3:3

vége (1:1)

20.09.2014, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Tamás Gobodics

90+3

Parádés meccset láttunk, hat góllal, öldöklő küzdelemmel, nagy hajtással, drámai végjátékkal. Többször is megnyerhette volna a meccset mindkét csapat és bár a Toulouse többet tett érte, mégis igazságosnak mondható a döntetlen. A végére a játékosok elkészültek az erejükkel és sokat voltak a földön, ennek ellenére egy szavunk sem lehet. (21:48:40)

90+2

Kilövik az egyik hazai védőt, most ő marad lenn.

90+1

Pierre-nek le kell jönni, Seube a helyén.

87

AZONNAL VÁLASZOL A TOULOUSE! NINKOV lépett ki egy óriási kiugratással és elpörgette a kapus felett a labdát. MEGINT EGÁL!

Jean CALVE - 2:3

86

Góóóól! Megint vezet a Caen! CALVE szabadrúgása gyönyörűen tekeredett fel a sarokba, szép gól, 2-3!

85

Nangis harcol ki jó helyzetből szabadrúgást.

85

Nagy nyomás alatt a Caen!

84

Mindkét hazai gól büntetőből született, de egyiket sem lehet jogtalannak nevezni.

Andrien REGATTIN - 2:2

83

Regattin is beveri kíméletlenül, 2-2!

82

TIZENEGYES! Appiah rúgta fel Ninkovot, jogos a büntető.

80

Doumbia is lejön, az utolsó hazai csere Akpa Akpro.

78

17-6 a lövések aránya a hazaiak javára.

77

Szűk negyedórája maradt a Toulouse-nak a válaszra!

Lenny NANGIS - 1:2

76

GÓÓÓÓL! Egy labdaszerzést követően NANGIS gyalogolt végig a pályán, majd a tizenhatosom belülre érve elemi erővel lőtte fel a léc alá. Óriási gól!

75

A hazai gólszerző, Ben Yedder lemegy, Regattin a helyén.

75

Ninkov kézzel ér a labdához.

74

Koita tört előre és lőtt jobbal, Aguilar magabiztosan fogja.

73

Újabb cserét terveznek a hazaiak.

72

Tűzijáték! Kapáslövések, elfekvő védők, blokkolt labdát a Caen kapuja előtt, de gól nincs.

71

Már csak húsz perc van hátra a találkozóból.

70

Bazile helyett Koita a pályán a vendégeknél.

69

Didot elhagyja a pályát, Treso érkezik.

68

Jóval kisebb az iram, mint az első félidőben.

67

Aguilarhoz jut a labda, magához öleli.

67

Pesic nem tud megfordulni, ellopják a lábáról.

66

A frissen beállt Nangis lőtt ballal tizenhétről, épphogy mellé.

65

56%-ban a Toulouse-nál van a labda.

64

Adeotti veszi fel, elmúlik a veszély.

63

A gólszerző Raspentino lejön, Nangis a helyén.

61

Ezúttal is Baziléék mentenek a saját tizenhatosukon belül, a széleken mögéjük kerül a Caen.

60

Eltelt az első negyedóra a második félidőből, megfontoltabban játszanak a felek, mint az első negyvenöt percben.

59

Kapufa! Ninkov távoli és lapos lövése jött ki a jobb oldali kapufáról.

58

Szép cselsorozat után a baloldali beadás sikertelen, elakad a hazai védőkben.

57

A vendégkapus kap egy sárga lapot időhúzásért.

57

Les miatt jöhet a Caen.

56

Ninkov kap sárgát reklamálásért.

56

Doumbiát szerelik a tizenhatoson belül, szöglet.

56

Pesci megint veszélyes, Adeottinak akad dolga.

53

Aguilar jól helyezkedik, a kezében landol a kiugratás.

52

Boucher fejel ki egy baloldali beadást.

51

Erős fejes, Adeottinak kell nagyot védenie.

49

Pesic fejelte vissza a hosszúra érkező labdát, kirúgás.

45

Befejeződött az 1. félidő. Félelmetes tempójú és hőmérsékletű meccset látunk, mindkét fél sprintben játszik, nem lassít, nem fél és nyílt sisakkal támad. A hazaiak jobbak és több helyzetük volt, de a Caennek is megvannak a lehetőségei, megtippelhetetlen a vége.

45

Újabb tizenegyest reklamálnak a hazaiak, de Pierre megmozdulását szabályosnak ítélte a játékvezető.

44

Még a bedobást is sprintben végzik el...

42

29 méterről lőhetett a Toulouse, lepattan, bedobás lesz belőle.

41

Szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

40

Már csak öt perc van hátra az első félidőből.

38

KAPUFA! Pesic lépett ki és rúgta el a kapus mellett, a léc megmentette a vendégeket.

37

Szép támadás végén tizennégy méterről jött a lövés, elment a kapus mellett, de Appiah a gólvonalról menteni tudott.

36

Aguilar repült ki és húzta le a labdát.

36

Kezezést reklamálnak a vendégek, tény, hogy kézhez ért a labda.

35

Az utolsó passz elakad, kivédekezte a Caen.

34

Újabb elképesztő ütközés, ilyen szempontból kissé ijesztő a találkozó.

32

Appiah meg is kapja a sárga lapját.

32

Appiah brutális belépője után marad lent az egyik vendégjátékos.

30

Fél óra játék után még mindig lüktetőt meccset látunk, rengeteg keménykedéssel.

28

Egy szöglet után kis híján gólt szereztek a vendégek, de a bivalyerős lövés az oldalhálóba vágódott.

26

Eltelt az első félidő fele, kiváló mérkőzést játszanak a felek.

23

Pesic helyzetben, most nem jön össze.

Wissam Ben YEDDER - 1:1

21

BEN YEDDER higgadtan hajtja végre, egyenlít.

20

TIZENEGYES! Doumbia tört be és a kirohanó kapus lemészárolta.

19

Doumbia szabálytalan, jöhet a Caen.

18

Iszonyat keményen játszanak a felek, minden labdáért harapnak.

17

Ajtó-ablak ziccert fogott Adeotti!

16

Aguilar alárohant egy szabadrúgásnak, de ez a fejes is magas.

15

Elröppent negyed óra a találkozóból.

14

A szabadrúgás után veszélyes a fejes, de elsuhan a felső léc felett.

13

Da Silva rúgja fel Pesicet, most ő kap sárgát.

13

Lüktető, nagy iramú mérkőzést láthatunk.

11

Pesic kap sárgát műesésért.

11

Aguilar ismét munkában, ki kell vetődnie.

10

A szabadrúgásnál trükközni próbáltak a hazaiak, könnyedén kivágja a Caen.

9

Harminc méterről jöhet a Toulouse.

Florian RASPENTINO - 0:1

8

Először jött át a félpályán a Caen, egy baloldali beadásra repült ki Aguilar, majd nem ért vissza időben, RASPENTINO pedig beemelte a hosszúba.

6

Kemény fault a félpályánál, jöhet a Toulouse.

5

Szép kapáslövés egy szöglet után, de fölésuhan, ezt sem váltja gólra a hazai csapat.

4

Az első percekben egyértelműen a Toulouse irányít.

3

Sylla került helyzetbe, kiharcolta magának, de végül mellélőtte.

2

Pesic előtt adódott nagy lehetőség, de fölé vágta a tizenhatoson belülről.

1

A francia bajnokság hatodik fordulójában két, egyaránt két győzelemmel és három vereséggel álló csapat találkozik – ebből adódóan biztosan nem fogunk unatkozni, hiszen mindkét fél egyértelműen győzelemre és nem a biztos egy pontra tör.

A Toulouse mindkét hazai meccsét megnyerte eddig, a Caen viszont háromból kétszer sikerrel távozott idegenből, mindössze egyetlen gólt kapva.

A hazaiak eddig felváltva nyertek és kikaptak, a legutóbbi vereséget most győzelem követné a sormintában – a Caen zsinórban két vereséget szenvedett el.

Este 20:00-tól várom Önöket!
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik..

3:3

vége (1:1)

Gólok: 21. Yedder (bünt.), 83. Regattin (bünt.), 87. Ninkov – 8. Raspentino, 76. Nangis, 86. Calve

Lapok:   11. Pesic (TOU), 56. Ninkov (TOU) – 13. Silva (SMC), 32. Appiah (SMC), 57. Adeotti (SMC)

Toulouse FC: Aguilar, Ben Yedder (Regattin 75.), Boucher, Didot (Treso 69.), Doumbia (Akpa Akpro 80.), Grigore, Moubandje, Ninkov, Pesic, Sylla, Veskovac
Cserék: Spano Maxime, Benali Youssef, Ahamada, Akpa Akpro, Regattin, Sirieix, Trejo

Stade Malherbe Caen: Adeotti, Appiah, Bazile (Koita 70.), Calve, Da Silva, Duhamel, Feret, Kante, Pierre (Seube 90+1), Raspentino (Nangis 63.), Vercoutre
Cserék: Koita, Lemar, Nangis, Perquis, Raineau, Saez, Seube