Dalma Galfi – Sharmadaa Baluu

2:0 6:2, 6:0

31.10.2014, 09:58 • Court 6, Heraklion • Kármán Zoltán

6:0

Fantasztikus teljesítmény! Gálfi Dalma 6:0-ra nyeri a második szettet, esélyt sem hagyott Sharmadaa Baluunak, így két sima szettben továbbjut a görög tenisztorna harmadik fordulójába!

40-30

Játszma- és mérkőzéslabdája van Gálfi Dalmának!

5:0

Tripla brékelőny Gálfinak, 5:0-s vezetés. Adogathat a meccsért Dalma, ezt innen már nehéz elveszíteni. Fantasztikusan játszik ma Gálfi! Még pár percig kell ugyanígy összpontosítani!

A-40

Bréklabdához jut Gálfi Dalma. Gyakorlatilag meccslabdával ér fel.

4:0

Megvan Gálfinak ez a gém is! 4:0! Egyelőre egy kivétellel teljesen érinthetetlen Dalma adogatása.

3:0

Kiválóan játszik eddig Gálfi Dalma! 3:0, dupla brékelőnyben a magyar lány! A lényeg, hogy ne essen vissza a jelenlegi játéka, ugyanis eddig Sharmadaa Baluu semmit sem tud kezdeni Gálfival. De még nem szabad elbíznia magát, még "csak" 3:0.

40-30

A bréklabda megvan, már csak értékesíteni kell!

2:0

Dalma ötödik ászával semmire hozza a szerváját, megerősíti a brékelőnyét, 2:0! Eddig nagyon biztató Dalma játéka, hogy a harmadik fordulóba jusson!

1:0

Ezt már nem puskázta el Dalma! 1:0-ra vezet a második szettben is brékelőnyben! Nagyon jó alap!

A-40

Bréklabda másodszor is!

40-30

Bréklabdához jut Gálfi Dalma!

0:0

Nagyon fontos játékot fordított meg Gálfi, Baluu nem tudta elvenni a szervát, ráadásul a játszma is a magyar lányé lett! 6:2, ez nagyon biztató a továbbiakra nézve!

6:2

Szett győztese Gálfi.

A-40

Játszmalabdához jut Gálfi Dalma!

15-40

Két bréklabda az indiai lánynak. Először jut el bréklabdáig.

5:2

Gálfi Dalma másodszor is elveszi Baluu adogatását, dupla brékelőny, 5:2! Adogathat a szettért Dalma!

40-0

Három bréklabda Gálfinak, szinte zsebben lehet neki az első szett.

4:2

Gálfi Dalma megszilárdítja brékelőnyét, 4:2!

3:2

Ezúttal sikerül neki!! Gálfi Dalma elveszi Sharmadaa Baluu adogatását, 3:2-re brékelőnyre tesz szert!

40-15

Két bréklabdához jut Gálfi, ahogy nemrég is tette, de most egyszerre van két labdája.

2:2

Nagyon könnyen nyerte a szerváját Gálfi Dalma, 2:2!

1:2

Két bréklabdát is hárított Baluu, de hozza a szerváját. 1:2!

A-40

Másodszor is bréklehetőség!

A-40

Bréklabdához jut Gálfi, kiváló alap lenne az első játszmához.

1:1

Ugyanúgy 30-ra hozza a szerváját Gálfi, mint ellenfele. 1:1!

0:0

Elsőként Sharmadaa Baluu adogat, végre elkezdődött a meccs 2,5 óra várakozás után!