített támadás.

20

A vendég támadást újra elhozzák a hazai védők!

19

Mané van lesen Kampl átadása után!

19

Szép támadás középen a vendégektől, de nincs belőle helyzet, mert Guseynov tisztázni tud!

18

Aktívabb a Salzburg, de a vezetés a Qarabag-nál!

17

Keita bombája is fölé száll!

17

Mane lőhetett tisztán 21-ről, de csúnyán fölé bombáz!

16

Jól dolgoznak a hazai védők, lefülelik a vendég támadást!

16

Kis passzokkal próbál építkezni a Salzburg!

15

Elcsúszik Danilo passza Reynaldo lába előtt!

14

Csúnya szabálytalanság a saját térfelén Teli-től, még nincs sárga lap!

13

Danilo Dias fejelhetett tisztán George beadása után, de fölé fejelt!

12

Próbálkozik a Salzburg, de fel lehet-e állni a korai gól után?

11

Most a jobb oldalon próbálkoznak a vendégek, de Sehic lehúzza a labdát.

10

Az osztrák felívelés a hazaiak kapusánál köt ki!

10

A Qarabag kapusa adja el a labdát, de nincs belőle helyzet végül!

9

Épphogy fölé Jonatan Soriano szabadrúgása!

8

Nagyon jó helyről lőhet szabadrúgást a Salzburg! A tizenhatos sarkáról!

8

A hazaiak tizenhatosánál nagy izgalmak!

6

Nem jó a beívelés.

6

A bal oldalról ívelhet be szabadrúgást a hazai csapat Schwegler szabálytalankodása után!

4

Apróbb szabálytalanságok mindkét oldalon!

3

Nagyon jól kezdődik a mérkőzés! A stadion szinte felrobban a gól óta! A Salzburg próbál előretörni!

3

Nagy lehetőség Sabitzer előtt, de fölé lövi 15-ről!

2

DANILO DIAS góljával rögtön vezet a hazai együttes! George tálalt szépen elé, és ő nem hibázott! 1:0

1

A sötétkékben játszó osztrákok kezdték a találkozót!

1

Szinte teltház előtt a 2 csapat!
A Gulácsi Péterrel felálló vendég csapat tűnik támadószelleműbbnek egyelőre a szerkezet alapján.
Sima 2-es?
Feltehetőleg igen!
Az azeri bajnokság gyengébb is, mint az osztrák, és a 2 csapat között lényeges a tudásbeli különbség!
Egymás ellen még nem játszottak!
A Quarabag tavaly megnyerte hazája bajnokságát, így lehet ott a BL 3. selejtezőkörében, és úgy, hogy a 2. körben kettős győzelemmel búcsúztatta a Valletta-t! Szépen, okosan játszott akkor az azeri bajnok, kérdés, hogy az a játék most is elég lesz-e!
A Salzburgnak már elkezdődött az osztrák bajnokság, 2 fölényes győzelemmel nyitottak, tehát jó formában vannak. Sőt az osztrák kupa 1. körében egy 10-1-es győzelmet arattak nem is olyan régen. A BL selejtezőjében most mutatkoznak be, és ha azt nyújtják, amit tudnak, lehet, hogy a továbbjutás kérdését is eldöntik idegenben!
Tartsanak velünk szerdán 17:30-től!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.