Aalborg BK – GNK Dinamo Zagreb

0:1

vége (0:0)

30.07.2014, 20:15 • Nordjyske Arena • Kolarics László

A Dinamo Zagrebnek tökéletre sikerült a mai összecsapás, idegeben nyerni tudtak 1:0-ra , ezzel nagy lépést tettek a továbbjutás felé! Az Aalborg támadásainak nagyobb volt a füstje, mint a lángja, a második félidőben a bekapott gól után nagyon visszaestek.
A horvátok az első félidőben antifocit játszottak, d e a másodikban a gyors góljuk után irányították a mérkőzést. (22:06:14)

90+2

90+2

Andrijasevic 25 méteres lövését először felütötte a levegőbe Larsen, majd fogta a labdát.

90+1

Machado kicsit hosszan kapta a labdát Andrijasevictól, nem tudott helyzetbe kerülni.

90

Két perc lesz a hosszabbítás.

89

A. Christensen lökte el Brozovicot, szabadrúgás a felezővonaltól a vendégeknek.

88

Pivaric volt lesen, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

87

Ademi lökte el Jacobssent, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályától.

86

Jacobsen elől rúgja el az indítást Eduado, elmúlt a veszély a vendégkapu előtt.

85

Machado a jobb oldali szöglettel, de Petersen kipasszolja, jöhet az ismétlés. Machadó újabb beadását kicsúsztatják a hazaiak a kapujuk elől.

84

Pjaca elől Thelander tisztázott, ismét szöglet a vendégeknek.

83

Machado laposan lőtte előre a labdát, de kiment, kirúgás a hazaiaknak.

82

Augustinussen buktatta Pjacát, szabadrúgás a vendégeknek jó 35 méterről.

81

Machado jobb oldali szögletét kifejelik a hazaiak a kapujuk elől.

80

Pinto elől szögletre rúgta a labdát Mathiasen, jöhetnek a vendégek.

80

Wichmann előreívelését fogta Eduardo.

79

Heleniust húzta vissza Andrijasevic, szabadrúgás a hazaiaknak 35 méterről.

78

A harmadik csere a GNK Dinamo Zagreb-nál: lemegy Soudani, bejön Andrijasevic.

77

Jacobsen 19 méteres lövése egy kicsivel elkerülte a kaput.

76

Megint agyon behúzódott a Dinamo, a hazaiaknak nincs helyük támadni.

75

Brozovic próbálkozott egy lövéssel jó 30 méterről, de mellé ment a labda.

73

Pinto lökte el Jacobsent, szabadrúgás a középpályán a hazaiaknak.

72

Soudanit szerelte könnyedén Wichmann, a hazaiké a labda a középpályán.

72

A harmadik csere a Aalborg BK-nál: lemegy Spalvis, bejön A. Christensen.

71

A hazaiak második cseréje jön : lemegy Enevoldsen, bejön Helenius.

70

A vendégek tartják ismét a labdát, had teljen az idő.

69

A második csere a GNK Dinamo Zagreb-nál: lemegy Antolic, bejön Goncalo Santos.

68

Machado cselezgetett a középpályán, de végül szerelték a hazaiak.

66

Szöglet a vendégeknek a bal szélről, de Machado beadását kiütötte Alrsen a kapuja előtt.

65

Machado lőtt kapura a tizenhatos bal sarkától, de Larsen bravúrral védett!

64

Pjaca passzából Machado lőtt kapura 25 méterről, de nem talált célt.

63

Thelander bal oldali szögletét Wichmann a kapu mellé csúsztatta.

62

Újabb szöglet a hazaiaknak, Jacobsen elől tisztáztak.

61

Wichmann lőtte előre a labdát, de ez csak Eduardóak lett jó.

60

Wichmann remekül emelte középre a labdát jobbról, de Augustinussen hat méterről a kapu mellé fejelte a labdát.

59

Wichmann jobb oldali szögletét kiüti a kapuja elől Eduardo.

58

Pivaric szögletre rúgja a labdát, jöhetnek a hazaiak.

57

Jacobsen elől Sigali tisztáz, bedobás a hazaiaknak a jobb szélről.

56

Az Aalborg nagyon középen erőlteti, ott nem tudnak átmenni a horvátokon.

55

A vendégeknek most fekszik igazán a játék, a kontrák nekik valók!

54

Soudani lesről talált a kapuba, a hazaiak jöhetnek szabadrúgással.

53

Simunic csúszott el utolsó emberként a labdával, mintha kézzel is hozzáért volna, de nem fújt a játékvezető.

52

Jacobsen lökte el Brozovicot, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

51

Spalvist 22 méteres lövése centikkel ment csak mellé!

51

Hidegzuhany a hazaiaknak, a Diamo megszerzi a semmiből a vezetést!

50

A Dinamo Zagreb gólt szerzett!
Antolic a labdát jól tette vissza a tizenhatosra MARCELO BROZOVIC-nak, aki a bal alsó sarokba csavarta a labdát!

49

Machado labdáját Antolic hossza vette át a bal szélen.

48

Soudani lőtte el a labdát 25 méterről, de jócskán fölé ment.

46

A szünetben mindkét csapat cserélt, a vendégeknél lement Cop, bejött Pjaca , a hazaiaknál lement Risgard, bejött Thomsen.

46

A Dinamo Zagreb indította útjára a labdát a második játékrészben.

46

Az Aalborg hatalmas lendülettel kezdte a mérkőzést, az első tíz percben beszorították a Dinamot. Ez után a horvátoknak sikerült lelassítaniuk játékot, az hazaiak is visszább álltak. A félidő végén még Jacobsennek volt egy nagy helyzete, de abból sem született gól.
A második félidőben még nagy hazai rohamokra számíthatunk, kell nekik a gól a visszavágóra!

45

45

Antolic 25 méterről futtában ellőtte, de a kapu mellé gurult a labda.

44

Brozovic passzát kíséri ki Machadó elől Petersen, kirúgás a hazaiaknak.

43

Pintoa jobb szélen, de nem tud középre adni, csak visszafelé Machadónak.

42

Risgard lökte el Brozovicot, szabadrúgás a vendégeknek a kezdőkörből.

41

Pivaric mellett nem tudott elmenni Kristensen, bedobás a vendégeknek a bal szélen.

40

Soudani végre lövéssel próbálkozott, de 25 -ről egy kicsivel célt tévesztett.

39

Augustinussen lökte el Machadót, szabadrúgás a vendégeknek a térfelük közepéről.

38

Ezt most megúszta a Dinamo, de nem tarthat végig a szerencséjük!

37

Enevoldsen a tizenhatos jobb szélétől lőtte be a labdát, de Jacobsen a kapu torkából nem tudta bepöckölni a labdát!

36

Enevoldsen 30 méteres lövése kicsivel elkerülte a kaput.

35

Antolic elől becsúszva szerelt Mathiasen, a hazaiak támadhatnak.

34

Brozovic volt lesen, a hazaiaké a labda.

32

Szabadrúgás jobbról, 25 méterről a hazaiknak.
Thelander lőtte középre a labdát, de elment keresztbe a játékszer, a vendégek jöhetnek.

31

Pivaric buktatta Wichmannt, sárga lapot kapott érte.

30

Spalvis próbálkozott egy lövéssel 24 méterről, de mellé lőtt.

28

Pinto próbálta szerelni Enevoldsent, de elkésett, szabadrúgás így a hazaiaknak a jobb szélen.

27

Antolic is ellökte ellenfelét, a hazaiak jöhetnek.

26

Jacobsen lökte el Ademit,a vendégek jöhetnek szabadrúgással a felezővonaltól.

25

Wichmann jobb oldali szögletét Simunic fejeli ki a kapuja elől.

24

Szögelt a hazaiaknak, Sigali tisztázása után.

23

A labdabirtoklásban 56:44% a vendégeknek az arány, de ők csak dédelgetik hátul a labdát.

22

Soudani volt lesen, a hazaiaké a labda.

21

A hatalmas rohamokat továbbra is mellőzi a Dinamo a játékából, most is Eduardo őrzi a labdát.

20

Spalvis húzza vissza Machadót, szabadrúgás a vendégeknek a félpályától.

19

Soudani hosszan szökteti magát a jobb szélen, bedobás a hazaiaknak.

18

Wichmann beívelését Risgard egy védőbe rúgja nyolc méterről, majd Simunic szabadít fel.

17

Pivaric húzza vissza Wichmannt, szabadrúgás a hazaiaknak 30 méterről.

15

Antolic jobbról ível középre, de Larsen fogja a labdát.

14

Nagyon behúzódnak a vendégek, most kevés helye van támadni az Aalborgnak.

13

A Dinamo kapja a füttyszót a nézőtérről, az nem foci amit művelnek!

12

Ha zágrábiak ki akarják bekkelni a meccset, akkor jó úton haladnak, még véletlenül sem próbálnak támadni.

11

A Dinamo most igyekszik hátul tartani a labdát, kényelmesen adogatnak.

10

Pinto próbált meg előremenni a jobb szélen, de Mathiasen szépen szerelte.

9

Enevoldsen szánta rá magát lövésre, de 25 méterről csúnyán fölé lőtt.

8

Augustinussen lökte el Cop-ot, szabadrúgás a vendégeknek a félpályáról.

7

Wichmann jobb oldali beadását vágta ki a kapu elől Simunic, elmúlt ezzel a veszély.

6

Pinto lökte el Spalvist, szabadrúgás a hazaiaknak a felezővonaltól.

4

Wichmann adta be a hazaiak jobb oldali szögletét, de kiütötte a kapu elől Eduardo.

3

Simunic kicsit elnézte a labdát, Jacobsen ment el mellette, de jobb oldali 12 méteres lövését bravúrral védte Eduardo!

2

Eduardo kapusig kerül hátra a labda,a horvátok ismerkednek a játékszerrel.

1

Cop csente el a labdát Kristensentől, de kivezette, bedobás a hazaiaknak.

1

Az Aalborg BK kezdte a mérkőzést.

1

A Bajnokok Ligája selejtezőjének harmadik fordulójában csap össze a dán Aalborg a horvát Dinamo Zagrebbel.
Az Aalborg kiemeltként még csak most csatlakozik a selejtezősorozathoz, míg a Dinamo már egy fordulót lejátszott. A horvát csapat a litván Zalgiris oda-vissza 2:0-ra legyőzte , így könnyedén jutottak tovább azon az akadályon.
Mindkét együttesnek elkezdődött a hazájában a bajnokság is, így mindegyikük túl van a nyári felkészülésen és az első tétmeccsen, a horvátok ugye duplán is, mert már mentek egy kört.
A mai összecsapás érdekesnek ígérkezik , lehet , hogy a Dinamo ma is meglepetést okoz, mint egy héttel ezelőtt, de az is előfordulhat, hogy megnyugtató előnyt szerez az Aalborg.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:15 - kor kezdődik.