Standard Liège – HNK Rijeka

2:0

vége (0:0)

18.09.2014, 21:05 • Stade Maurice Dufrasne, Liège • Kármán Zoltán

Jóval aktívabban kezdte a mérkőzés első félidejét a Rijeka, több helyzetet is kialakított, a Liege inkább csak védekezett. Nem esett gól. A második félidőre egy más felfogású belga csapat érkezett ki, jóval többet támadtak és meg is lett az eredménye.

Először Ciman, majd a csereember, Vinicius talált a kapuba, ezzel eldöntve a találkozót. Az iramra nem lehet igazán panasz, a helyzetek számát tekintve lehet némi hiányérzetünk.

Standard Liege – HNK Rijeka: 2-0!
---- (23:01:10)

90+4

90+4

Ha az előző helyzet beakadt volna, még maradtak volna izgalmak, így viszont már csak egy perc hátra és maradt a két gólos előny.

90+3

Ivancic teljesen tisztán lőhetett 8 méterről, középről egy bal oldali beadás után, de kicsit eltörte a labdát, pár centivel mellé pattogott! Nagy helyzet volt!

90+2

Úgy tűnik, a játékvezető nagyon élvezi ezt a meccset, erre a félidőre is meglepően sokat, 4 percet tesz rá. Összeadva majdnem 100 perces lesz a mérkőzés.

90+1

A Rijeka játékosok nem bírnak most magukkal. Ivancic is sárgát kap egy durva fault miatt.

90

A rendes játékidő utolsó percében járunk, két gólos a Liege előnye, nem valószínű, hogy bármi fordulat lenne még a meccsen.

89

Leovac egy sikertelen csel után törlesztett, sárga lap.

89

Az imént még negatív hős Vinicius egy csapásra pozitív hős lett.

VINICIUS - 2:0

88

A Liège gólt szerzett!
Újabb fejesgól! Egy bal oldali beadás tökéletesen megtalálta középen, 10 méteren VINICIUS ARAUJOT, aki kiválóan fejelt a hosszú felsőbe! 2-0! Eldőlt!

88

Vesovic kapott keresztlabdát a bal oldalon, tudott is fejelni, de erőt már nem tudott bele adni, Kawashima könnyen kapta le a levegőből.

87

Vinicius pályafutása egyik leggyorsabb sárga lapját kapta meg az imént, ez nem túl acélos bemutatkozás.

86

Mindkét csapat kihasználta utolsó cserelehetőségét is, a Liege tartja egy gólos előnyét.

85

Vinicius Araujo váltja Louist. Ez a mérkőzés utolsó cseréje.

85

Messzire kifutott Vargic a kapujából és 18 méteren el tudta vinni még éppen Louis orra elől a labdát.

84

Vesovic kapta lesen a bal oldalon, így hiába talált a hálóba, nincs egyenlítés! Ez figyelmeztető jel a belgák számára.