01.10.2014, 19:00 • Városi Sportcsarnok, Vác • Kármán Zoltán

SZONDI ezt a hetest is belövi, most pattintva. (16:25) (16:25)

Fülöp Andrea visszarántásért két percet kap. (15:24) (15:24)

Klivinyi Kinga kapott kettő percet. (14:23) (14:23)

52

Klivinyi nem tudta átejteni Bíró Blankát. (13:22) (13:22)

50

Érdi időkérés 49:20-nál. A két pont sorsa már igen régen eldőlt. A váci lőtt gólok száma olyasmi, mint eddig a bajnokságban, ám a kapott gólok száma sokkal több. Sürgősen javulniuk kell. (13:22) (13:22)

49

SZONDI Győrinek dobja be ezt a hetest. (13:22) (13:22)

47

KLIVINYI Kinga hetesgóljával tízre nőtt a vendégek előnye, rá is számolnak a váciakra. (11:21) (11:21)

47

Hámori teljesen feleslegesen nyúlt oda ziccerben, két perces büntetés. (11:20) (11:20)

45

SZONDI Zsófia ezt a hetest is beveri, most a bal alsóba. (11:19) (11:19)

44

Időt kér a Vác. Eddig katasztrófa a második félidő a hazaiaknak. Emberelőnyben sem tudnak mit kezdeni, lerohanásgólok sincsenek, átlövőerő pedig jelenleg hiányzik. Így nehéz nyerni. (9:18) (9:18)

41

SZONDI emelte át sikerrel Gridnyevát. (8:15) (8:15)

41

Dakos harcol ki hetest és két perces kiállítást Szekeresnek. (7:15) (7:15)

35

Szekeres Klára kapott kettő perces kiállítást. (6:12) (6:12)

28

Virág Noémi kapott két perces büntetést, vélhetően rossz csere miatt. (5:8) (5:8)

25

Stefanovic kapott két perces büntetést, úgy tűnt, eltalálta Klivinyi nyakát. (5:8) (5:8)

24

Időt kért az Érd. Eddig hihetetlenül kevés a gól, mindössze 12. (5:7) (5:7)

18

Kovács Anna kapott két percet, fejen nyomta Sterjovát. (3:5) (3:5)

15

Fülöp Andrea is besárgul. (2:5) (2:5)

13

Időt kér a Vác, eddig sem a védekezés, sem a támadás nem működik, de főleg utóbbi. (1:5) (1:5)

12

Dakos kapott sárga lapot. Továbbra is egy gólon a Vác. (1:4) (1:4)

9

Signaté kapott sárga lapot lerántásért. (1:4) (1:4)

7

Farkas Veronika nem csak Gridnyeván, hanem a kapun is átpattintotta a hetest. (1:2) (1:2)

7

Pálos-Bognár kapott sárga lapot, mert a ziccerben levő Sterjovát lökte. A túloldalon az egyik érdi is lent maradt, ott nem volt semmi szankció. (1:2) (1:2)

5

Szondi kapott sárga lapot. (0:1) (0:1)

16:26

vége (6:10)

Ipress Center-Vác: Balog J., Bíró B. – Hámori, Farkas, Bató, Pelczéder, Sterjova, Hansághy, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Virág, Helembai

Érd: Gridnyeva, Janurik, Győri B. – Schatzl, Kovács A., Vukcevic, Szekeres, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signaté, Kostiukova, Krpez, Takács K., Mester, Nick

Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert