– Mezőkövesd Zsóry FC

2:0

vége (1:0)

30.07.2014, 17:30 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Juhász Attila

Rengeteg cserével tarkított edzőmeccsen, látható volt, hogy a Vasas előbbre jár a felkészülésben, mint a Mezőkövesd és ez az eredményben is megmutatkozott!
Ha a piros-kékek így folytatják, biztosan a feljutásért küzdhetnek majd, a borsodiaknak pedig van még két hetük, hogy összeálljanak!
A Fáy utcai Illovszky stadionból köszönöm szépen figyelmüket! (19:11:31)

90

88

Sokkal jobban játszott végig a Vasas, megérdemelt a kétgólos előnyük!

86

A Vasas gólt szerzett!
Gólszerző ÁDÁM. ÁDÁM MARTIN kapott egy remek labdát és a balösszekötő helyéről, mintegy 15 méterről, ballal a kapu hosszú oldalába lőtt! Kunsági csak érinteni tudta a labdát. 2-0

85

Mint az megfigyelhető mostanra mindkét edző lecserélte gyakorlatilag a teljes kezdőcsapatát.

84

Csere a Vasas FC-nél/nál: lemegy Tamás, bejön Kékesi.
Csere a Vasas FC-nél/nál: lemegy Berecz, bejön Oláh.

81

Hajdú labdáját Ádám hat méterről lőtte a felső kapufára.

80

Molnár nem tudta elvinni a labdát a bal szélen a Vasas védelme mellett.

79

Szabadrúgással jöhet előre, saját térfeléről a Mezőkövesd.

77

A kövesdi Szalai mentette meg kapujukat az ötösön.

75

Csere a Vasas FC-nél/nál: lemegy Remili, bejön Bodnár.
Csere a Vasas FC-nél/nál: lemegy Nagy D., bejön Takács Kristofer.

73

Baracskai 18 méteres lövése ment a Vasas kapuja fölé.

72

Menyhárt beadását Hajdú fejelte a kövesdi kapu fölé.

71

Márkus kiugratása volt túl hosszú, Hermány kivetődve menteni tudott.

70

Remili labdája kerülte el a kövesdi kaput.

68

Csere a Vasas FC-nél/nál: lemegy Ferenczi, bejön Menyhárt.

67

Kunsági volt egy kicsit kockázatos a saját 16-osánál, de nem tudták megszerezni a labdát az angyalföldiek.

66

Németh helyett Hermány a Vasas kapujában.

65

Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Takács P., bejön Márkus.
Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Hegedűs Cs., bejön Szilvási.

65

Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Kulcsár, bejön Csirmaz.

62

Baracskai húszméteres lövése találta el az angyalföldi kapufát.

61

Gál helyén Ádám a Vasasban.

60

Ferenczi nagy helyzetben, 10 méterről a csereként szintén a szünetben a kapuba álló Kunságit találta telibe!

58

Főleg a kövesdi térfélen zajlik a játék ezekben a pillanatokban, nagyobb gólhelyzet nélkül.

55

Egyelőre inkább a mezőnyben folyik a játék a sok új játékossal.

50

Balról rúghat egy szögletet a Vasas.

47

Nagy Dániel labdája nem volt jó Ferenczinek.

46

Szántai helyett Kunsági védi tovább a Mezőkövesd kapuját!

46

Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Tajthy, bejön Hanzl.
Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Balajti, bejön Baracskai.
Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Máthé, bejön Pantovics.

46

Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy George, bejön Molnár G..
Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Hegedűs D., bejön Szalai.
Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy Engel A., bejön Búrány.

46

Pál és Vida helyett Polényi és Nagy Tamás a pályán a Vasasban.

46

Egy, a szokottnál sokkal rövidebb szünet után máris folytatódik a meccs!

Eddig szervezettebben, jobban futballozik ellenfelénél a Vasas, meglátjuk, így marad -e ez a második félidőben is!
Tartsanak velünk a szünetet követően is!

45+1

45

Gál középre tartó lövését fogta Szántai.

45

Egy kövesdi beívelést Hajdú mentett fejjel.

44

Nagy Dániel jobbról középre küldött labdája volt pontatlan.

43

Kulcsár küldte középre a labdát a pontrúgásból, Balajti ollózó mozdulata végül nem hozott eredményt kövesdi szempontból.

42

Most a Mezőkövesd rúghat egy szabadot 26 méterről.

41

A remekül csavarodó labdát az előrehúzódó Grúz Tamás fejelte mintegy hat méterről a kövesdi kapu fölé!

40

Megint Remili rúghat egy Vasas szabadot, most jobbról.

39

Hegedűs Dávid most fejjel mentett Ferenczi István elől!

38

Pál ezúttal nem tudta bent tartani a labdát a pálya bal oldalán.

37

Máthé bal oldali beadását húzta le szépen Németh Gábor.

36

George Menougong labdáját Grúz rúgta ki mielött még a játékszer eljuthatott volna a Vasas kapujáig.

36

Tajthy Gált rúgta fel, újabb sárga lap a kövesdieknek.

35

Egy szépnek induló támadást talán egy kicsit túlkombináltak az angyalföldiek.

33

Hátulról próbál most építkezni a mezőkövesdi csapat.

32

Ferenczi most nem tudott jól átvenni egy labdát a 16-oson belül.

30

Gólszerző REMILI. A 11-esből REMILI MOHAMED jobbal, nagy nyugalommal lőtt a jobb sarokba! 1-0 a Vasas javára!

29

A játékvezető büntetőt ítélt a Vasas javára, mert a gólhelyzetben lévő Ferenczit buktatták a kövesdiek a 16.oson belül.

27

A pontrúgást követően a kövesdi Takács az ötösön nem tudta jól átvenni a labdát.

26

Kulcsár Kornél került a földre, az Őt megrúgó Grúzt szóban figyelmeztette a bíró!

25

Remili 17 méterről lőtt most egy szabadrúgást, a jobblábas lövés után a labda a jobb kapufára, majd Szántaira, majd onnan a mezőnybe pattant.

24

Remili kissé balról szabadrúgásból a kövesdi sorfalat találta telibe!

23

Gál ellökése miatt jöhet előre szabadrúgással a Vasas.

21

Ferenczi elől szedte fel a labdát Szántai, a kövesdi kapus.

20

Máthé emelt a jobbösszekötő helyéről, mintegy 17 méterről a Vasas kapuja fölé.

19

Takács Péter a vendégektől buktatta Bereczet, itt az első sárga lap.

16

Végre sikerült megszerezni a neveket, mostantól teljesen a mérkőzésre tudunk koncentrálni, a kisebb pontatlanságért kedves olvasóin szíves megértését kérjük!

13

Nagy Dániel a Vasasból jobbról adott középre, de a belsők elvétették a labdát.

11

Berecz a Vasasból jobbról adott be szögletet, az egyik kövesdi védő luftot rúgott, majd Szántai kapus végül rávetődött a labdára!

9

Az angyalföldi Grúz jobb oldali beadása volt pontatlan.

6

George Menougong jó helyzetből lőtt fölé hét méterről.

3

Egyelőre a két 16-os között bírkóznak a felek.

1

A tiszta sárgában játszó kövesdiek kezdték a találkozót, velük szemben piros mezben, kék nadrágban a Vasas.

1

Vasas FC: Németh G. – Pál, Grúz, Tamás, Hajdú – Vida, Gál, Berecz – Nagy Dániel, Ferenczi, Remili. Vezetőedző: Szanyó Károly

Mezőkövesd Zsóry FC: Szántai – Hegedűs Cs., Hegedűs D., Takács P., Szeles – Kulcsár K., Tajthy, Engel A., – George, Máthé, Balajti. Vezetőedző: Tóth László

Játékvezetők: Berke Balázs (Farkas Balázs, Víg-Tarsonyi Gergő).

Sajnos egyelőre nem sikerült összeállításokat, bírókat szerezni, azért megpróbáljuk így elindítani a meccs közvetítését.
Olvasóink türelmét kérjük!

Szép napos időjárási körülmények között már az angyalföldi Illovszky stadion gyepén melegít ez előtt, az előkészületi mérkőzés előtt a Vasas és a Mezőkövesd NB II-es együttese.
Hamarosan a kezdőcsapatokat is olvashatják, tartsanak velünk!
Tekintettel arra, hogy az NB II 2014-15-ös küzdelmei majd csak bő két hét múlva kezdődnek, van még ideje a 16 edzőnek, hogy felkészülési meccseken csiszolja csapatát a bajnoki rajtig.
Szerda délután az Illovszky stadionban így tesz a Vasas és a Mezőkövesd mestere is, épp' egymás ellen játszik a két NB II-es csapat!
Az angyalföldiek július 12-e óta az MTK-tól ugyan kikaptak, de a többi edzőmeccsükön veretlenek maradtak. a Soltvadkert és a szlovén Radomlje együttesét legyőzték, a Puskás Akadémia, a Paks és – szintén a szlovéniai táborozás során – a korábbi BEK győztes szerb Crvena Zvezda ellen döntetlent játszott Szanyó Károly együttese.
A Tóth László irányította kövesdiek nyári, felkészülési meccseinek eredménysora:
Dorogi FC–Mezőkövesd 2–3
A szerdán pályára lépő két együttes nem titkoltan a feljutást tűzi ki célul az NB II 2014-15-ös szezonjára, a Kövesd mint az első osztályból frissiben kieső-, a Vasas pedig mint oda, 3 esztendei szünet után visszaigyekvő gárda.
A hírek szerint a borsodiak ezen a napon két meccset is játszanak, a keret egyik fele tehát Budapesten, a másik odahaza, a Balmazújváros ellen lép pályára.
A Vasas e meccset követően szombaton is játszik ugyanitt, akkor majd a Dabas ellen.
Figyeljenek tehát NB II-es együtteseink érdekesnek ígérkező felkészülési meccseire is, mi ezúttal is a helyszínről jelentkezünk a szokásos formában!
Jó meccset, jó szórakozást kívánunk!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik.

2:0

vége (1:0)

Gólok: 30. Remili (bünt.), 86. Ádám

Lapok:   19. Takács P. (MZSE), 36. Tajthy (MZSE)

: Németh G. (Hermány 66.) – Pál (Polényi a szünetben), Grúz, Tamás (Kékesi 84.), Hajdú – Vida (Nagy T. a szünetben), Gál (Ádám 61.), Berecz (Oláh 84.) – Nagy Dániel (Takács K. 75.), Ferenczi (Menyhárt 68.), Remili. (Bodnár 75.) Vezetőedző: Szanyó Károly

Mezőkövesd Zsóry FC: Szántai (Kunsági a szünetben) – Hegedűs Cs. (Szilvási 65.), Hegedűs D. (Szalai a szünetben), Takács P. (Márkus 65.), Szeles – Kulcsár K. (Csirmaz 65.), Tajthy (Hanzl a szünetben), Engel A. (Búrány a szünetben), – George (Molnár G. a szünetben), Máthé (Pantovics a szünetben), Balajti (Baracskai a szünetben). Vezetőedző: Tóth László

Játékvezetők: Berke Balázs (Farkas Balázs, Víg-Tarsonyi Gergő)