US Open Junior - Fiú (fedett kemény borítás)

Marcelo Zormann – André Bíró

2:1 4:6, 6:4, 6:2

02.09.2014, 17:09 • Court 5, Flushing Meadows • Kármán Zoltán

Marcelo Zormann végül három szettben legyőzi Bíró Andrét és bejut a juniorok harmadik fordulójába a US Openen.

6:2

Szett győztese Zormann.

40-30

Játszma- és mérkőzéslabdához jut Zormann.

5:2

Semmire nyeri az adogatását Bíró André, 2:5. Félő, hogy késői a feltámadás.

5:1

5:1 már Zormann-nak, a győzelem kapujában a brazil fiú.

4:1

Dupla brékelőnyben van Zormann, 4:1-re elhúzott Andrétól, nem tudom, van-e visszaút innen.

40-0

Három bréklabda Marcelo Zormann-nak. Minden eldőlni látszik.

3:1

3:1-re meglépett Zormann, elfáradni látszik Bíró André.

2:1

Sajnos hiába volt a feltámadás, 2:1-re brékelőnnyel szerez vezetést Marcelo Zormann.

A-40

Negyedszer is bréklabda.

40-0

Itt is van a gond, sajnos tripla bréklabdája van Zormannak, hogy a döntő szettben is brékelőnybe kerüljön.

1:1

Egy gyors labdamenettel le is zárja Zormann a szervajátékát, ezzel 1:1!

0:1

Bíró André hozza az adogatását, 0:1!

0:0

6:4-re hozza a második szettet Marcelo Zormann, döntő szettre kerül sor.

6:4

40-15

Két játszmalabdához jut Marcelo Zormann.

5:4

5:4, szépít Bíró, de most Zormann adogathat a játszmáért. Az utolsó lehetőség Bírónak, hogy visszabrékeljen.

40-15

Két bréklabdához jutott Zormann, eldőlni látszik a második szett.

5:3

Két gyors labdamenettel zárja rövidre a nehézkes adogatójátékát Zormann, ezzel 5:3-ra újra két gémmel meglép.

4:3

Megvan a szépítés, 4:3 Zormann-nak még mindig, továbbra is brékelőnyben.

4:2

Stabilizálta a brékelőnyét a brazil fiú, 4:2-re elhúzott Zormann, zsinórban nyert 4 gémet.

3:2

Nem alakul jól. 0:2 után már 3:2-re brékelőnnyel vezet Marcelo Zormann, gödörben van Bíró André.

A-40

Ismét bréklabda Zormann-nak.

40-30

Itt is az újabb bréklehetőség Zormann-nak. Brékelőnybe kerülhet a brazil fiú.

2:2

A nulláról indul újra a második játszma, 2:2-re egyenlít Zormann.

1:2

Sajnos elveszett Bíró brékelőnye, Zormann 1:2-re felzárkózik.

A-40

Bréklabda.

0:2

Kiváló! 0:2! Sikerült a brék, ezzel a brékelőny is megvan!

15-40

Két bréklabdához jut André, nagyon jó alap lehet a második szettre!

0:1

Könnyen meglett az első adogatójáték, 0:1!

0:0

Végül sikerült megkaparintani az első játszmát Bíró Andrénak! A legjobb pillanatban brékelt újra a magyar fiú, harmadszor is a meccsen, ezzel 6:4-re hozza az első szettet! Rövid pihenő után indul a második, André fog adogatni elsőként.

4:6

Szett győztese Bíró.

15-40

Magához tért André, két bréklabdához jut és ez egyben két játszmalabdát is jelent!

4:5

Love game! Sajnos semmire elnyeri Bíró adogatását Zormann, ezzel 4:5, már nincs brékhátrányban a brazil.

40-0

Három bréklabda Zormann javára. Sajnos nagyot fordult a játék képe.

3:5

Nagyon gyorsan megnyeri Zormann a szerváját, 3:5!

2:5

Kiválóan alakul eddig a mérkőzés. 2:5! Megmaradt a brékelőny, a következő három játék bármelyikét hozva meglenne az első szett Bírónak!

2:4

2:4! Ismét megvan a brékelőny! Bírónak sikerült elvennie másodszor is a brazil fiú adogatását.

0-40

Három bréklabda a magyar fiúnak, megint meglehet a brékelőny!!

2:3

Marcelo Zormann visszavette az elvesztett szerváját, 2:3! Már nincs brékhátrányban a brazil.