Levante UD – Villarreal CF

0:2

vége (0:0)

24.08.2014, 23:00 • Ciutat de València • Tóth Gábor

A Villarreal játszott végig veszélyesebben, már az első félidőben eldönthették volna a meccset, de akkor kimaradtak a lehetőségeik. Uche azonban a második félidőben a "semmiből" szerezte meg a vezetést a sárga tengeralattjáróknak, és a végén be is biztosították a győzelmüket, amely teljesen megérdemelt a vérszegény támadójátékost mutató Levante ellen. (00:49:13)

90+2

90+2

Előreívelt labda Pedro Lópeztől, Asenjo húzza le a 11-es pontnál.

90+1

Karampelas remek beadása balról, Casadesus fejel 7 méterről a jobb kapufára!

90+1

2 perc a ráadás.

90

Pedro López beadása után megcsúszik egy védő fején a labda, Martins jó helyzetből, 6 méterről fejelhet, de nem tudja kapra irányítani a labdát...

89

Espinosa lő 16 méterről, kevéssel a bal sarok mellé.

88

A kapura lövések aránya: 2:6!

87

Martinst állítják meg jó helyzetben lesen – jogosan.

86

Jobbról ívelhet be szöglete Pérez, mély a labda, kimegy túloldalon.

CHERYSHEV - 0:2

85

A Villarreal gólt szerzett!
Moi Gómeztől kapja vissza nagyszerű ütemben DENIS CHERYSHEV a labdát jobbról, 5 méterről gyakorlatilag az üres kapuba kell csak továbbítania! 0:2

85

Espinosa ível a kapu elé egy bal oldali szabadrúgást, Fernandez húzza le könnyedén a labdát.