Marton kivédi Mihály kísérletét

FTC: Croteau belövi abal felsőbe – 1:0.

Szétlövés kezdete.
Jégfelújítás zajlik a büntetőlövések megkezdése előtt.
A hosszabbítás sem volt elég, hogy döntés szülessen a meccsen, büntetőlövések következnek.

65:00

A hosszabbítás befejeződött.

63:45

Kramar lő, Polc szépen spárgázik, de a korong elkerüli a kaput.

63:20

Filipet állítják ki a bírók, a hátralevő időt előnyben játszhatja a hazai csapat.

61:45

Hazai les, Novak csúszott be a brassói harmadba.

61:25

Bedobás a brassói harmadban. Elhozzák a bulit a vendégek.

61:00

Dubek próbálkozik 2x is, de egyik lövés sem veszélyes.

60:30

Novak cselezi be magát a kapu elé, de a lövését Polc hárítja.
Mindkét csapat óvatosan kezd, egyik csapat sem szeretné elszórni az extra pontot.

60:01

A hosszabbítás elkezdődött.
Tovább húzódik az egyébként is maratoni hosszúságú mérkőzés. A rendes játékidőt követően eldöntetlen az állás, pár perc múlva 4 a 4 elleni játékkal folytatódik a mérkőzés.

60:00

Befejeződött a 3. harmad.

59:00

Az tuolsó perc kezdődik.

58:30

Molnár Zsolt lő jobbról vendég részről, a pakk Marton lepkésében köt ki.

57:30

Mikusovic lő lendületből, Polcról kijön, majd Farkas próbálkozhat, de a vendég kapus ezt is hárítja.

56:30

Beszorul most a Fradi, szépen teszik a korongot a vendég játékosok Marton kapuja körül.

56:00

Rafaj lő egy embereset, Polc ezt is hárítani tudja.

55:00

Lövések mindkét oldalon, de a kapusok egyelőre állják a sarat.

53:50

Kicsit csapkodó most a játék, mindkét csapat igyekszik a rendes játékidőben eldönteni a találkozót, ennek sok hiba az eredménye.

52:30

Brassói helyzet, a bejátszott korongról lemarad a center, de apakk így is csak centikkel csorog el a kapu előtt.

50:57

A Ferencváros gólt szerzett!
PÁL ZOLTÁN szerzi az egyenlítő találatot. Assziszt: Rafaj

50:00

Kiss fordulásból próbálkozik, Polc rátenyerel a kongra, hogy egy szusszanásnyi pihenőhöz jussanak a csapatok.

49:00

Farkas előtt a nagy lehetőség, de nem sikerül túljárnia Polc eszén.

48:30

Croteau lő kihajolva a védője mellett, de mellécsúszik a kapunak.

47:54

A Brassó gólt szerzett!
JUHAMATTI HIETAMAKI lövi ki a bal felsőt, ezzel először vezet a Brassó a mérkőzésen. Assziszt: Mihály

47:30

Saluga próbálkozik először, de a lövése felpattan a kapusról és a védőhálóban köt ki.

47:04

Hazai kiállítás, Hegyi a büntetett 2 percre, akadályozásért.

46:00

Fodor szerez korongot a hazai kapu előtt, de kiszorítjk a védők.

45:38

Vendégek teljes létszámban.

45:00

Kramar majd Cerny a korong útja, de nem tudják bejátszani a centernek.

43:38

Újabb kiállítás. Ezúttal a vendégektől. Pysarenko üt oda Croteau-nak, 2 perc a büntetése.

43:09

Hazaiak teljes létszámban.

42:52

MIHÁLY ÁRPÁD hosszú passzolgatás után talál be, nem sokkal a büntetések lejárta előtt. Ezzel az egyik kiállított visszajöhet. Assziszt: Saluga

41:30

Mihály lövése centikkel száll fölé.

41:09

Kettős kiállítás a Fradinál, Rafaj és Kramar is a padon.
Újabb brassói sérülés. Péter Róbertet kell ezúttal letámogatni a jégről.

41:09

Nyomás alatt tartja a vendég kaput a Fradi.

41:00

Pál majd Rafaj próbálkozik a harmad elején.

40:01

A második harmad sem volt problémamentes Pesterzsébeten, de legalább gólokat láthattak a kilátogató szurkolók. 2 ferencvárosi és egy vendég találat esett, ezzel 1 gólos hazai előnnyel mehetnek szünetre a csapatok.

40:00

39:20

Mihály iramodik meg a jobb oldlaon, de a bejátszott korongja pontatlan.
Saluga volt az érintett, de saját lábán tudja elhagyni a jeget.
Egy brassói játékos kerül a jégre.

39:00

Mikusovic lövését fogja Polc.

38:00

Hazai les.

37:30

Szép kiugrás után Novak kerül helyzetbe, Polc jól spárgázik és mamuttal hárít.

37:00

Beszorul most a korong hazai kapu mögé, Antal és Cerny küzdenek érte.

36:33

35:45

Előnyben feláll a Brassó, óvatosan próbálkoznak csak.

35:13

35:00

Horváth lövése a vasat találja csak el, ez hatalmas helyzet volt.

34:33

Újabb kiállítás, ezúttal a hazai csapatból. Kiss áll ki 2 percre testreütsért. 4 a 4 ellen folytatódik a játék.

33:30

Kramar majd Dubek próbálkozik, de nem sikerül kihasználni egyelőre ezt az előnyt.

33:13

Pysarenko löki palánkra Rafajt, akit ki is állítanak emiatt, újabb hazai előny.

33:00

Támadásban marad a Fradi, de Saluga el tudja csenni a pakkot egy hazai ütőről.

32:24

ALES CERNY végre kihasznál egy előnyt. Elég messziről lő rá a Fradi játékos, a kapu előtt talán már nem ér bele senki, de egy társ jól takarta a kilátást Polc elől. A góllal a Brassó kiegészül.

32:09

Fodor kerül a jégre, nem önszántából. Mihály volt szabálytalan és előnybe kerül így a Fradi.

31:30

Brassói tilos felszabadítás.

31:00

Újabb Polc védés egy Rafaj helyzet után.

30:30

Egy hosszú kivágott korong jut el Polc kapujáig, igazából nem volt védeni való, de így tilos felszabadítás sem elsz a dologból.

30:00

Lencsés hibázik a saját kapuja előtt, amire Mihály azonnal rácsap, de Marton a helyén van, nincs gól.

28:45

Ferencvárosi tilos felszabadítás.

28:34

Ezúttal a padok közötti plexi lazul tki, azt kell helyreállítani a csarnok technikai személyzetének.

28:15

Újabb játékmegszakítás.

27:15

Hietamaki lövését fogja Marton.

27:00

Szépen áll fel a barssói első sor, egyelőre nincs komolyabb lövés.

26:34

Első ferencvárosi kiállítás. Lencsés kap 2 percet testre ütésért.

26:00

Ziccerben ugrik ki Virág, de a pattogós korongot nem sikerül átvennie, így a helyzet kimarad.

25:30

Klouda kemény lövését fogja a lepkéssel Marton.

25:00

Kézpassz miatt szakad meg a jaték, bedobás a kezdő körben.

24:30

24:10

Mihály hozza el a korongot a buli után, támadhat a Brassó.
Megint baj van a korábban is problémás kapuval. Áll a játék.

24:00

Nagy helyzet a másik oldalon, Marton kapuja fölött elszáll a korong.

23:36

Gyorsan jön az egyenlítő találat. MARTIN SALUGA lövi be ajtó-ablak helyzetben a kapu mögül visszaadott korongot. Assziszt: Filip

21:46

NÉMETH PÉTER góljával megszerzi vezetést a hazai csapat, ami nem ment előnyből, az sikerült azonos létszámnál. Polc most tehetelen volt. Assziszt: Lencsés és Croteau

20:30

Átveszi a kezdeményezést a Brassó, több vendég lövést is kell Martonnak hárítani.

20:01

A Fradi hozza el a korongot.

20:01

Gyors térfélcsere és kezdődik a második harmad.

20:00

19:50

Dubek lő még egy utolót és Polc véd. Ezzel vége is harmadnak.

18:58

18:30

Ferencvárosi majd brassói helyzettel folytatódik a játék.
Az első harmadból hátralevő pár perccel kezdődik, illetve folytatódik a játék, majd szünet nélkül, térfélcserével kezdődik azonnal a 2. játékrész.
A csonka első harmadban inkább a hazai csapat dominált, az ő akaratuk érvényesült a jégen. 4 ízben is emberelőnyös szituációban játszhattak, ám kihasználni egyik lehetőséget sem sikerült, köszönhetően az ihletett formában védő Patrik Polcnak.
És a játékvezetők itt le is fújják a harmadot, valószínűleg ennyivel hosszabb lesz majd a következő játékrész.
Most a kapu elmozdulása miatt áll a játék....ez elég hosszú harmad lesz.

16:58

Újabb vendég kiállítás. A kiugró Pappnak ütnek oda hátulról. János a büntetett.

16:30

Rafaj előtt a lehetőség, kicsit kiszorított helyzetből lő kapura, de polc ezt is védeni tudja.
Zsók a lábát fájlalja, szerencsére külsérelmi nyom nem látszik a sérült testrészen, ez talán jó hír lehet.
Hordágyra is szükség van, komoly a sérülés.
Sajnos a mentőorvosra is szükség van, Zsók Levente az akit ápolni kell.
Egy brassói játékos a jégen.

15:57

15:30

Kramar lő, majdnem a kékről, de Polc ezt is fogni tudja. Egyértelműen ő az eddigi góltalanság fő letéteményese.

14:20

Túlkombinálja a játékot a Fradi, de nem sikerül így sem gólt szerezni. Az egyik FTC támadóval ütközik Polc, aki lent is marad pár másodpercre a jégen.

13:57

A kiállított játékos Hietamaki, büntetése 2 perc.
Késleltetett kiállítás a vendégektől, Marton jön is le.

13:20

Hegyi szúrja rá a korongot messziről, Polc ezt magabiztosan fogni tudja, ezúttal nem jön ki róla a korong.

13:00

Vendég tilos felszabadítás.

12:40

Les a hazaiak részéről.

12:14

11:50

Újabb bravúros Polc védés a túloldalon és a kipattanó egy védőhöz pattan.

11:10

Saluga szlalomozik el a Fradi védők között, Marton megmenti csapatát a góltól emberelőnyben.

10:40

Gyorsan egy helyzet, mindenki a vendég kapu előtt, de nem tudják a zöldek beszuszakolni a korongot.

10:14

Újabb vendég kiállítás, Zsók Levente a büntetett, 2 percre testre ütésért.

10:00

Szépen tartja a korongot a Fradi, de felállni nem sikerül.

09:00

Les a hazai csapatnál.

08:38

07:30

Újabb Cerny próbálkozás, ezúttal lejön a blokkról a korong.

06:40

Egyből egy lövés, Cerny próbálkozik közelről, de Polcon nem jut át a korong.

06:38

Kiállítás a vendéketől. Bottal akasztásért kap 2 percet Obsut.

06:15

Kiss Gábor lő majdnem a kékről, és pont teliba találja Polc fejvédőjét.

05:45

Pysarenkó középre tartó lövése nem jön ki Martonról.

05:00

A Fradi az utóbbi percekben kevésbé aktív támadásban, a Brassó irányítja a játékot.

03:40

Szépen járatja a korongot a Brassó, Filip lő végül, Marton bravúros mozdulattal hárítani tud.

03:00

Les a vanedég cspatnál, bedobás a semleges harmadban.

02:30

Imecs visszatett korongját Obsut lövi rá messziről, de a pakk ekerüli a hazai kaput.
Villámgyors akciók mindkét oldalon, a kapusok egyelőre álljáka sarat mindkét csapatban.

01:50

Pysarenko próbálkozik most, de Marton megint hárítani tud.

01:30

Dubek próbálkozik a másik oldalon, Polcnak ez egyelőre csemeg volt.

01:10

Saluga lövését hárítja bárddal Marton.

00:50

Egyelőre óvatos a játék, lesre korcsolyáznak a brassóiak.

00:01

Croteau hozza el az első bedobást és szépen feláll a Fradi.

00:01

A játékvezetők már a jégen, a csapatok is érkeznek hamarosan.
Egyelőre még a csapatok az öltözőkben, úgy tűnik késik a kezdés.

Ferencvárosi TC: Marton (Budai) – Horváth, Cerny, Németh, Novak (A), Croteau – Lencsés (A), Kramar, Pál, Rafaj, Dubek – Revák, Hegyi, Borbás, Kiss (C), Mikusovic – Lévai, Géczi, Farkas, Sijka, Papp

Corona Brasov Wolves: Polc (Béres) – Obsut, Nagy, Mihály (C), Imecs, Zsók – Filip, Hietamaki, Péter (A), Saluga, Klouda – Pysarenko (A), János, Antal, Molnár, Virág – Dumitru, Péter, Bálint, Petres, Fodor

Játékvezetők: Mayer Gábor, Kincses Gergely – Soós Dániel, Somos Balázs.
2 vesztes csapat lép ma pályára Pesterzsébeten, ugyanis az első mérkőzésen a Fradi és Brassó is 4:3-as vereséget szenvedett, mindketten idegen jégen, Miskolcon illetve Dunaújvárosban.

Ma mindkét csapat a szépítésért játszik, bár a Brassó 1 pontot elcsent Dunaújvárosból, így talán a Fradiié a magasabb tét. Sérültekről, hiányzókról egyik oldalon sem tudunk.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik..

4:3

Gólok és gólpasszok: 22. Németh (Lencsés, Croteau), 33. Cerny, 51. Pál (Rafaj) – 24. Saluga (Filip), 43. Mihály (Saluga), 48. Hietamaki (Mihály)