Ceglédi VSE – Diósgyőri VTK

4:1

vége (0:1)

02.09.2014, 16:30 • CVSE Malomtó széli sporttelep, Cegléd • Péter Ádori

A második félidőre felébredő hazai csapat felőrölte ellenfelét és megérdemelten szerezte meg a három pontot (18:17:01)

90+3

90+2

Griffiths vesz le egy labdát a tizenhatoson, befordul, de lövése fölé száll.

90

3 perc lesz a ráadás

89

Szabó István lehetőséget ad fiatal kapusának is, hogy ha csak percekre, de szokja a felnőtt mezőnyt

87

Ha jól számolom, ezzel 5. lehetőségét is kihasználta a Diósgyőr

85

Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Csirszki, bejön Sipos.

84

Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Teixeira, bejön Hazafi.

83

A Cegléd gólt szerzett!
Teixeira elment ismét a szélen, középre adott, ahol belepiszkált egy védő, de a labda így a kapu felé vette az irányt, KORMOS László pedig, hogy teljesen biztosra menjen, a gólvonalról a kapuba passzol. 4-1

81

Egy jó ütemű kiugratás végén a csereként nemrég beállt LACZKÓ Milán gyakorlatilag első labdaérintéséből a hálóba talált, magabiztosan lőtte el a kapus mellett. 3-1

79

Csirszki vállalkozik lövésre 22 méterről, de méterekkel a kapu fölé száll a labda

77

Csere a Ceglédi VSE-nél/nál: lemegy Viniczai, bejön Laczkó.

76

Viniczai maradt lent, úgy tűnik meghúzódott. A pályán kívül ápolják, jönne vissza, de Szabó István inkább lecseréli

74

Cirszki lövése megpattan Oláh M. vállán, Kovács vetődik, de a kaput elkerüli, szöglet lesz, ami viszont nem jelent veszélyt

73

Csere a Diósgyőri VTK-nél/nál: lemegy Oláh. B., bejön Germán.

72

Érdekes ítélet borzolja a lelátón ülőket. Az akciót remekül látó asszisztens belengeti a hazai dobást, de az egyedüliként takarásban lévő játékvezető a másik irányba mutat