3:2

vége (25:19, 25:27, 14:25, 25:23, 15:9)

23.10.2014, 17:30 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • szollope

0:0

Változatos, végig izgalmas mérkőzésen nyert végül 3:2-re a Szolnok. Az elején úgy nézett ki magabiztosan nyer a Szolnok, de a DEAC fordított, és már 2:1-re is vezetett és negyedik szettet is csak minimálisan veszítette el. A döntő játszmát uralta a Szolnok és azt 15:9-re nyerte meg. A hazainknál Gönczinek nagyon sok jó megoldása volt. A debrecenieknél pedig Magyar nyújtott kiemelkedőt. A Szolnok így két bajnoki pontot gyűjtött be, míg a DEAC egyet.

Szolnoki Főiskola RKSI – DEAC 3:2

Köszönöm a figyelmet! (19:35:46)

15:9

Germuska nyitott ászt, ezzel a Szolnok megnyerte a meccset.

14:9

Varga középről ütött pontot és juttatta 5 meccslabdához a Szolnokot.

13:7

Dobos szerváját nem tudta fogadni a DEAC. Közel a győzelemhez a Szolnok.

0:0

Végig vezette a negyedik szettet a Szolnok, de a végére feljött, sőt egyenlített a DEAC. 23-23 után viszont ismét a hazaiak koncentráltak jobban, így megnyerték a játszmát. Döntő szettre kerül sor, ami azt jelenti, hogy a győztes 2, a vesztes 1 bajnoki pontot kap.

25:23

Barnát sáncolta Kovács ezzel megnyerte a negyedik játszmát a Szolnok.

24:23

Varga ejtésével jutott szettlabdához a Szolnok.

23:23

Barna csapta be a szolnokiakat. Egyenlő az állás.

23:22

Bodonyit sáncolta Remete.

23:19

Germuska ütött le egyenesbe szépen.

0:0

Nagyon sima lett a harmadik szett, már az elején elhúzott a DEAC és az előnyét tovább tudta növelni a szett vége felé is. 2:1-re így a debreceniek vezetnek.

14:25

Béke sáncolta Germuskát, ezzel megnyerte a harmadik szettet a DEAC.

14:24

Bán óriási erővel ütött le. 10 szettlabda a DEAC-nál.

25:27

Sokáig vezetett a második szettben a Szolnok, de egyenlített a DEAC, majd elhúzott. Mégis a Szolnok jutott hamarabb szettlabdához, de nem tudták értékesíteni a hazaiak. A DEAC viszont az első szettlabdáját kihasználta, így megnyerte a második játszmát.