Fehérvár KC – Dunaújvárosi KKA

23:19

vége (11:12)

20.09.2014, 18:00 • Köfém Sportcsarnok • Nagy Zalán (@-)

Igazi rangadóhoz méltó 60 percet láthatott a kilátogató mintegy 800 néző: a félidőben még az újvárosiak vezettek egyel, a vége azonban négy gólos fehérvári siker lett!
A második játékrészben is rengeteget hibáztak a csapatok támadásban, ami viszont ma döntött a két együttes között, Natasa Savko, a hazaiak kapusa!
A nyáron érkezett hálóőr Kiss Évát váltotta még az első félidőben, és a második 30 perc alatt mindössze hétszer rezdült meg mögötte a háló! (19:29:56)

60

Mérkőzés vége. (23:19)

60

KAMPER kozmetikázza az eredményt, a vendégek játékosa talpról eredményes. (23:19) (23:19)

60

Ferlinget állítják meg a hazaik, 15 mp a végéig. (23:18) (23:18)

59

Savko védi Bulath átlövését, majd az ismétlést is. (23:18) (23:18)

59

BECSÉRI növeli a hazaiak előnyét. (23:18) (23:18)

59

Hajduch átlövését védi Triffa, ám a leindulást Tanabe halássza el Hosszu elől, eldőlt! (22:18) (22:18)

58

Savko sokadik védése ma! (22:18) (22:18)

58

Hajduch megy bele, fordulhat a Kohász. (22:18) (22:18)

57

Ferling rossz bejátszása, a fehérváriak okosan nem sietik el a támadást. (22:18) (22:18)

57

Savko fogja Takács B. óriási ziccerét, a labda marad a vendégeknél! (22:18) (22:18)

57

56:15-nél, négy gólos hátrányban időt kér Mátéfi Eszter! (22:18) (22:18)

57

HAJDUCH dob szép gólt átlövésből, középről. (22:18) (22:18)

56

Bogosavljevic lábára pattan a labda, de nincs ideje bosszankodni, a lefordulásnál Takács D. még a kaput sem találja el ziccerben! (21:18) (21:18)

56

A dunaújvárosiak eladják a labdát, micsoda hiba! (21:18) (21:18)

55

Csáki ezúttal nem tudja a szélről átemelni Triffát, szépen védett a vendégek kapusa! (21:18) (21:18)

55

Eladja a labdát Csáki, leindul az Újváros, HOSSZU a gólszerző. (21:18) (21:18)

54

Ferling dob középről, 8 méterről, Savko nagyot véd! (21:17) (21:17)

53

Hajduch (Fehérvár) ül le kettő percre! (21:17) (21:17)

53

Hajduch szemfüles bejátszása után MAYER emeli át Triffát. (21:17) (21:17)

52

Kampertől elveszik a játékszert a bírók, a hazaiak nem indítanak gyors ellentámadást. (20:17) (20:17)

51

Rossz bejátszás hazai oldalon, Mayer kezéből kicsúszik a labda. (20:17) (20:17)

51

VINCZE megy be a szélről, okosan helyez a rövid kapufa mellé. (20:17) (20:17)

50

HAJDUCH átlövésből a hosszú alsóba. (20:16) (20:16)

50

49:16-nál, három gólos vezetésnél időt kér a Fehérvár KC! A második félidőt eddig 8-4-re a hazaiak nyerik! (19:16) (19:16)

50

Passzívnál Kamper lövését tolja fölé könnyedén Savko. (19:16) (19:16)

49

Hajduch adja el nagyon csúnyán a labdát, fordulhatnak a vendégek. (19:16) (19:16)

48

Közben a hazai kapuban Savko tovább remekel. (19:16) (19:16)

48

Csáki lő a szélről, a kapufa éléről kifelé pattan a labda! (19:16) (19:16)

47

Bulath átlövését Savko védi lábbal, a kapusé a játékszer. (19:16) (19:16)

47

Hajduch bejátszását MAYER váltja gólra. (19:16) (19:16)

46

BULATH talpról, pattintva, a hosszú alsóba. Nagyon kellett ez a vendégeknek. (18:16) (18:16)

45

Lackovic a felső lécre lő, majd lent marad, valószínűleg megütötték, a játékvezetők azonban nem láttak szabálytalanságot. Ápolás miatt áll a játék. (18:15) (18:15)

45

Rossz bejátszás vendég részről, támadhat a Fehérvár KC. (18:15) (18:15)

44

A vendégek kapust cserélnek, Víget Triffa váltja. (18:15) (18:15)

44

Nagyszerű helyzetfelismerés passzívnál, Ishitate passzát MAYER emeli át lehelet finoman Vígen. (18:15) (18:15)

43

BULATH lő talpról, beleérnek, ez megzavarja Savkot, aki már nem tudja kipiszkálni a labdát. (17:15) (17:15)

42

Mayer estében teszi ki a szélre a labdát, CSÁKI átejti Víget. (17:14) (17:14)

42

Kamper lő a felső kapufára, onnan fölé pattan a játékszer. (16:14) (16:14)

41

40:49-nél, két gólos hátrányban időt kér a Dunaújváros! (16:14) (16:14)

41

LACKOVIC tör be a szélső és az átlövő között, pattintott lövése a hosszú sarokban köt ki. (16:14) (16:14)

41

Savko bravúrral menti meg góltól a hazai csapatot! (15:14) (15:14)

40

Szó szerint kijön a lépés HAJDUCH-nak, aki hatalmas lendülettel tör be, és lövi ki a hosszú alsót. (15:14) (15:14)

40

KAMPER dobja be magabiztosan a hetest. (14:14) (14:14)

40

Ferling lövését védi Savko, de hetest kapnak a vendégek. (14:13) (14:13)

39

LACKOVIC rohan át jobb átlövő posztra, a labda a hosszú alsóban köt ki. (14:13) (14:13)

39

Ács dob kapufát átlövésből, jöhetnek a hazaiak. (13:13) (13:13)

38

Paprikás a hangulat, gól nincs, rengeteg a szabálytalanság, a vendégek támadhatnak. (13:13) (13:13)

37

Bulath átlövését lábbak hárítja Savko. (13:13) (13:13)

37

Hajduch lépi el, legalább ötöt, de inkább hatot lépett. (13:13) (13:13)

36

Közben Savko nagyot véd a hazai kapu előtt, a kipattanót Mayer gyűjti be! (13:13) (13:13)

36

Lackovic nem éppen jó átlövését fogja Víg. (13:13) (13:13)

36

Ferling kísérlete megy fölé, nem bántották a vendégek játékosát. (13:13) (13:13)

35

ISHITATE átlövésből, kicsi termete ellenére átugorja a vendég falat. (13:13) (13:13)

35

Bulath átlövését tolja mellé Savko. (12:13) (12:13)

34

Ishitate hiába szerez gólt, belemenést ítélnek a játékvezetők. (12:13) (12:13)

34

Kiegészülnek a fehérváriak. (12:13) (12:13)

33

Vincze a szélről, Savko bravúrral hárít! (12:13) (12:13)

33

Ishitate parádés bejátszását MAYER szedi össze, majd bombáz a vendégek kapujába. (12:13) (12:13)

32

Hajduch (Fehérvár) áll ki az előbbiért! (11:13) (11:13)

32

VINCZE eredményes a szélről. (11:13) (11:13)

32

A vendégek is elveszítik a labdát, ám Bogosavljevic nagyon rosszul lő kapura. (11:12) (11:12)

31

Ishitate lépi el, jöhet a Kohász. (11:12) (11:12)

31

Elkezdődött a második félidő. (11:12)
Feszült első játékrészen vannak túl a csapatok a Fejér megyei rangadón, ahol nagyon sok a technikai hiba és a kihagyott ziccer mindkét oldalon.
A hazaiaknál Kazai rontott sokat, a helyére Tanabe állt be a bal szélen, ám a japán játékos sem tudott ma még betalálni.
A dunaújvárosiak végig vezettek az első félidőben, ám három gólnál nagyobb előnyre nem sikerült szert tenniük, a fehérváriak küzdésének köszönhetően csak egy a különbség a szünetre.

30

Befejeződött az 1. félidő. (11:12)

30

Ferling átlövését védi Savko, a kipattanónál elfogy az idő, nincs ellentámadás! (11:12) (11:12)

30

29:45-nél, egy gólos előnyben időt kér Mátéfi Eszter! (11:12) (11:12)

30

Passzívnál lőni kell, Ishitate kísérletét blokkolják, így Víg hárítani tud. (11:12) (11:12)

29

Ishitate passzát Tanabe a kapufára lövi a szélről! (11:12) (11:12)

28

Víg a kapufa segítségével hárít egy átlövést, nem volt benn a labda! (11:12) (11:12)

28

Kamper éles szemmel veszi észre VINCZE-t a bal szélen, teljesen üresen maradt a vendégek játékosa. (11:12) (11:12)

27

Ferlingtől, majd a lerohanásnál Bogosavljevictől is elpattan a játékszer! (11:11) (11:11)

27

MAYER újabb remek bejátszást kap, ziccer. (11:11) (11:11)

26

VINCZE veri meg csákit a jobb szélen, majd Savko mellett a hosszú sarokba dob hátrányból. (10:11) (10:11)

26

Herr Anitát leviszik a pályáról, valószínűleg nélküle kell folytatniuk a fehérváriaknak a mérkőzést. (10:10) (10:10)

26

Herr Anita lép rosszul, oda a hazai támadás, sőt, az átlövőt ápolni kell, komolynak tűnik a dolog! (10:10) (10:10)

25

Eladják a labdát a vendégek, de megállítják a hazai lerohanást. (10:10) (10:10)

25

Takács D. (Dunaújváros) megy le kettő percre előbbiért! (10:10) (10:10)

24

Szép fehérvári bejátszás, és ha egyszer MAYER befordul, akkor nem lehet megállítani. (10:10) (10:10)

24

Ferling lő mellé átlövésből, már majdnem passzív volt, dobnia kellett. (9:10) (9:10)

23

Víg védi Csáki kísérletét, közben letelik az emberhátrány, kiegészülnek a vendégek! (9:10) (9:10)

22

A dunaújvárosiak kapus nélkül támadnak emberhátrányban, egyelőre megússzák gól nélkül. (9:10) (9:10)

22

HERR ANITA kegyetlenül lő félmagasan a hosszú sarokba átlövésből, emberelőnyben. (9:10) (9:10)

21

Kamper (Dunaújváros) csúnyán ellöki Tanabet, kettő perc a jutalma! (8:10) (8:10)

20

19:46-nál, két gólos hátrányban időt kér Bakó Botond, a fehérváriak edzője! (8:10) (8:10)

20

VINCZE növeli a vendégek előnyét. (8:10) (8:10)

19

Ellépi Kamper, leindulnak a hazaiak, Kazai kihagyja a ziccert, Víg a kapufára véd! (8:9) (8:9)

19

Eladott újvárosi labda, ISHITATE sprintel a vendégek kapujára, ziccer. (8:9) (8:9)

18

Víg a vendégek kapujában Triffa helyett, védéssel mutatkozik be. (7:9) (7:9)

17

Bulath talpról félmagasan, Savko véd. (7:9) (7:9)

17

Ishitate pontatlan bejátszása Mayernek, de nincs gyors vendég válasz. (7:9) (7:9)

16

FERLING kegyetlenül bevarrja a labdát a bal felsőbe. (7:9) (7:9)

16

Vincze harcol ki hetest a dunaújvárosiaknak, Csáki bántotta, most a vendégeknél kell ápolni. (7:8) (7:8)

16

Herr A. passzát CSÁKI dobja be a jobb szélről a hosszú sarokba, a hazaiak szélsője az eset után ápolásra szorul. (7:8) (7:8)

15

Savko váltja Kiss Évát a hazai kapuban. (6:8) (6:8)

15

FERLING gyötri be magát egy emberrel a nyakán, a pattintott, gyenge lövése a kapufa mellett becsorog. (6:8) (6:8)

14

Kiegészülnek a fehérváriak, aki jobban jöttek ki az elmúlt kettő percből. (6:7) (6:7)

14

HERR ANITA hatalmas gólt dob átlövésből, emberhátrányban. (6:7) (6:7)

13

KAZAI dob gólt a szélről emberhátrányban. (5:7) (5:7)

12

Bogosavljevic (Fehérvár) áll ki kettő percre! (4:7) (4:7)

12

KAMPER átlövésből eredményes. (4:7) (4:7)

12

CSÁKI a jobb szélről átemeli Triffát. (4:6) (4:6)

12

FERLING növeli a vendégek előnyét. (3:6) (3:6)

11

Hajduch gyenge lövését blokkolják. (3:5) (3:5)

11

BULATH középről, talpról, miután a hazaiak elveszítették a labdát. (3:5) (3:5)

10

Lerohanás a vendégeknél, érdekes körülmények között KAMPER elé kerül a játékszer, ziccer, Kiss Éva lábai között talál utat a labda. (3:4) (3:4)

9

Ferling bejátszása után TAKÁCS D. eredményes. (3:3) (3:3)

9

Rossz bejátszás után leindulnak a hazaiak, Csáki passzát követően ISHITATE a befejező. (3:2) (3:2)

8

ISHITATE bemutatja a passzt, majd egyedül tör kapura, a labda a bal kapufáról a kapuba pattan. (2:2) (2:2)

7

FERLING tör be szépen a szélső és az átlövő közé, könnyű gól. (1:2) (1:2)

6

Elveszik a labdát a játékvezetők a hazaiaktól, Ishitate lépett többet a kelleténél. (1:1) (1:1)

6

Azari ejti ki a kezéből a labdát, bedobással jöhet a hazai együttes. (1:1) (1:1)

5

Kazai a szélről átemeli Triffát, de ez is felső kapufa! (1:1) (1:1)

5

VINCZE marad nagyon üresen a bal szélen, nem is hibázik a vendégek játékosa. (1:1) (1:1)

4

Kazai nem tudja összeszedni Ishitate bejátszását. (1:0) (1:0)

4

Kamper a felső lécet találja el átlövésből, fordulhat a Fehérvár KC. (1:0) (1:0)

3

Szépen kijátszott helyzet után Kazai a szélről mellé dob, ziccer volt. (1:0) (1:0)

2

BOGOSAVLJEVIC a szélről eredményes, ez nem megszokott tőle. (1:0) (1:0)

2

Bulath a felső lécre vágja a büntetőt! (0:0) (0:0)

1

Vendég hetessel indítunk. (0:0) (0:0)

1

Kiss Éva és Triffa Ágnes kezdenek a kapukban. (0:0) (0:0)

1

Vezetőedző: Bakó Botond

Vezetőedző: Mátéfi Eszter.
A hazaiak tiszta feketében, míg a dunaújvárosiak piros szerelésben lépnek ma pályára.
Mindkét együttes három meccs alatt 4 pontot szerzett, a vendégek a tabella 5., míg a fehérváriak a 6. helyét foglalják el jelen állás szerint.
Fejér megyei rangadó következik a női kézilabda NB I 4. fordulójában, a Fehérvár KC szombat este a Dunaújvárosi KKA csapatát látja vendégül a Köfém Sportcsarnokban.
Mindkét gárda a felsőházba igyekszik, tavaly ez csak a Kohásznak sikerült.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..

23:19

Fehérvár KC: Kiss Éva, Savko – Szemenyei, Májer, Hrabovszky, Lackovic, Tanabe, Csáki, Horváth B., Bogosavljevic, Becséri, Hajduch, Ishitate, Herr A., Mayer, Kazai Vezetőedző: Bakó Botond

Dunaújvárosi KKA: Triffa, Víg, Nagy Éva – Ferling, Azari, Berta, Takács D., Sánta, Ács, Vincze, Bulath, Boldizsár, Kamper, Takács B., Ferenczy, Hosszu Vezetőedző: Mátéfi Eszter

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál