Orosházi Férfi KSE – Mezőkövesdi KC

27:20

vége (13:10)

24.10.2014, 18:00 • Sportcsarnok Orosháza • Éva Németh

Ezzel a gyözelemmel Orosháza és a Mezökövesd helyet cseréltek a tabellán. (19:23:59)

60

Mérkőzés vége. (27:20)

60

Az elmúlt pár percben nem született gól de ezt RADNIC változtatta meg és ezzel vége a mérközésnek (27:19) (27:19)

58

MOLNÁR szépít (27:19) (27:19)

57

Bravuros gólt szerezz kapusként HERJECZKI (26:18) (26:18)

56

Ismét RADNIC a Kövesdi gólszerzöje (26:18) (26:18)

55

Majd BENIS egy csodálatos ejtés gólt szerezz szélröl (26:17) (26:17)

54

Ismét két perces gólcsendet tört meg RADNIC (25:17) (25:17)

52

Majd beállóból szerzi a következö gólját BUDAY (25:16) (25:16)

51

Majd egy lerohanás után MILOVIC a következö gól szerzöje (24:16) (24:16)

51

BUDAY megmutatta nem csak hetesböl tud gólt szerezni (23:16) (23:16)

50

NÉMETH L. a rövid oldalra csavarta el a labdát a kapus mellett. (22:16) (22:16)

49

MILOVIC pedig átlövésböl villantja meg mit is tud (21:16) (21:16)

48

BENIS ismét megcsillogtatta tudását amit egy szép ejtés gólra váltott (20:16) (20:16)

47

Kövesdi oldalon PAVLOVICS kap kiállitást (19:15) (19:15)

46

MAZIC szédületes találatát egy kiálitás követi (19:15) (19:15)

46

MOLNÁR értékesítette a hetest (18:15) (18:15)

46

NÉEMTH L. kap kiállitást ami mellé jár a hetes is (18:15) (18:15)

44

A mai mérkőzésen már nem először fordul elő hogy percekig nem születik gól ez most is így történ mivel egyik oldalnak sem sikerül gólt szerezni (18:15) (18:15)

42

Ismét CUZIC szépít (18:15) (18:15)

41

Bravuso gólt szerzett MILOVIC (18:14) (18:14)

41

CUZIC újabb góljával probálja csökkenteni csapat hátrányt (17:14) (17:14)

40

De jött is rá a válasz egy átlövés góllal aki lötte nemmás mint STRANIGG (17:13) (17:13)

40

Két perces gól csendet egy lerohanás góllal VASIC törte meg (16:13) (16:13)

38

Gyönyörü csat összjáték után STRANIGG talált a kapuba (16:12) (16:12)

37

CUZIC talált be ezzel csökkentve a hátrányt (15:12) (15:12)

36

SZEPESI is megszerzi maga elsö gólját (15:11) (15:11)

35

NÉMETH G. kap kiálltást nyakra támasztás miatt. (15:10) (15:10)

34

SZEITL elsö gólját szerzi meg beállóból (15:10) (15:10)

33

Három percet kellet várni a második félidö elsö góljára aki szerezte nemmás mint BENIS (14:10) (14:10)

32

CUZIC kap kiállitás két kezes lökését (13:10) (13:10)

31

A szabályok értelmében Orosházi támadással kezdödik a második félidö. (13:10) (13:10)

31

Elkezdődött a második félidő. (13:10)

30

Befejeződött az 1. félidő. (13:10)

30

CEMAS elsuhintja oldalról a labdát és ezzel vége a félidönek 3 gólos elönnyel mennek szünetre a csapatok (13:10) (13:10)

29

Egy csapat összjáték után BENIS az újabb gólszerzö és így vezet Orosháza már két góllal (12:10) (12:10)

28

NÉMETH G. kap kiállittást érthetetlen okok miatt Kövesdi passzív közepette (11:10) (11:10)

27

Majd STRANIGG egy bomba góllal töri meg a gólcsendet (11:10) (11:10)

26

Újabb két perc telet el gól nélkül ám a Kövesdi együttes egy passzií után sem tudott gólt szerezni igy támadhat Orosháza (10:10) (10:10)

24

Majd a másik szél is megmutatkozik és ezzel egyenlít Orosháza NÉMETH L. révén (10:10) (10:10)

23

BENIS szép összejátszás után szerezz gólt. Akik segítették NÉMETH L. és SZEITL. (9:10) (9:10)

22

CUZIC az újabb gólszerzö és ezzel ismét visz kettövel a Kövesdi csapat (8:10) (8:10)

21

LÓKODI a vezetö gól megszerzöje (8:9) (8:9)

20

TRIVKOVIC egyenlít ki megint (8:8) (8:8)

19

Két perc ismét gólcsendben telte el de most sikerült az Orosházának megszereznie a vezetés emberhátrányból MAZIC révén (8:7) (8:7)

17

BERTA kap kétkezes lökését két perce pihenést (7:7) (7:7)

16

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül NÉMETH G. (Orosházi Férfi KSE). (7:7)

15

Három percet követöen NÉMETH G. szerzi meg az egyeniltés. De egy belemenés a földre teritette de nem lett semmi komoly sérülés belöle (7:7) (7:7)

14

Folytatodik a mérközés (6:7) (6:7)

14

Két perces gól csened egy Kövesdi idökérés töri meg (6:7) (6:7)

12

LÓKODI kap kiállitást (6:7) (6:7)

11

NÉMETH G. felhozatal jó döntés eddig és lerohanásból CEMAS a következö gól szerzöje (5:7) (5:7)

11

Folytatodik a mérközés (4:7) (4:7)

11

VASIC szerezz újabb gólt de Jordovic mester idöt kér Orosházi oldalon (4:7) (4:7)

10

Ismét LÓDIK talált a kapuba (4:6) (4:6)

9

CEMAS még úgy is gólt szerzett hogy az ellenfele erösen fogta és hátráltatta (4:5) (4:5)

9

LÓKODI az újabb Mezökövesdi gólszerzö (3:5) (3:5)

8

BUDAY értékesítette a hetest (3:4) (3:4)

8

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül PAVLOVICS (Mezőkövesdi KC). (2:4)

6

GRÜNFEDER szerezz szélröl gólt (2:4) (2:4)

5

Kalandos körülmények között keveredett a kapuba a labda TRIVKOVIC által (2:3) (2:3)

4

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül BERTA (Orosházi Férfi KSE). (2:2)

3

CEMAS egyenlít ki egy szép átlövés után (2:2) (2:2)

3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül MAZIC (Orosházi Férfi KSE). (1:2)

2

CUZIC újabb góljával vezet a Mezökövesd (1:2) (1:2)

2

BUDAY sikeresen értékesítette a hetest (0:1) (0:1)

2

Ami mellé jár a hetes is. (0:1) (0:1)

1

CUZIC szerzi a mérközés elsö gólját (0:1) (0:1)

1

Mezőkövesdi támadással indul a mérkőzés (0:0) (0:0)

1

A mai mérkőzésen az Orosházi FKSE és a Mezőkövesdi KC méri össze erejét. A Mezőkövesd jelenleg a tabella 6. míg az Orosházi csapat a 7. helyen áll. Gólkülönbség miatt vezet a Mezőkövesd és még az is az Orosháziak hátrányához hozzá tehető hogy eggyel kevesebb mérkőzést játszottak a szezonban az EHF-kupában való szereplés miatt. A tavalyi szezonban az alapszakaszban és a rájátszásban is döntetlent játszottak egymás ellen. A nézők izgalmas mérkőzésre számíthatnak.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik..

27:20

Orosházi Férfi KSE: 1 HERJECZKI- 2 BUDAY- 3 SZEITL- 4 STRANIGG-6 BERTA- 9 MORVA- 10 CEMAS- 14 MILOVIC- 18 NÉMETH G.-15 VARSANDÁN- 22 MAZIC- 25 PÁSZTOR- 32 BENIS- 44 NÉMETH L.- 92 TÁRKÁNYI A: Vladan Jordovic B: Pásztor István C: Molnár Imre D: Dr. Tóth Abonyi János

Mezőkövesdi KC: 23 MOLNÁR-32 LISZKAI- 1 VOLAREVIC-20 SIPOS- 3 VASIC- 5 SZEPESI- 7 CUZIC- 9 TERENYI- 10 LÓKODI- 15 RADNIC- 16 GRÜNFEDER- 21 PÁLOS- 24 PAVLOVICS- 25 TRIVKOVIC- 39 NAKHAYENKA- 77 DRONO A: Skaliczki László B: Ifj. Szkaliczki László C: Póta Ágnes

Játékvezetők: Herczeg Péter- Südi Péter