Érd – Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE

32:15

vége (15:11)

30.10.2014, 18:00 • Érd Áréna, Érd • Kármán Zoltán

Hatalmas különbséggel győzött az Érd együttese ezen a találkozón, a 27. percben, három gól különbségnél ez egyáltalán nem volt várható. Szinte mindenki megtette a magáét, a védekezés kiemelkedő volt a hazai csapatban, különösen a második félidőben.
Kiemelhetően Klivinyi Kinga és az érdi kapusok a meccs hősei a mai napon, de szépen termeltek a csapattársak is. Kinga a 26. percben szerezte első gólját, de végül hat gólig jutott. A csabai csapatban Gávai próbálta tartani a lelket, nem akadt ma igazán társa ebben.

Tegnap a Győr győzte le a Vácot 18 góllal, most egy újabb hatalmas különbségű győzelem, az Érd veri 17 góllal a Békéscsabát, ez kevésbé volt várható. A második játékrészben a Csaba 14 percig nem dobott gólt és az egész félidőben összesen négy találatig jutott, ez borzalmasan kevés.

Két piros lap és rengeteg kettő perces kiállítás is jellemezte a vendégek védekezését, ami a mai napon az átlagosnál is keményebbre sikeredett.

Érd – Békéscsaba: 32-15!
---- (19:35:42)

60

Mérkőzés vége. (32:15)

60

Az utolsó percben SIGNATÉ is megszerzi második gólját, megalázó a különbség. (32:15) (32:15)

59

KLIVINYI a megítélt büntetőt is belövi, nagyon megy ma Kingának. (31:15) (31:15)

59

A második piros lap a meccsen. Kovács Anett is megkapja harmadik két perces büntetését, végleg kiállítva! (30:15) (30:15)

59

Az utolsó percekben járunk, a lényegi kérdések már régen eldőltek. (30:15) (30:15)

58

Nincs újabb gól, Tóth nem talál a kapuba hetesből sem. (30:15) (30:15)

58

Hetest harcol ki a Békéscsaba. (30:15) (30:15)

57

Akár teniszeredmény is lehetne, 30-15 TAKÁCS Kitti újabb találatával. (30:15) (30:15)

56

Nem koncentrál már egyik csapat sem igazán, a 40. perc környékén feladta a Békéscsaba, az Érd pedig már nem igazán motivált. Egyértelműen bejelentkezett az Érd a felsőházi rájátszásba, ha tartja ezt a formáját. (29:15) (29:15)

55

GÁVAI tör meg egy rendkívül hosszú góltalansági sorozatot. 14 perc után (!) talált be ismét a Békéscsaba! (29:15) (29:15)

54

Abszolút gólképtelen a Békéscsaba, az Érd egy másik fiatal cseréje TAKÁCS KITTI növeli tizenötre a hazai előnyt. (29:14) (29:14)

54

Mester már mehet is pihenni két percig, kiállították. (28:14) (28:14)

53

Cserélget az Érd, Mester is a pályán már. (28:14) (28:14)

53

KOSTIUKOVA a jobb szélről. Kétszer annyi gólon az Érd, mint ellenfele. Erre vajon ki számított? (28:14) (28:14)

52

Hosszú idő után rezdül a háló, KRPEZ egy hétméterest vág a kapuba! (27:14) (27:14)

51

Nem képes a kapuba találni a Csaba, sorra elszúrja a helyzeteit is. Elveszett a hit a vendégekből. (26:14) (26:14)

50

Kicsit kiengedett az Érd, már nem összpontosítanak annyira. (26:14) (26:14)

49

KRPEZ értékesíti a büntetőt, 12 gól a különbség, végképp eldőlt a találkozó már 11 perccel a vége előtt! (26:14) (26:14)

32:15

Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye – Kostiukova, Krpez, Kisfaludy, Klivinyi, Kovács Anna., Signaté, Mester, Nick, Pálos-Bognár, Schatzl, Szekeres, Takács K., Vukcevic

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Kölcze, Sipeki – Bottó, Diószegi, Gávai, Glusica, Kovács Anett, Mézes, Nikolayenko, Sári, Szabó V., Szögi, Tóth S., Török, Walfisch

Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs