Portugália – Magyarország

59:52

vége (25:6, 33:21, 51:35)

30.07.2014, 19:30 • Tamás Gobodics

Pontatlanul és idegesen játszottunk szinte a teljes mérkőzésen, csak percekre sikerült a saját játékunkat hozni. Kétszer is felálltunk vert helyzetből, de mindkétszer újra meg tudott lógni a portugál csapat, a hajrában csak a különbséget sikerült vállalhatóvá csökkenteni. Nagyon gyengén dobtunk, rosszul választottunk helyzeteket, holnap a már két győzelemmel álló Ukrajna ellen nem tűnik túl rózsásnak a helyzet. (21:06:57)

40:00

Mérkőzés vége. (59:52)

00:04

Antói dob egy büntetőt, majd a második kihagyja ugyan, de Popgyákunik kezébe hullik, aki be is szórja. Ez a vége, hét ponttal kikaptunk. (59:52) (59:52)

00:07

Azonnal leindít Portugália, Brito dob egy ziccert a végén. (59:49) (59:49)

00:14

Pongó egy kicsit kozmetikázik a statisztikán és betermel egy triplát. (57:49) (57:49)

00:38

Portugál időkérés. Pongó 1/10, Antóni 1/9 mezőnyből, a két legnagyobb vezérünk nagyon rossz napot fogott ki, ráadásul egyszerre. Szabó is csak 2/9-et szenvedett össze. (57:46) (57:46)

00:39

Antóni Csanád eladja a labdát, tőle nem sok minden érkezett ma. (57:46) (57:46)

01:00

Brito értékesít is két büntetőt, eléri a tíz pontot. (57:46) (57:46)

01:04

Brito megint szerez egy támadópattanót, az ő palánk alatti játéka rengeteget jelentett a mai mérkőzésen. (55:46) (55:46)

01:50

Popgyákunik szerzett egy pontot büntetőből, de egyet ő is elront – ezek nagyon hiányoznak. (55:46) (55:46)

01:50

Horváth Imre időt kér. (55:45) (55:45)

02:20

Da Silva betört és dobott egy ziccert – pillanatok alatt újra tíz a különbség. (55:45) (55:45)

03:00

Brito betalál öt méterről, többperces lefagyás után szerzett pontot Portugália. (53:45) (53:45)

04:03

Krivacsevics Márkó! Bepörköl egy hármast is, remekül szállt be az utolsó negyedben. Két labda a távolság! (51:45) (51:45)

05:05

Krivacsevics bevág egy tempót Pongó passzából, bejöttünk tíz alá és még van öt perc! (51:42) (51:42)

05:05

Portugál időkérés, megint ott kopogtatunk a tíz pont határán, ha átszakadna a gát... (51:40) (51:40)

05:43

Krivacsevics büntetőzhet, de a második lejön. Öt-nullás futás, de lehetne hét-nulla is, ha pontosabban dobunk a vonalról. (51:40) (51:40)