88:78

vége (24:16, 54:41, 71:57)

19.10.2014, 18:00 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:57:38)
A mérkőzés 8. percétől folyamatosan vezető, még 18 pontos előnyt is magáénak tudó szegediek a második félidő egyes hullámvölgyei dacára 10 pontot meg tudott őrizni előnyéből. Összességében simának nevezhető a hazai győzelem, még ha az előzetes várakozások fényében meglepetésnek is tűnik. A lelkes szegediek a meccs elején tripláikkal fokozatosan húztak el, s fegyelmezett játékkal meg is őrizték a lefújásig előnyük jelentős részét.

40:00

Mérkőzés vége. (88:78)

39:53

Labdaszerzés után Gibson triplája kiszédül. (88:78) (88:78)

39:20

Jereminov tör be középen, s szinte ziccert dob. (88:78) (88:78)

38:42

Raivio dob szép kosarat a lerohanás végén. (86:78) (86:78)

38:34

Ciric triplája kiszédül. (86:76) (86:76)

38:24

Raivio passza után Gibson dob triplát. (86:76) (86:76)

38:05

Alihodzicot kétszer is remekül blokkolta a hazai védelem. (86:73) (86:73)

37:50

Benn a második is. (86:73) (86:73)

37:50

Kuntic bedobja az elsőt. (85:73) (85:73)

37:50

Kuntic dobhat büntetőket. (84:73) (84:73)

37:33

Gibson tör be remekül középen, s szép pincért dob. (84:73) (84:73)

37:25

Majd bedobja a másodikat is. (84:71) (84:71)

37:25

Jereminov első büntetője kosár. (83:71) (83:71)

37:12

Molnár András rontott triplája után Gibson triplája már eredményes a túloldalon. (82:71) (82:71)