20.09.2014, 16:00 • Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok • Németh Ákos

Vágvölgyi pontozódott ki. (89:83) (89:81)

Jereminov ötödik hibája! Dosen büntetőzhet! (81:79) (81:79)

Szegedi időkérés! (79:79) (79:79)

32:05

Eszéki időkérés következik. (68:68) (68:68)

31:28

Buha esik rá Jereminov-ra. Kipontozódott a támadót faultot vétő játékos. (68:68) (68:68)

64:53-ra is vezettek a szegediek, de döntetlenre hozták a mérkőzést a harmadik negyed végére a horvátok. Buha a vezetést is megszerezhette volna, de csak egy büntetőt értékesített egy másodperccel a vége előtt. Lássuk melyikük felé billen a mérleg nyelve.

26:09

A szegedi is kikéri idejét. (66:60) (66:60)

25:17

Horvát időkérés. (66:58) (66:58)

A második negyed elején meg tudták közelíteni a horvátok a szegedieket, a játékrész közepére azonban magabiztosan vezettek a magyarok, tíz pont körüli különbséget tartottak.
A végén viszont újra csak hat pontra olvadt az előny.
Izgalmas folytatásra van kilátás, lássuk melyikük végez a Matro – PVSK Kupa harmadik helyén!