Győri Audi ETO KC – Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE

35:17

vége (16:8)

03.09.2014, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Tóth Gábor

Ambros Martín nyilatkozata: „A mai eredmény több volt mint a 2 pont, jelenleg ugyanis a győzelemnél vagy a vereségnél sokkal fontosabb az, hogy hogyan játszunk. A fejlődést kell látnunk magunkon.”

Susann Müller sokkal elégedettebben hagyta el a pályát mint a Handball Fiesta után: „Nagyon örülök a mai meccsnek, nemcsak a győzelem és a góljaim miatt, hanem mert úgy érzem, hogy más módon is tudtam segíteni a csapatnak.” – értékelte teljesítményét.

Avar György véleménye a mérkőzésről: „Kicsit talán túlságosan is tiszteltük ma a Győrt, és ennyi lépéshibát talán még nem is vétettünk eddig.” (20:48:59)
Az első negyedórában jól tartották magukat a vendégek, de a félidőben már 8 gól volt a Győr előnye.

A második játékrészt úgy kezdte a címvédő, hogy hetet dobott és egyet sem kapott, és ezután már a sokat hibázó vendégek a megalázó vereség elkerüléséért küzdöttek, megítélés kérdése, hogy sikeresen-e.

A hazaiaknál Herr Orsolyát kell kiemelni, aki bravúrt bravúrra halmozott a kapuban.

60

Mérkőzés vége. (35:17)

60

WALFISCH test mellől lő nagy gólt, többre már nincs idő. (35:17) (35:17)

60

Korsós hetesét Terenyi lábbal védi. (35:16) (35:16)

60

Hornyákot rántják le ziccerben, hetes jön. (35:16) (35:16)

59

WALFISCH gyorsan lefaragja 19-re azt a 20-at. (35:16) (35:16)

58

PLANÉTA – nem tévedés – beállóból talál be, húsz közte. (35:15) (35:15)

58

Herr Török ziccerét is kivédi, nagyon jól véd a győri kapus. (34:15) (34:15)

57

Korsós a szélről találja arcon Terenyit, támadhatnak a vendégek. (34:15) (34:15)

57

Négy az öt ellen támad a Győr. (34:15) (34:15)

57

Szögit ápolni kellett, de már jól van. (34:15) (34:15)

57

Orbán is kiáll két percre, Szögit ütötte meg a labdáért való küzdelemben. (34:15) (34:15)

57

Diószegi próbálkozik a szélről, de onnan ma Herrnek nem lehet gólt dobni. (34:15) (34:15)