Deportivo La Coruňa – Real Madrid

2:8

vége (0:3)

20.09.2014, 16:00 • Riazor Stadion • Tamás Gobodics

Egy félórát bírtak partiban a hazaiak, de fokozatosan kerekedett felül a Madrid, majd innentől beindult a henger, három góllal léptek el a szünetre és bár ezután még visszajött a meccsbe a Depor, a hajrában kiszakadt a zsák, mindenki betalált, aki arra járt. (17:50:54)

90+2

iszonyatos gólfesztivált láthattunk, tíz találattal, szebbnél szebb lövésekkel, Real-gálával és kiütéssel. Kétség nem fért a blancók győzelméhez, a hazaiak csak percekre tudták felvenni a ritmust. Panaszkodni nincs okunk...

90+2

Ez hihetetlen: ez is bepattan! Hernández lőtte el az utolsó támadást és bár nem találta el jól, felpattant egy védőn és bevágódott a léc alá. Pár perc alatt duplázik, elképesztő kiütés a vége!

90+1

Két perc a ráadás még.

90

Utolsó perc, már közel a mészárlás vége.

88

CHICHARITO HERNANDEZ IS BOMBAGÓLT LŐ! A tizenhatos bal sarkáról ballal, pattanásból, irtózatos találatot ragasztott a rövid felsőbe. Ez a szép gólok napja!

87

Touché megint üresen bent, de ezúttal mögé jön a labda.

85

Rekord: sosem született még nyolc gól a Depor-Real meccsek során.

84

TOUCHÉ most nem ront, gyönyörűen fejelte meg a labdát közelről, Casillas tehetetlen. Szépít a Depor.

82

Ronaldo indult lesről, jöhet a Depor.

81

Belül az utolsó tíz percen, a hazaiak már a szenvedés végét várják.

79

Touché maradt üresen az ötösön belül, de nem érte el a labdát, oda a helyzet.

78

Ott a hatodik! CRISTIANO RONALDO mesterhármasát láthatjuk, egy bután eladott labda után James Rodriguez tálalt elé, CR7 pedig nem könyörült meg, kilőtte a hosszú sarkot. Gála!

77

Bale két gól után lejön, Chicharito kap lehetőséget.

75

Bale a semmiből duplázik és ugyanúgy 5-1-re vezetnek, mint a hét közepén a Basel ellen.

74

Újabb sakk-matt helyzet, megint GARETH BALE lép ki és kapásból, ballal emeli át a hosszúba, szép játék.

74

A sokat mozgó és sokat cselező Farina lejön, Touché érkezik a helyére.

73

Farina cselsorozata után Dominguez fejelt, de Casillas magabiztosan fogta.

73

James labdáját fülelik le a hazaiak.

71

Modric helyett Isco érkezik, a horvát nem játszott igazán jó meccset.

71

Medunjanin lőtt távolról ballal, Casillas pont ott állt.

70

James Rodriguez cifrázta túl, rossz helyre és későn passzolt.

69

Laure beadását fogja Casillas, veszélytelen.

68

Chicharito melegít, de Isco érkezik majd.

67

Ez volt Bale második gólja a bajnokságban.

66

Marcelo óriási passzt adott GARETH BALE-nek, aki azonnal befordult és elgurította a kapus mellett – a kapufáról bevánszorgott a labda, szép gól.

66

Ronaldo nagy készülődés után belelövi a szabadrúgást a sorfalba.

65

Sidnei besárgul a Ronaldo ellen elkövetett szabálytalanság miatt.

64

Szépen járatja a labdát a Madrid, Ronaldo harcol ki szabadrúgást.

63

Bale lő távolról, nagyon gyenge.

62

Ronaldo is lesen kapta a labdát, szabadrúgás kifelé.

62

Cavaleiro lesre futott.

60

Érzi a bajt Ancelotti, center nélküli rendszerre vált, Benzema helyett Illarramendi a pályán.

59

Cavaleiro kapott nagy labdát, de tizennyolcról csúnyán ellőtte a hosszú felső felett.

58

Cuenca eladott labdájából rohant a Real, Benzema beadását szögletre mentik a hazaiak.

57

Farina lőtt el kapásból egy kipattanót tizenhétről, de Casillas fogja.

55

A gól visszahozta a hazaiak játékkedvét, gyorsan és agresszíven futballoznak.

54

Farina gyönyörű cseleket mutat be, de borzalmasan adja középre, kirúgás.

53

Kroos indítása hosszú Ronaldónak.

52

Majdnem ott a második! Casillas kiejtett egy felpattanó labdát és Dominguez majdnem megbüntette, szabadrúgás kifelé végül.

51

Medunjanin belövi a jobb alsóba, szépít a Depor.

50

A kezezésért Sergio Ramos megkapja a sárgát.

50

Tizenegyes! Ramos kezére pattant a labda egy fejes után, jogos a büntető.

49

Casillas passza pontatlan, de a beadást Ramos kivágja.

47

Passzolgatnak a vendégek, nem sietnek sehova.

46

Juanfran sem jön ki, Dominguez viszont igen.

46

Postiga nem jött ki a második félidőre, Cavaleiro a helyén.

46

45

Befejeződött az 1. félidő. Fokozatosan nőtt ellenfele fölé a Real Madrid, egy fejesgól, egy bombagól és egy potyagól is született már, gyakorlatilag tét nélküli második félidőre van kilátás, negyvenöt perc alatt lerendezték a mai kötelezőt Ronaldóék.

45

Megkezdődik a félidő utolsó perce, a mérkőzés érdemi része már le is zárult.

44

Les miatt jöhet a Deportivo.

43

Casillas már feküdt, de a védők jól zárták a szöget, nem lehetett lőni.

42

Cuenca kap szabadrúgás közelről.

41

Kapitális hibát követ el Lux, kifutott harminc métere teljesen feleslegesen, Benzema eltolta mellette, CRISTIANO RONALDO pedig az üres kapuba passzolt. Potyagól.

40

Ronaldo veszít labdát majd integet Bale-nek. Elég sokat sétál ma a portugál.

39

Hatszor lőtt kapura a Madrid, Casillasnak még nem akadt dolga.

38

Juanfran lőhet húszról, de nagyon eltöri a labdát.

37

James Rodriguez első találata volt ez bajnokin a Realban – esélyes a forduló gólja címre is.

36

BOMBAGÓL! JAMES RODRIGUEZ kapta meg tizennyolc méterről, szűken átvette és ballal felvarrta a hosszú felsőbe, zseniális találat!

34

Medunjanin lőhetett volna a tizenhatosról, de hosszan tolta meg és odalépett Ramosnak.

33

Teljesen átvette az irányítást a Madrid, egy-két hazai kontrát leszámítva uralják a meccset.

32

Cuenca szép cseleket mutatott be, elsodorták, tizenegyes nincs, a lövés pedig elsuhant a kapufa mellett.

32

Juanfran beadását vágja ki Varane.

31

Lux ismét munkában, Benzema lapos lövésére feküdt rá.

30

Ronaldo harmadik gólját szerezte a bajnokságban.

29

Góól! James Rodrigueztől indult, Ronaldo kapta, kitette Arbeloának, akai visszaívelte középre, CRISTIANO RONALDO pedig szép mozdulattal fejelt a jobb sarokba. 1-0!

28

Ronaldo lőtt távolról, laposan, de Lux fogta a pattogós löketet.

27

Marcelo verte rá ballal, de Bergantinos blokkolta.

26

Laure fűzte át a védőjét, de a beadás lecsúszott a lábáról.

25

Kroos gáncsolta el Farinát, szabadrúgás.

24

Arbeloa léphetett ki, középre lőtt, Lux azonban még beleért, így nem jó már Benzemának.

23

Hosszan passzolgat keresztben a Real.

22

Bale elől fejeli el a kiugratást Luisinho.

20

Ronaldo lőtt fölé tizennyolc méterről, ígéretes helyzetben.

19

Modric ismét labdát veszít, de nem tud kontrázni a Depor, lassan építkeznek.

19

Marcelo lapos beadását vágják ki a védők.

18

Jól jött be a sarokrúgás, de Casillas ezt is lehúzza.

17

Juanfran lövése lepattan, szöglet.

16

Óriási helyzet, Benzema forgolódott, hátulról odaértek, így Bale elé pattant, aki viszont már túl közel volt a kapushoz, így Lux bele tudott vetődni.

15

Casillas ugrott ki és húzott le egy jobboldali beadást.

14

Lassan játszik a Madrid, próbálják tartani a labdát, a kiugratások eddig pontatlanok.

13

Farina csinálta meg a cselt és küldött el két védőt, a beadását elcsípi Ramos.

12

Megvan az első kapura tartó labda vendégoldalról, egy beadást Ronaldo fejelt el, de erő nem volt benne.

10

A blancók jöhetnek szabadrúgással, de Modric azonnal eladja.

9

Cuenca húzott befelé balról, de nem találta el jól a labdát.

8

Kisebb Real-fölény alakult ki, Benzema küzd elöl.

7

Ancelotti először kapott ki egymás után kétszer bajnokin a Real edzőjeként.

6

Lux repült ki és húzta le a mély beadást.

5

Jön az első szöglet, Benzema harcolta ki.

5

Modric akasztotta meg a Depor egyérintős játékát.

4

Szép hazai támadás végén nem sikerült a beadás, sőt, Postiga szabálytalan,.

3

Modric csúnyán eladta a labdát.

2

Magasan védekezik a Real Madrid, igyekszik letámadni.

1

A Depor kezdte a meccset.

1

A csapatok érkeznek a pályára, rögtön kezdünk!
A Real Madrid számára kiemelten fontos találkozót vívnak Ronaldóék La Corunában a Deportivo ellen. Az eddigi három forduló során kétszer is kikaptak már a blancók, a Sociedad elleni döbbenetet követően az Atléticó elleni városi rangadót is elbukták, így rögtön szeptemberben (kettős) lépéshátrányba kerültek a Barcelonával szemben. A hétközi BL-fordulóban azért erőt demonstráltak és rúgtak egy ötöst a Bernabeuban, ma a Riazorban is hasonló produktumot kell nyújtaniuk.

A Depor három játéknap alatt négy pontot gyűjtött, de ez a meccs jórészt mégis a vendégekről van szó, akiket kikezdett a média, kikezdtek a szurkolók, a játékosok egymással való kapcsolata sem tűnik bombabiztosnak. Rendkívül érdekes összecsapás elé nézünk, hiszen a Deportivo otthon mindig veszélyes, de ha Ancelottiék nem nyernek (méghozzá meggyőzően!), igencsak felforrósodhat alatta a kispad. Az olasz mester rendelkezésére áll a felépült Carvajal, de aligha ő lesz a kulcsfigura...
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

2:8

vége (0:3)

Gólok: 51. Medunjanin (bünt.), 84. Dominguez – 29. Ronaldo, 36. Rodriguez, 41. Ronaldo, 66. Bale, 74. Bale, 78. Ronaldo, 88. Hernández, 90+2. Hernández

Lapok:   65. Sidnei (DEP) – 50. Ramos (RMA)

Deportivo La Coruňa: Lux – Laure, Diakité, Sidnei, Luisinho – Bergantinos, Medunjanin – Juanfran (Dominguez 46.), Farina (Touché 74.), Cuenca – Postiga (Cavaleiro 46.)
Cserék: Cavaleiro, Touché, Fabricio, Domínguez, Canella, Pablo, Lopo

Real Madrid: Casillas – Arbeloa, Varane, Ramos, Marcelo – Modric (Isco 71.), Kroos – Bale (Chicharito Hernández 77.), Rodriguez, Ronaldo – Benzema (Illarramendi 60.)
Cserék: Isco, Nacho, Carvajal, Chicharito, Navas, Coentrao, Illarramendi

Játékvezetők: Pérez Montero