Debreceni HK – Dab.Docler

4:5

hosszabbítás vége (1:2, 1:0, 2:2 - 0:1)

26.10.2014, 18:00 • Debreceni Jégcsarnok, Debrecen • Zoltán Horváth

Kaskov buta kiállítása a végén megpecsételte a nagyot küzdő hazaiak sorsát, hiszen a rutinos és jobb erőkből álló vendégek szinte azonnal kihasználták az emberelőnyt. Így a DAB győztesen távozik Debrecenből, még ha nem is két ponttal. Ugyanakkor a DHK sem lehet elégedetlen, hiszen Könczeiék pontot szereztek az eddig remekül szereplő listavezetővel szemben, ráadásul a mai játékkal biztosan szereztek maguknak jó néhány szimpatizánst a bajnokság folytatására. Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (20:28:16)

62:42

A Dunaújváros gólt szerzett!
Hamar kihasználta az előnyt a Dunaújváros. MESTYÁN ISTVÁN kapott korongot Zbynek Hrdeltől a kapuval szemben, nagy erejű, félmagas kapáslövése pedig utat talált Tőke kapujába. Szappanos Dávid kap még gólpasszt a győztes találatnál.

62:29

Kaskov kap 2 percet testre ütésért, így emberelőnyben a DAB.

62:15

Kiss Ákos lövését blokkolja Csíki.

61:22

Hári Norbert került helyzetbe, de pontatlanul célzott.

61:00

Hrdel lő Tőkébe.
4-4 mezőnyjátékos a jégen a szabályok értelmében.

60:01

A hosszabbítás elkezdődött.
A harmad elején gyors gólváltást rendeztek a csapatok, 2-2 gól esett mindkét oldalon, onnantól kezdve pedig izgalmas és parázs mezőnyjáték folyt a jégen. Tényleg remek meccs.
Fantasztikus meccs eddig, mindkét csapat megérdemli a pontot, így igazságos a 4-4-es eredmény 60 perc játék után. Innentől kezdve 1 pontja már mindkét együttesnek van, a plusz egységért pedig 5 percnyi hirtelen halál következik.
A "Szép volt fiúk!" zúg a lelátón, noha a hosszabbítás még hátravan...