2:1

vége (1:1)

25.10.2014, 14:30 • Balassi Bálint utcai pálya, Monor • Attila Varsányi

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:38:53)
Roppant bosszantó vereséget szenvedett Monoron a SZEOL SC, amelyért játékosai elsősorban csak magukat hibáztathatják. A korai gólváltást követően egyre nagyobb fölénybe kerültek az Ondrejó és Kormányos mozgatta vendégek, azonban rengeteg pontatlanság csúszott a játékukba, különösen a támadóharmadban. Egy szöglet utáni kimaradt helyzetet követően pedig a monoriak a hajrában mintaszerűen lekontrázták őket, a maguk javára döntve el végül e fontos mérkőzést.

90+3

90+2

A szöglet után támadófaultot lát a bíró, szabadrúgás kifelé.

90+1

Puskás ívelhetett középre szabadrúgást az alapvonaltól, de a kicsúsztatott labdát Ondrejó egy védő érintésével lövi 17 méterről fölé.

90

Három perc lesz a hosszabbítás.

88

A szöglet veszélytelen, majd egy hazai játékos ápolása miatt áll a játék.

87

Ondrejó húzott le az alapvonalig, de beadása után szögletre ment a hazai védelem.

86

Nagy fölényben a vendégek, de a támadásaik befejezése roppant pontatlan, így nehéz dolguk lesz.

85

Kormányos húzott el ismét a jobb szélen, beadása után Bata fejelt 6 méterről a jobb alsó sarok felé, de Járvás hatalmas bravúrral hárított!

83

Dongó kapott csínbe egy hazaadott labdát, szerelték, s gólt is szereztek a hazaiak, de a bíró szerint szabálytalanul támadták közben a kapust, így szabadrúgás kifelé.

82

Az NB III Közép-csoportjának tabellája igen szoros: a második és a 13. helyezettet mindössze hat pont választja el egymástól, így értelemszerűen minden egyes megszerzett győzelemnek hatalmas jelentősége van.

80

A támadójátékot erősítendő cserélnek a vendégek, Mucsi váltja Forrót.

79

Puskás 28 méteres szabadrúgása vágódik le a monori sorfalról.

78

Erőlködik a SZEOL az egyenlítésért, de ezekben a percekben rendre elakadnak akcióik a monori kaputól 25-30 méterre.

77

A két csapat a legutóbbi egymás elleni mérkőzését is Monoron vívta az NB III-ban, 2013. április 27-én. Akkor a Monor Halápi 88. percben szerzett találatával győzött 1:0-ra.

75

Negyedórával a lefújás előtt előnye birtokában már nyugodtabban futballozhat a monori gárda.

74

Megbosszulta magát, hogy a SZEOL képtelen volt gólt szerezni fölényéből.

72

A Monor gólt szerzett!
A nagy kihagyott helyzet után gyors kontrát indítottak a monoriak, melynek végén vagy ötvenméteres vágta után ÜRES-FARKAS BARNABÁS talál kiszorított helyzetből Dongó kapujába.