Tottenham Hotspur – Newcastle United

1:2

vége (1:0)

26.10.2014, 14:30 • White Hart Lane, London • SportLackó93

Az első félidőben megérdemelten szerzett vezetést a Tottenham. Adebayor nagyszerűen bólintott, és védhetetlen gólt szerzett.A félidőben kilenc lövést eresztett el a Tottenham, a vendégek négyet, kaput nem találtak. Már -már azt lehetett hinni, hogy ez a meccs sima lesz, nagyon gyenge a Newcaste.
Igen ám, de két helyen változtatott a vendégek mestere, és a középkezdés után 6 ! másodperccel már is egyenlitettek , a frissen beállt Ameobi nagyszerű egyéni megoldással vágta be a labdát a kapu bal oldalába.
Ezután is többet volt a labda a Tottenhamnél, 70-30 volt a labdabirtoklás, de feljavult a játéka a Newcastlenek, és nem elégedtek meg egy ponttal. Az 58. percben Perez két védő közül ugrott fel és fejelt nagyszerű gólt.

Ezután nem tudott válaszolni a hazai csapat, vereség lett a vége. A Newcastlenek két lövése ment kapura, ezekből gól is lett.

Ezzel az eredménnyel a Tottenham a 11. helyen, a Newcastle a 14. helyen található. Köszönjük, hogy velünk tartottak. További szép napot minden kedves Nézőnek! (16:28:45)

90+2

Egy hosszú labdát követően Diertől pattant Soldado elé a labda, de nem rúgta pontosan. Ez is nagy helyzet volt!

90+1

5 perc hosszabitás, ennyi ideje maradt a Tottenhamnek

90

Rose kapott sárgát reklamálásért

90

Kane beadása nagyon veszélyes, éles volt, de senki nem tudott hozzáérni, pedig Rose, és Chadli is jött a labdára

89

Eriksen lágy labdája hosszú volt, és Krul megfogta

88

Megkapta jogosan sárgalapját Krul, időhúzás nem először a kiváltó ok

88

Eriksen szögletét nem sikerült Krulnek kiütnie, de szabadrúgást kap a kapus, Soldado akadályozta, hogy hozzáférjen a labdához