ITF - Heraklion (kemény borítás)

Bojana Marinkovic – Dalma Galfi

0:1 3:6, 0:2 (ret)

21.10.2014, 09:11 • Court 7, Heraklion • Kármán Zoltán

Jobban kezdte Marinkovic az első játszmát, kicsit rá is ijesztett Gálfira, hogy azonnal elvette a magyar lány adogatását. Szerencsére Dalma gyorsan felvette a ritmust és előbb csak kiegyenlített, majd a játszma derekán a vezetést is átvette brékelőnnyel, amit a végéig meg is tudott tartani, így 6:3-mal behúzta az első szettet.

A másodikban rögtön egy brékkel indított Gálfi, majd a következő gémnél komolyabb gondok jelentkeztek Marinkovicnál, aki 0:2-nél úgy döntött, nem folytatja tovább sérülten a mérkőzést és feladta. Így Dalma a görög tenisztorna második fordulójába jutott.

Bojana Marinkovic – Gálfi Dalma: 3:6, 0:2-nél Marinkovic feladta!
---- (09:57:42)

Hivatalos! Bojana Marinkovic sérülés miatt kénytelen feladni a mérkőzést a második szettben, ezzel Gálfi Dalma jut a második fordulóba!

0:2

Elképzelhető, hogy nem folytatódik a mérkőzés, mert a felirat szerint befejeződött a találkozó. Akkor pedig valószínűleg Bojana Marinkovicnak kellett feladnia a találkozót. Egyelőre várunk a hivatalos értesítésre.

0:2

0:2, stabilizálja brékelőnyét Gálfi Dalma!

0:2

Játék győztese Gálfi.

15-40

Labdamenet győztese Gálfi.

15-30

Percek óta megmerevedett az élő eredményjelzés, valami technikai hiba lehet, remélhetőleg nem sérülés.

15-30

15-15

15-0

A saját szerva hasonlóan fontos lenne, hogy megszilárdítsa a brékelőnyt Dalma.

15-0

Labdamenet győztese Marinkovic.

0:1

Brékelőnybe kerül már a szett elején Gálfi, ismét fontos pontot nyert meg a magyar lány! 0-1!

0:1

30-40

Bréklabdához jut Gálfi Dalma, újra egy labda, amit fontos lenne értékesíteni.

30-40

30-30

15-30

0-30

Pompásan kezdi fogadóként a második szettet Gálfi, jó alap lehet ez a mérkőzés további részére.