UTE Újpest Budapešť – Ferencváros Bp. ESMTK

4:1

vége (0:0, 2:0, 2:1)

19.10.2014, 18:30 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • Pap Csaba (@pap_csaba)

Az Újpest egyértelmű főlényben volt az egész mérkőzésen és megérdemelten verték meg ebben a szezonban harmadik alkalommal nagy riválisukat a Ferencvárost.
A második harmadban Tapio és Virág Tamás szerzett vezetést, majd a szünet után megint Tapio és Mihalik lőtt gólt. A végén Kiss Gábor szépített az eredményen.
Így az Újpest maradt a hatodik és most 4 pont előnyük van a hetedik Ferencváros előtt.
Köszönöm a figyelmet! (20:39:11)

60:00

59:46

Mihalik korongja pattan ki Martonról, a másik oldalon pedig Mikusovic lövi bele Pleszkánba.

58:09

A Ferencváros gólt szerzett!
KISS GÁBOR egy kipattanó korongot vágott be közelről a kapuba, ezzel tönkretéve Pleszkán József álmait a shoot outról.

Gólpassz: Horváth András.

57:43

Az Újpest gólt szerzett!
Felállt az Újpest és JOZEF MIHALIK a harmad közepén igazított egyet a korongon és a hosszú sarokba lőtt.

Gólpassz: Reinis Demiters.

A góllal Fradi kiegészült!

57:32

Elomo lőtt a kék vonaltól, de Marton védte.

57:19

Újpesti emberelőny!
Németh Péter kapta testreütésért a két percet.

57:12

Kiss Gábor lőhetett tisztán, de nem találta el jól a korongot, így gyenge a lövés.

56:37

Ványinak vágódott fel a korong, de nincs súlyosabb sérülés.

56:02

Revák lőtt kapu mellé a kék vonaltól.

55:29

Tapio centerezését Mihalik nem tudta a kapuba lőni.

54:46

Kramar lőtt a kék vonaltól, de Pleszkán magához ölelte a korongot.

54:16

Mikusovic elől sodorják el a korongot a hazai védők.

53:21

Kiss Gábor lövése ment Pleszkán kapuja fölé.

52:16

Lencsés lövését fogja Pleszkán, majd a másik oldalon Gágyor lőtt kapu fölé.

51:47

Turbucz is a jégen. Hosszú idő után 5 az 5 ellen a játék.

51:13

Elomo visszatért!

49:45

Megint kiállítás!
Borbás Gergely megy ki két percre szabálytalan testjáték miatt.
Közben Turbucz is két percen és úgytűnik Borbás kiállítása páros volt, mert 5 a 3 ellen megy a játék. Egyed ment ki a párossal még és Turbucz színészkedés miatt kapott két percet.

49:30

Az egyik újpesti visszatért.

4:1

Gólok és gólpasszok: 28. Tapio (Elomo, Mihalik), 37. Virág T. (Feil, Durak), 44. Tapio (Elomo, Hegyi Á. Z.), 58. Mihalik (Demiters) – 59. Kiss G. (Horváth A.)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Hegyi Á. Z. (A), Durak, Mihalik, Tapio, Elomo (C) – Zalavári (A), Demiters, Virág Cs. (A), Coleman, Turbucz – Ványi, Garbacz, Feil, Virág T., Gágyor – Bereczki, Reiter, Egyed, Dömötör.

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Horváth A. (A), Kramar, Dubek, Borbás, Mikusovic – Revák, Hegyi Á., Pál, Kiss G. (C), Rafaj – Lencsés (A), Lévai, Németh, Galló, Papp Cs. – Farkas, Mach.

Játékvezetők: Druga Norbert, Jozef Bachurik – Pálkövi Botond, Somos Balázs