Ostrava Open 2014 (salak)

Dominika Paterova – Csilla Argyelán

2:1 0:6, 6:1, 7:5

25.08.2014, 14:10 • Court 2, Ostrava • Kármán Zoltán

Hiába kezdett ellenállhatatlanul Argyelán Csilla, az első szettet 6:0-ra söpörte be, mégis meg tudta fordítani egy sima és egy szorosan megnyert játszmával Paterova és így ő jut tovább megérdemelten.

Az első játszma után nem gondoltuk volna, hogy a másodikat ennyire könnyedén hozza az addig semmit sem mutató cseh lány, de Csilla sajnos nem tudott felpörögni tökéletesen a harmadikra sem, bár egy téves eredményközlés miatt azt gondoltuk pár percig, hogy Csilla vezet 6:5-re. Ehelyett sajnos Paterova brékelt hatodszor is, utána pedig kiszerválta a mérkőzést.

Paterova – Argyelán: 2-1!
0:6, 6:1, 7:5!
---- (16:19:58)

Dominika Paterova három szettben legyőzi Argyelán Csillát, így továbbjut az ostravai tenisztorna második fordulójába!

Mérkőzés vége

7:5

Szett győztese Paterova.

40-15

Mérkőzéslabdához jut Dominika Paterova! Kettőhöz is rögtön.

40-15

Labdamenet győztese Paterova.

30-15

Labdamenet győztese Argyelán.

30-0

Jól is kezdi, két labdára a győzelemtől a cseh lány.

30-0

15-0

6:5

Paterova adogat a jelek szerint a győzelemért!

5:6

Sajnos úgy tűnik, ez a helyzet, a kinti kolléga hibázott. Így óriási előnyben a cseh lány.

5:6

Ez egyre zavarosabb, az élő eredményjelzőn 6:5-re hirtelen Paterova vezet, a játék azonban továbbra is áll. Egyelőre megmagyarázhatatlan a változás. Reméljük, az eredeti eredmény az igaz, mert ha a javítás utáni, akkor brékelőnyben lenne Paterova és a meccsért adogathatna másodszor is. Egyelőre kivárunk.

5:6

Feltűnően sokáig áll a játék, ráadásul az élő eredményjelző is fals értéket ír, 5:5-t, pedig 5:6 elméletileg a reális állás.

5:6

Megvan a 6:5-ös vezetés Argyelánnak, most újra valahogy brékelni kéne és akkor megvan a győzelem!