III. kerület – Rákosmente KSK

3:2

vége (1:1)

23.08.2014, 17:30 • Budapest, Kalap utca • Pörge Béla

Vége a mérkőzésnek! A második félidőt az RKSK jobban kezdte, és meg is szerezték a vezetést. A félidő közepéig sok hibával játszott a hazai csapat, majd Móczó gyönyörű gólja, és az utána 1 perccel szerzett harmadik hazai gól megváltoztatta a játék képét. A végére beszorult ugyan a hazai csapat, de összességében megérdemelt az óbudai győzelem!
Nagyon jó mérkőzést láthattunk, köszönöm a figyelmet! (19:15:13)

90+3

90+3

Letelt a jelzett 3 perc hosszabbítás.

90+2

Bartha közben visszatért, az RKSK pedig a 16-osához szegezte a Kerületet.

90+2

Az utolsó hazai csere! Kaszai helyén Scheiber.

90+1

Bartha lent maradt, ápolni kell. Már a hosszabbítás másodperceiben járunk.

90

Bartha harcolt ki szabadrúgást a saját tárfelén, nagyon kellett ez, mert beszorultak a hazaiak.

90

Kapufa!!! Egy jobbról érkező beadást Csepregi fejelt a kapura, és a labda a bal kapufán csattant.

89

Kocsis Balázs leviszi a sarokba a labdát, ám hamar el is veszti, az RKSK jöhet.

88

A félpályánál kap szabadrúgást a III. Kerület. Minden másodperc értékes most már nekik.

87

Már csak ívelget a Rákosmente, ám egyelőre pontatlanul.

86

Bartha tört kapura, ám Gecse jól jött ki, és fogta a labdát.

86

Labdát szerez az RKSK, de nem jutnak el a kapuig, fordulhat a Kerület!

85

Kondor végezhet el egy szabadrúgást a 16-oson kívül, nem sieti el.

83

Cserél a Kerület is! Hegybányai helyén Kocsis Balázs.

82

Erős helyén Kokenszky a hajrára a vendégeknél.

80

Kondor jött ki jól a kapujából, és ismét Csepregi elől mentett nagyot!

80

A szögletből a Kerület kontrázhatott volna, de Kaszai most nem jó megoldást választott, végül pedig szabálytalankodott a védőjével szemben.

79

A két 16-os találkozott, Pálfalvi szerelte Csepregit, szöglet.

77

A szögletet sikerült kifejelni, ám sokáig ott volt a labda az óbudai 16-os előtt, végül egy támadó szabálytalansága után felszabadul a kapu.

76

Újabb RKSK szöglet következik.

75

Közben szöglet a másik oldalon, Ferkó gyönyörűen tekert kapura, Kondor nagyot védett, ám mindez a sípszó után történt, szabadrúgás kifelé!

74

Les miatt Kondor végezhetett el szabadrúgást, amivel Kaszai a 16-oson belül mehetett, de nem tudott beadni sem lőni.

73

Veszélyes támadást vezetett a III. Kerület, Bartha passzolt Móczóhoz, aki a kapuval szemben a 16-oson belül nem vállalta el a lövést, kikerült a labda Kaszaihoz, aki éles szögből kapura tekert, Gecse fogta.

71

A Kerület vezetett támadást, ám hátra kellett passzolniuk a kapusig, aki messze kirúgta a labdát. Kicsit elszórakozták ezt most a hazaiak.

69

Óriásit védett Kondor!! Szkunc ugratta ki remekül Csepregit, aki frissen beállva rögtön gólt szerezhetett volna, ám a 16-osról eleresztett lövését a kimozduló Kondor lábbal védte.

67

Egy olyan 10 perc eseménytelenség után nagyon megélénkült a meccs, a félidő fele még hátra van, izgalmas percek jöhetnek még!

67

Némi kavarodás után végül kirúgás jöhet.

66

A szöglet nem sikerült jól, ám visszaszerezte a labdát a Kerület, és Bartha beadási kísérlete után újabb sarokrúgás jöhet.

66

Hollauert Csepregi váltja, az első vendég csere.

65

Kocsis Máté ívelése után Móczó harcolt ki szögletet.

64

A III. kerület gólt szerzett!
GÓÓÓL! 1 perc alatt fordított a Kerület! A középkezdés után megszerezték a labdát, Bartha vezette fel, Móczóhoz próbált passzolni, ám belekotort egy védő a labdába, így került az HEGYBÁNYAI BENDEGÚZ elé, aki 12 méterről lőtt a kapuba, 3-2!

63

GÓÓÓL! Hosszas passzolgatás után MÓCZÓ NORBERT tört be a 16-oson belülre, majd 15 méterről a bal felsőbe egy gyönyörű szép gólt lőtt, 2-2!

61

A szemerkélő esőben mezőnyjáték zajlik.

58

Szabó mentett Bartha elől nagyot egy előrevágott labda után.

57

Gecse jött ki jó a 16-oson kívülre, oldalra rúgta ki a labdát.

56

A beívelt labdát Páles fejelte kapura, fölé!

56

Móczó szabálytalansága után szöglettel felérő szabadrúgáshoz jutott az RKSK, a bal saroknál.

55

Megzavarodott a gól után az óbudai együttes, most nagyon sok hibával játszanak.

54

A Rákosmente gólt szerzett!
GÓÓL! FERKÓ CSABA ismét beköszönt nevelőegyesületének, jobbal szépen a felsőbe tekerte a labdát, 1-2!

54

Hollauer nagyon rosszul vett át egy jó ívelést, gólhelyzetbe kerülhetett volna, ám így is megtartotta a labdát, és mivel szabálytalankodtak vele szemben, a kapuval szemben, 17 méterről jöhet a rákosmenti szabadrúgás

53

Szkunc lódult meg a baloldalon, ám kivezette a labdát, ügyesen kiszorította a védője.

52

Elöklözte a kapus a labdát, de kapustámadás miatt szabadrúgást ítélt a játékvezető.

51

Dara lövését védte szögletre Kondor!

50

Támadásban a Kerület, de a frissen beállt Tóth hosszan tolta meg a labdát, kirúgás!

48

Rossz volt a szöglet, kirúgás jöhet!

48

Dara hosszasan végigvitte a labdát a jobb oldalon, ám beadni nem tudott, szöglet!

47

Hazai támadással indul a második félidő is, ám ezt most megakadályozta az RKSK védelme.

46

Lendvai helyére Tóth Tamás állt be a szünetben.

46

Nem volt hosszabbítás, vége a félidőnek! Jobban kezdte a meccset a Kerület, hamar vezetést is szerzett; majd sokáig uralták a játékot az óbudaiak. Nagyjából 10 jobb perce volt az RKSK-nak, ezalatt egyenlítettek is. Sok hibával játszik hátul az RKSK, amiket a Kerület nem tud igazán kihasználni, a mezőnyben enyhe hazai fölény van, de nincs nagy különbség a csapatok között. Hamarosan folytatjuk!

45

45

Móczó kapott remek labdát, de a 16-oson belül nem tudta jól átvenni, így elrúgták előle, nagy lehetőség volt!

43

Kaszai tekerte középre ezt is, Filó fejelt kapura, de gyenge volt, könnyen fogta a kapus.

43

Kaszai beadása után Bojtor majdnem a saját kapujába fejelt, így sarokrúgás következik!

42

Visszafutás közben Lendvai szabálytalankodott.

42

Lendvai beadása után Hegybányai elől mentett a hazai védelem.

41

Az utóbbi percekben sajnos nincs folyamatos játék, ok a kisebb-nagyobb szabálytalanság.

40

Mohácsik a sértett, az ápolása miatt állt a játék, most bicegett le.

39

Hegybányai Bendegúz kapott sárgát, megrúgta ellenfelét, akit ápolni kell.

37

A szögletet csak másodjára tudta fogni Gecse.

36

Tetszetős támadást vezetett Kaszaival az élen a Kerület, melynek vége egy szöglet!

35

Ezekben a percekben sajnos sok a szabálytalanság, Bartha maradt lent a félpályánál, végül játékvezetői labdával folytatódik a meccs.

33

GÓÓL! Rögtön a kirúgás után ismét támadásba lendült az RKSK bal oldala, az óbudai nevelésű FERKÓ CSABA a 16-os bal sarkától lőtt kapura, ügyesen kilőtte a hosszú sarkot, 1-1!

32

Most pedig egy nagy lehetőség maradt ki a másik oldalon, 15 méterről Dara lőtt nem sokkal fölé!

30

Móczó lőtt a 16-oson belül kb. 10 méterről kapura, a kipattanó is visszakerült hozzá, ám másodjára szerelték. Nagy helyzet volt ez is!

27

A szöglet után a Kerületé a labda, majd Erős volt szabálytalan a félpályánál, sárga!

26

A szöglet után Erős lőtt 16 méterről, veszélyes volt, újabb szöglet jöhet!

25

Szkunc harcolt ki újabb szögletet, jóval aktívabb az RKSK bal oldala.

24

Mohácsik lőtt 20 méterről, de csúnyán eltörte a labdát, közel a szögletzászlóhoz ment ki a labda.

23

Ferkó lőhetett kapura a 16-os bal sarkától, ám gyenge volt a lövés, és mellé is ment.

21

Móczó hosszú beadása után kirúgás következik. Ígéretes támadás volt ez pedig.

20

Az oldalra kifejelt labda után az ismétlésnél többen is lesen voltak középen, szabadrúgás kifelé!

20

Az ellentámadás után közben RKSK szöglet következik.

19

Begyakorolt figurát láthattunk, Kaszai ott hagyta a labdát Szikesnek, aki legurította, majd Kaszaihoz ment volna vissza a passz, de lefülelték a vendégek.

18

Hegybányai buktatása után a kapuval szemben, jó 30 méterről végezhet el szabadrúgást a III. Kerület.

16

Újabb szöglet következhetett, ebből sikerült kapura fejelni a labdát, fölé!

15

Ismét a vendég védelem hibázott, így vezethetett támadást a Kerület, Móczó harcolt ki végül szögletet.

14

Az elmúlt percekben a mezőnyben zajlik a játék, óbudai fölénnyel.

11

Hegybányai passzolt hosszan Kaszaihoz, pedig nagy helyzet is lehetett volna ebből, végül a 16-os mellől elvégzett bedobásból nem tudott helyzetet kialakítani a hazai csapat.

10

Bartha indult el a jobb szélen, ám nem passzolt időben, egyedül akarta bevinni a labdát, de szerelték.

9

Nem messze a félpályától végezhetett el szabadrúgást a Rákosmente, a 16-osig eljutottak, de nem tudtak helyzetbe kerülni.

7

Veszélyesen szállt be a labda, ám végül nem tudott kapura fejelni egy vendégjátékos sem.

7

Szkunc harcolt ki a bal szélen szögletet, az első sarokrúgás a meccsen!

6

Egy mély beadás után ismét az óbudai kapusnál a labda.

4

Tulajdonképpen a mérkőzés első támadásából gól született. A középkezdés után rögtön támadni próbált az RKSK, ám egy hosszú indítás után kirúgás következik!

3

GÓÓÓL! Móczó vitte fel a labdát a jobb oldalon, beadása nem volt jó Barthának, azonban a védelem nem tudott felszabadítani, KASZAI GÁBOR elé került a labda, aki az ötös bal sarkától kilőtte a hosszú sarkot, 1-0!

1

Az RKSK fehérben lépett pályára.

1

A kékben játszó III. Kerület kezdte a mérkőzést.

1

III. kerület: Kondor – Lendvai, Pálfalvi, Filó, Lóska – Szikes, Kocsis M., Hegybányai, Kaszai – Móczó, Bartha
Cserék: Román – Kovács, Tóth T., Scheiber, Gergely, Kocsis B., Tóth B.

Rákosmente KSK: Gecse – Turcsik, Páles, Szabó, Bojtor – Erős, Mohácsik, Ferkó, Szkunc – Dara, Hollauer
Cserék: Kokenszky – Wágner, Farkas, Törőcsik, Honti, Csepregi

Játékvezetők: Farkas Mátyás; Mohos, Bornemissza.
Az NBIII Nyugati csoportjában szombaton újabb presztízs-csata vár az óbudaiakra, most otthon fogadják a Rákosmentét. Az RKSK jól kezdte a bajnokságot, Tatabányán nyertek 1-0-ra, míg a III. Kerület 3-1-re kikapott Újbudán. Az RKSK az Újbudához hasonlóan tavaly a csoportjának első felében végzett, igaz, ők legutóbb a Közép csoportban szerepeltek. Nehéz mérkőzés vár tehát ismét az óbudaiakra, szombaton délután kiderül, mire mennek fővárosi ellenfelük ellen.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 17:30 - kor kezdődik..