Real Sociedad – Malaga CF

0:1

vége (0:0)

01.11.2014, 22:00 • Anoeta, San Sebastián • szollope

Igazán eseménytelen 90 percet láthattunk. A Sociedad 80 percen át ívelgette fel a labdát a malagai kapu előterébe, az utolsó 10 percben kezdtek el stílusosan passzolgatni. A Malaga sem remekelt, nekik is kevés helyzetük volt. A meccs végére kezdtek belejönni és ekkor jött ki, hogy Amrabatnak milyen fantasztikus állóképessége van. Ahogy a többiek fáradtak ő úgy lett egyre gyorsabb és ennek köszönheti győzelmét a Malaga, hiszen az ő elfutása után lőtt gólt Juanmi. A Malagában ismét jól teljesített a fiatal Castillejo, akitől a gól előtti támadás indult.

A Sociedad egyre nagyobb bajban továbbra is nyeretlenek augusztus vége óta, Malaga viszont sorozatban negyedik meccsét nyerte meg.

Real Sociedad – Malaga 0:1

Köszönöm a figyelmet! (00:04:10)

90+6

90+5

Amrabatnak elképesztő kondija van még egy sprintet levágott az utolsó percben.

90+4

Vela futott ismét lesre.

90+2

Megint Amrabat szólózott, Juanmit jól játszotta meg, de Juanmi visszatett labdája nem volt jó.

90+1

5 perc a hosszabbítás.

90

Megint parádésan ment el a jobb szélen Amrabat és lapos passza megtalálta középen Dardert, aki óriási ziccerben 4 méterről a kapufát találta el.

88

Amrabat a játékvezeteői labdát kapura próbálta lőni, kevéssel ment mellé, nem volt sportszerű Amrabat.

87

Megint állt a játék: Camacho és Zurutuza fejelt össze.

86

Finnbogasson szabálytalankodott, így hiába lőtt a kapuba Vela.

85

Recio könyökölte le Granerót.

84

Finnbogasson váltotta Canalest.

83

Most kezdett el laposan adogatni a Sociedad, eddig csak felívelt labdákkal próbálkoztak.

82

Hervias adott volna be , de lecsúszott a lábáról.

81

Most beszorult kapuja elé a Malaga.

80

Amrabat nem ért el egy neki szánt labdát.

79

Ansotegi fejelte fölé a labdát a szöglet után.

78

Sociedad harcolt ki szögletet a bal oldalon.

77

Amrabat lépett ki de túl sokat cselezett, ezért vesztett labdát.

76

Granero váltotta Berchichét.

75

Berchiche lépett volna ki középen, Torres az utolsó pillanatban szerelte becsúszva.

74

Kamenihez kísértek hátra egy labdát a vendég védők.

JUANMI - 0:1

72

A Málaga gólt szerzett!

Castillejo szerzett labdát, majd passzolt Amrabat futott el remekül a jobb szélen, ezúttal pontos volt a lapos centerezése és JUANMI 5 méterről a kapu közepébe lőtt.

71

Kameni öklözte ki Zuruzuta szögletét.

70

Hervias volt lesen Berchiche beadása pillanatában.

68

Nagyon halovány volt Samuel, Recio váltotta.

67

Pardo nem volt meggyőző, helyére állt be Agirretxe.

66

Vela jött ki a jobb szélre, majd eladta a labdát.

65

Zubirai húzott le egy kószán előrevágott labdát.

64

Portugál a portugál helyett: Duda jött Antunes helyett.

63

Amrabat taszított nagyot a meginduló Zalduán.

62

Amrabat ismét laposan centerezett, de Martinezék ezúttal kivágták a labdát.

61

Ezúttal Dardert kellett ápolni.

60

Zurutuza ment le az alapvonalig, de a középre ívelt labdája magas volt Velának.

59

Vela volt lesen Ansotegi indításánál.

58

Most Welington a földön, sokat állt a játék az utóbbi néhány percben.

57

Zurutuza élesen középre lőtt a szabadrúgást, de a hazaiak nem tudtak fejelni.

56

Velát ápolni kellett.

55

Welington könyökölte arcon Velát.

54

Berchixhe lőtt 25 méterről a balösszekötő helyéről, de telibe lőtte az egyik védőt.

53

Wlington kapott a mellkasára egy könyököst, ezért maradt lenn a földön.

51

Torres jött Sanchez helyett.

50

Amrabat jobbról laposan centerezett Castillejóhoz, aki elől a védők az utolsó pillanatban elsodorták a labdát, pedig Zubikarai verve volt.

49

Castillejónak nem volt jó az ívelés, de a védők nem vágták ki, így Juanmi kerülhetett volna ziccerbe, de nem érte el a labdát.

48

Samuel jobb oldali beadását kaparintotta meg Zubikarai.

47

Megint felívelt labdával próbálkozott a Sociedad, de ez sem volt jó Velának.

46

A Malaga kezdte a második játékrészt.

46

Színvonal és az iram is hagyott kívánni valót maga után. Mintha mindkét csapat tartana a másiktól. Nagyon óvatosak a felek, de egyben nagyon pontatlanok is. Sok a labdakezelési hiba, ami szokatlan a La Ligában. Nem lehet senkit kiemelni, hogy nagyszerűen teljesített volna. A kapusoknak egyáltalán nem volt dolguk. Gólveszély csak Zurutuza fejesénél volt, az a felső lécen landolt. Reméljük a második félidő izgalmasabb lesz.

45+1

45

Zurutuza rántotta le Amrabatot, miután már lefordult róla.

44

Megtartotta hátul a labdát a Sociedad.

43

Darder rántotta le Zurutuzát.

42

Canales passza után Pardo centerezett balról, de Kameni felszedte.

40

Amrabat jobbról középre lőtt labdáját Martinez vágta ki oldalra.

39

Amrabat lökte meg Zalduát labdaátvétel közben.

38

Nincs nagy színvonal, kevés lehetőség adódott eddig.

37

Samuel volt durva, ezért kapta a sárgát.

36

Welington kísért ki egy labdát, Kameni jött kirúgással.

35

Samuel nem tudott átvenni egy lassú labdát, csúnya hiba volt.

34

Berchiche becsúszva rúgott Rosales után.

33

A szöglet után Zurutuza fejelt felső kapufát 10 méterről, Kameni meglehetősen nyugodtan nézte.

32

Vela tört be balról a 16-oson belülre és harcolt ki szögletet.

31

Hervias vesztett labdát Antunessel szemben.

30

Zaldua bikázta ki szinte a stadionból is a labdát, nem volt ekkora vész.

29

Amrabat jobb oldali beadása levágódik, szöglet.

28

Antunes követett el technikai hibát, nem tudott átvenni egy passzt.

27

Juanmi centikkel maradt le Antunes bal oldali beadásáról.

26

Velát állította meg lesen a partjelző.

25

Berchiche indította volna a vonal mellett Canalest, de kikanyarodott a labdája.

24

Wlington fejelt fölé egy beívelt szabadrúgást.

23

Zaldua rúgott oda Castillejónak az oldalvonal mellett.

22

Herviast rúgta fel Sanchez.

21

Canales volt lesen a bal oldalon.

19

Zalduanak kellett kifejelni a labdát, újabb szöglet.

18

Amrabat labdája után Samuel harcolt ki szögletet.

17

Amrabat készítette le a labdát Juanminak, aki nagy lendülettel jött, de aztán magától esett el a 16-oson belül.

16

A Sociedad adogatott hátul kényelmesen.

15

Pardo indítását nem érte el Vela.

14

Castillejjo szép cseleket mutatott be a bal szélen, de csak hátra felé passzolt.

13

Berchiche bal oldali beadása hosszú volt mindenkinek.

12

Hervias passzolt középre jobbról, pedig senki nem volt középen.

11

Ambrabat felé a lapos indítás pontatlan volt.

10

Vela futott el a jobb szélen, majd összeesett.

9

Rosales nagy bedobása után Ambrabat nem tudta megjátszani a labdát.

8

Sok a szabálytalanság, most Zurutuza lökött.

7

Pardo ívelte jobbról a szabadrúgást, kifejelték a vendégek.

6

Antunes tekerte el bal belsővel a szabadrúgást, Zubikarai védett.

5

Zurutuza vágta fel Castillejot a hazai 16-os előtt.

4

Vela löbbölte be a védő mögé Canalesnek a labdát, de Canales elcsúszott.

3

Egy előrevágott labdára kellett kijönnie Zubikarainak.

2

Kameni húzta le Berchiche bal oldali tekerését.

1

A Real Sociedad kezdte a meccset.

1

Real Sociedad: Zubikarai – Zaldua, Ansotegi, Martinez, Berchiche – Bergara, Pardo – Hervias, Zurutuza, Canales – Vela
Cserék: Bardaji – Agirretxe, Castro, Gaztanaga, M.Gonzalez, Granero, Finnbogasson

Málaga CF: Kameni – Rosales, Sanchez, Wlington, Antunes – Camacho, Darder – Samuel, Juanmi , Castillejo – Ambrabat
Cserék: Ochoa – Anor, Duda, Horta, Recio, Torres, Santa Cruz

Játékvezetők: S. Jaime Latre.
A katasztrofális formában lévő Real Sociedad fogadja a tabellán hetedik helyen álló Malagát a spanyol bajnokság 10. fordulójában.

A baszkok augusztus vége óta nyeretlenek, pedig akkor a BL-címvédő Real Madridot győzték le. Azóta egyik pofon után éri a másik a Sociedadot. Hazai pályán már az Almeriától és a Getafától is kikaptak, a legutóbbi fordulóban Cordobában ikszeltek. A 17. helyig csúsztak vissza a táblázaton. A Real ellen duplázó Zurutuza és a középhátvéd, Inigo Martinez vezeti a házi góllövőlistát két góllal. A játékosállomány alapján vérmes reményei is lehettek volna az együttesnek, de úgy tűnik, hogy annak is örülhetnek majd , ha a középmezőnyben meg tudnak kapaszkodni.

A Malaga hármas győzelmi sorozatnál tart. Sorrendben a Granadát, a Cordobát és a Rayo Vallecanót győzték le Santa Cruzék. A kék-fehérek legeredményesebb két legeredményesebb játékosa Amrabat és Samuel 2-2 találattal.

A tavalyi szezonban 0:0-ás döntetlen született a két csapat találkozóján a Sociedad pályaválasztása alkalmával.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 22:00 - kor kezdődik..