0:3

vége (0:1)

02.10.2014, 21:05 • Sonera stadion • Dániel Schmidt

A végeredmény tehát 0:3!

Az első félidőben egyenlően játszottak a csapatok, de kis szerencsével mégis vezetéshez jutottak a vendégek, aki inkább a kontrákat erőltették. A második félidőt ennek megfelelően a hazaiak kezdték jobban, vagy legalábbis ők támadtak hevesebben. Ez viszont pont megfelelt a gyors vendég csatároknak, hiszen rendszeresen tudtak ellépni a kontrákkal, többször emberelőnyben támadhattak. Meg is szerezték a második gólt, egy ilyen akció végén. A harmadik gól pedig csak egy szépségdíjas találat a végére, hiszen de Bock remek szabadrúgással döntötte el végleg a meccset. Ezzel 3 ponttal távozhat a Brugge, a hazaiak pedig nem lehetnek elégedettek a mai nappal.

Köszönjük a figyelmet! (22:57:20)

90+2

90+2

Annan lőtt kapura 20 méterről! Mellé.

90+1

Jól jött be a szöglet, azonban nem tudták bent tartani a labdát a hosszú oldalon.

90+1

2 perc a ráadás.

90

De Bock harcol ki egy szögletet.

89

Savage lőtt kapura éles szögből, Ryan azonban védte a lapos lövést.

88

De Sutter fejelt kapufát, azonban a partjelző zászlaja már magasban volt. Les!

88

Izquierdo lövését blokkolták.

87

Savage kapott jó labdát, de nem tudta átvenni,

85

Két veszélyes helyzete is volt a Helsinkinek, de az egyik lövést blokkolták, a másik mellé ment.

83

Ryan jön ki jó a hosszú labdára.

82

Nagy helyzet! Megint szépen csinálta a kontrát a Brugge. Most Silva tudott lőni 16 méterről, de a csavart labdája nem sokkal elkerülte a kaput.

81

Gedozt váltja Izquierdo. Nagyon jól játszott a szélső!

80

Nincs már sok hátra. Kijelenthető, hogy ez a meccs már eldőlt.

de BOCK - 0:3

79

A Brugge gólt szerzett!

LAURENS DE BOCK zseniális gólt szerez! Szépen a sorfal fölött tekeri el a labdát, egészen a jobb felsői! Remek szabadrúgás volt! 0:3