Routledge helyén Tiendalli a folytatásra.

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sigurdsson (Swansea City), Shackellt buktatta.

Jutkiewicz helyén Barnes.

79

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Duff (Burnley FC), Monterót buktatta.

76

Jó negyed óra lehet hátra, támad elszántan a Burnley, de csak helyzetekig jutottak a második félidőben is.

73

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Shelvey (Swansea City).

72

Taylor helyett Wallace a pályán.

68

Jones lép ki a védők között a balösszekötő helyén, 14 méterről lő ballal, elsuhan a labda Jutkiewicz előtt, és a kapu mellett is!

66

Dyer helyén Montero játszik a folytatásban.

64

Bony helyére Gomis érkezik.

52

Arfield elé pattan egy labda, kapásból, ballal lő 12 méterről, de jócskán fölé!

50

Jutkiewicz elé kerül egy labda, 10 méterről lő, Williams vetődik a labda útjába, szöglet jön!

31

Fél óra telt el a meccsből, összességében megérdemelten vezet a Swansea.

DYER - 1:0

23

A Swansea gólt szerzett!
NATHAN DYER lép ki a jobb szélen, befelé húz, és 15 méterről célozza meg a bal alsót, Heaton beleér de nem tud védeni! 1:0

19

Routledge remek cselek után ad be laposan balról, az Érkező Shelvey 10 méterről ballal lő, Heaton véd bravúrral a kapu közepén!

8

Jutkiewicz vesz le mellel egy labdát a 16-os vonalánál, ballal lő kevéssel a jobb felső mellé!

4

Dyer remek jobb oldali beadását Bony fejeli rá, a gólvonal elől mentik a védők szögletre!