ETO FC Győr – Dunaújváros PASE

4:3

vége (1:1)

31.08.2014, 18:30 • ETO Park, Győr • Tóth Gábor

Jól kezdett a Győr, de a Dunaújváros góllal. Meg is zavarodtak a hazaiak, de egy 11-essel egyenlíteni tudtak, akkor emberelőnybe is kerültek, amivel nem tudtak élni a szünetig hátra lévő 15 percben, mert a vendégek jól játszottak.

A második félidő helyzetekkel kezdődött mindkét oldalon, de a Győr megszerezte a vezetést, sőt Pátkai hamarosan megszerezte a második gólját is, de a PASE nem adta fel így sem. Böőr szépített büntetőből, és ezt azután is megtette, amikor Pátkai háromra növelte a góljainak számát, így végig izgalmas volt a találkozó.

A meccset végül megérdemelten nyerte a Győr, de minden dicséret megilleti a Dunaújváros játékosait is, akik egy percre sem adták fel a harcot, és jól is játszottak, ma végül ez kevés volt a döntetlenhez. (20:29:42)

90+3

90+3

Jobbról ad be ismét Villám, Kamenar húzza le a labdát.

90+2

Pascua veszi le a beívelt szöglet után a labdát, de nem jut lövéshez.

90+2

Szép támadás végén Villám, beadása pattan szögletre a védőkről.

90+1

Csehi elől Svec sarokkal tisztáz, jöhet a Győr előre.

90

3 perc a ráadás.

90

Dudás lő jobbról 25 méterről, de jócskán a kapu fölé/mellé.

89

Csehi lapos beadását Lipták vágja ki a 11-es pont magasságából.

88

Pátkai lenn marad, de folytatja a játékot a mesterhármast szerző középpályás.

88

Pascua löki fel Pátkait a felezővonalnál.

87

Svec indítja pontatlan labdával Dudást a jobb szélen, kirúgás jön.

86

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Priskin (Győri ETO FC), reklamálásért.

86

Ismét szorossá vált a mérkőzés...

85

Priskint intik le lesen a bal szélen a 16-os vonalánál.

BöőR - 4:3

84

A Dunaújváros gólt szerzett!
Kamenar most jobbra vetődik, BÖŐR ZOLTÁN a bal sarkot választja, ez is bent van! 4:3

84

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Völgyi (Győri ETO FC), ő rántotta le Pericet.

84

Pericet rántják le a 16-oson belül, ez is 11-es!

4:3

vége (1:1)

Gólok: 29. Rudolf (bünt.), 54. Pátkai, 60. Pátkai, 68. Pátkai – 17. Peric, 64. Böőr (bünt.), 84. Böőr (bünt.)

Lapok:   58. Pátkai (ETO), 84. Völgyi (ETO), 86. Priskin (ETO)   27. Muscat (DPASE)

ETO FC Győr: Kamenar – Svec, Lang, Lipták, Völgyi – Rudolf, Pátkai, Windecker (78' Dudás) – Strestik (57' Koltai), Priskin, Varga (70' Mervó) Cserék: Pogacsics – Kamber, Koltai, Dinjar, Stieber, Mervó, Dudás Vezetőedző: Horváth Ferenc

Dunaújváros PASE: Milinte – Villám, Gavric, Szekeres, Csehi – Muscat, Józsi, Böőr, Zsótér (58' Orosz) – Thiago (69' Pascua), Peric Cserék: Nagy – Sárközi, Petneházi, Pascua, Sóron, Jakab, Orosz Vezetőedző: Dobos Barna

Játékvezetők: Farkas – Bozó, Szalai – Lémon