Dunaújváros PASE – Pécsi MFC

3:2

vége (0:1)

01.11.2014, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • SportLackó93

Nagyszerű mérkőzésen vagyunk túl. A Dunaújváros csapata nagy küzdelemben múlta felül a Pécs csapatát. Az első félidőben több esélyt szalasztottak el a hazaiak, és ez megbosszulta magát, ugyanis Balogh góljával vezetést szerzett a Pécs. A második félidőben hamar jött Petneházi egyenlítő gólja, majd ismételten vezetést szerzett a Pécs.
Aztán jött a fordulat. Másodszor is kiegyenlített a hazai csapat Böőr góljával, majd a csereként beállt Godslove tekerte be a labdát a kapuba négy perccel Böőr gólját követően.
Erre nem tudott válaszolni a Pécs, és nem visznek haza pontot Dunaújvárosból.
A végeredmény tehát 3:2. Köszönjük, hogy velünk tartottak! További szép napot minden Kedves Nézőnek! (18:12:52)

90+1

Nikházi maradt lennt. De jól van, folytathatja.

90+1

Három perc a ráadás.

89

A lövés a bal alsó sarok felé tartott. De elkerülte centikkel a kaput.

89

Veszélyes helyről jöhet a pécsi szabadrúgás.

87

Horváth kapott szabadrúgást.

87

A hazaiak csapatkapitánya lejött, helyén Muscat lépett a pályára.

85

Kirúgás következhet a hazaiak részéről.

84

A gólt nem kapták meg a pécsiek. Lesen volt Manjrekar.

83

Godslove kapott sárgát

83

EGERUJU GODSLOVE góljával fordit a hazai csapat. Egyedül vihette a labdát a kapusra. Nagyszerűen tekerte be a kapu bal alsó sarkába. 3:2!

82

Godslove fejesét a gólvonalról vágták ki a védők.

81

A szögletet bedobásra váltja a hazai csapat.

80

Orosz lövését védte a kapus. Szép volt!

79

Csehi remek passzát követően BÖŐR ZOLTÁN helyezte el a labdát a kapus mellett. A védők gyűrűjében is sikerült megoldania. 10 perc van hátra. 2:2 az állás.

78

Pölöskey tekerésébe beleért egy védő, Nagynál köt ki a labda.

78

Pölöskey csele nem jó, dobhat az újváros.

77

Manjrekar szerelt, de elpasszolta a labdát.

75

A gólszerző Petneházi helyére Godslove érkezett.

71

Nikházi kapott sárgát. Egyenlőre a pontrúgásokból születtek eddig veszélyhelyzetek.

70

Veszély nem adódott, kirúgás következik.

69

Oroszt rúgták fel, szabadrúgást kapott.

68

A második félidő derekánál járunk, próbál egyenlíteni a hazai csapat.

67

A szabadrúgást után, hatalmas helyzet alakult ki. Thiago nem találta el, de jött a második hullámba Böőr, és mellé vágta. Beleértek, szöglet jöhet.

65

Zsótért váltotta Thiago.

65

MÁRKVÁRT DÁVID szerzett szép gólt. Kapott egy pontos passzt, megverte a védőjét, majd a kapus eszén is túljárt. Ellőtte Nagy mellett. Vezet a Pécs

63

A vendégek térfelén zajlik a játék percek óta.

58

Zsótér adta el a labdát, pedig ígéretes helyzet volt, több volt a támadó, mint a védő.

56

Lázár lövése elkerülte a kaput. Teljesen más most a játék képe. Vendég helyzet még nem volt a második félidőben.

55

Az első csere a Pécsi MFC-nél: lemegy Wittrédi, bejön Frőhlich.

55

Egyenlített az újváros !A szögletre nagyszerűen robbant be PETNEHÁZI MÁRK, és védhetetlenül vágta be a labdát. Szép volt!

55

A lövést a kapus szögletre ütötte.

54

Hazai szabadrúgás 30 méterről.

53

A Dunaújváros legnagyobb lehetősége! Zsótér érkezett a labdára, és fejelt fölé centikkel.

52

Böőr remek beadását követően Zsótér lőtte kapura a labdát, de fölé szállt.

51

Hazai szöglet jöhet.

51

A beadás lecsorog, majd egy pécsi védőhöz kerül, aki kivágja a játékszert.

50

A passz hosszú volt Zsótérnak, kirúgás következik.

49

Szatmári támadott le, de labdát nem tudott szerezni, rövid passzokkal próbálkozik az újváros.

48

Villám beadása veszélyes volt, de kifelé pattant.

47

Egy baloldali beadás ment Orosznak, de nem tudta kapura bólintani.

46

A hazaiak kezdték a második félidőt.

46

Az első negyedórát megnyomta az újváros. Beszoritotta ellenfelét, helyzeteket dolgozott ki, de gólra váltani nem tudták azokat. A Pécs első szögletéből gólt szerzett kisebb szerencsével jutott el Balogh Bélához a labda, és kihagyhatatlan helyzetbe került egy méterre üres kapura belőtte a labdát. Ez a gólt megfogta az újvárost. Kiegyenlitett játék folyt a pályán az első félidőben. Hamarosan folytatjuk. Tartsanak velünk!

34

Nagy lőtte ki a labdát, többet van a hazai csapatnál a labda, de a gólt mégis a vendégek szerezték.

33

Hazai bedobás jöhet, fokozódik a tempó érezhetően

32

A szögletet kifejelték a védők

31

Újabb nagy helyzetet hagyott ki a hazai csapat, hatalmas 20 méterről érkező lövést eresztett el Nikházi, a kapus szögletre ütötte

29

A szögletból gól lett. Egy védő belecsúsztatott, de ajtó ablak helyzetbe került BALOGH BÉLA és belőtte.

25

Hátul passzolgatnak a pécsiek, nehézségekbe ütköznek, amikor támadni akarnak.

17

Petneházi kapott szabadrúgást, majd nem sokkal ezután a jbob oldali beadás éppen hogy magas volt Petneházinak. Kirúgás jöhet

16

Poleksić rúgja ki a labdát, most a középpályán folyik a játék, sok a hiba

15

Mohl dobja be a labdát, de rögtön elvesztik a pécsiek

13

Hatalmas helyzetbe került Zsótér, becselezte magát a 16-oson belülre, és csak a kapus volt vele szemben, öt-hat méterről próbálta lepasszolni, de szerencsével kivágták a védők a labdát

8

Böőr adott remek keresztlabdát a jobb oldalra, de nem sikerült helyzetbe kerülni

5

Sárközi szerelt remekül, de utána szabálytalankodott a hazai csapat. Jó helyről jöhet a szabad

1

Az OTP Bank Liga 13. fordulójában szombaton fogadja a Pécsi MFC együttesét a Dunaújváros PASE csapata.

Az újváros eddig egyetlen meccset játszott a saját stadionjában azt meg is nyerte. A Haladást verték 1:0 ra.
Plusz még a Pápa elleni 1:1 is hazainak tekinthető, de azt fehérváron játszották. Összességében nincs rossz formában most a hazai csapat. A Ligakupában remekelnek, vezetik a csoport tabelláját. A bajnokságban idegen mérkőzéseken viszont nem megy. Tíz meccs alatt három döntetlen, hét vereség. Az NB1-ben való feljutásuk viszont tavalyi hazai remek szereplésüknek volt nagyrészt köszönhető. Így bizakodóan várják ezt a találkozót is, egy esetleges győzelemmel elkerülhetnek az utolsó pozícióból.Legutóbb februárban kaptak ki otthon!

A Pécsi csapat jelenleg a 13. a tabellán. Ők eddig hazai környezetben szerepelnek gyengén, hét mérkőzés alatt két döntetlen és öt vereség termett. Viszont idegen szereplésük alkalmával öt mérkőzésen csupán egyszer kaptak ki két döntetlen és két győzelem mellett. Legutóbb a Fraditól 2:0-ra vendégként, előtte a Honvédot, és a Debrecent is verték. A Magyar Kupa hétközi mérkőzésén verték otthon a Debrecent 1:0-ra.

A mérkőzés végkimenetele kiszámíthatlan. A hazaiak jók otthon, a vendégek jók idegenben. Abszolút háromesélyes a meccs. A mérkőzés minden fontos pillanatáról tudósítunk.

Tartsanak velünk és nem maradnak le semmiről! Jó szórakozást !
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..