02.11.2014, 16:00 • Győr-Gyirmót, Gyirmót SE Sporttelep • Tóth Gábor

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy S. (Gyirmót FC Győr), Mihályt buktatta.

Papp kerül azonnal helyzetbe a csere után, 8 méterről helyez a kapus kezébe.

79

Magasföldi helyett Papp folytatja.

74

Ezekben a percekben ismét a Gyirmót támad nagy erővel, de nem tudnak helyzetbe kerülni.

72

Beliczky helyén Kákonyi a pályán.

71

Magasföldi csúsztatja kapura Présinger beívelt szabadrúgását, Szabó védi a kapu közepére tartó labdát!

68

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Domján (Aquital FC Csákvár).

67

Megérdemelten egyenlített a Csákvár.

66

Magasföldi lő 18 méterről, Szabó tolja fölé bravúrral.

65

A Csákvár gólt szerzett!
Gajdos lép ki középen, átemeli Somogyi fölött a labdát, de az kijön a bal kapufáról, amit MIHÁLY DÁVID két lépésről, a kapust megelőzve továbbít a hálóba! 1:1

64

Kettős csere a Aquital FC Csákvárnál: Nyilasit Mihály váltja, Imrik helyén Domján folytatja.

61

Beliczky labdájával Madarász kerül ziccerbe, Szabó azonban jól zárja a szöget, bravúrral véd.

60

Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

59

Lengyel buktatja a középen kilépő Gajdost, ez minimum szabadrúgás.

53

Madarász labdájával Beliczky indul a jobbösszekötő helyén, éles szögből ellövi keresztben a kapu előtt a labdát!

51

Csákvári kapufára góllal válaszol a Gyirmót, gyakorlatilag az első komoly támadásuk volt a második félidőben.

50

A Gyirmót gólt szerzett!
Madarász lő éles szögből 10 méterről, nagyot véd Szabó, a kipattanót Oross elől tisztázzák a védők, de a labda CSERI TAMÁS elé kerül, aki 14 méterről a kapu jobb oldalába bombáz! 1:0

48

Gajdos lép ki a balösszekötő helyén, 15 méterről lövi telibe a jobb kapufát.

46

Bakos megsérült, Gajdos a helyén a második félidőre.

A Gyirmót kezdte jobban a meccset, és az első negyedóra után már komoly fölényre tettek szert, de csak helyzetekig jutottak. A félidő végére feljött a Csákvár, de Molnár T. egy meggondolatlan mozdulat miatt a kiállítás sorsára jutott, ezzel nehéz helyzetbe hozta a csapatát.

44

Bakos lő kevéssel a jobb felső fölé egy visszagurított labdát kapásból.

43

Emberhátrányba kerül a Csákvár, de mintha ez felrázta volna őket, ők támadnak.

41

Második sárgát kap, ezáltal kiállításban részesül Molnár T. (Aquital FC Csákvár), műesésért kapta a második figyelmeztetést.

40

Molnár lép ki ismét középen, elmegy Somogyi mellett, aki visszavetődve megszerzi a labdát, elesik mellette a támadó.

39

Madarász ível be egy szabadrúgást balról, Magasföldi megy fel, a 7 méteres fejesét bravúrral és némi szerencsével hárítja Szabó.

38

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Molnár T. (Aquital FC Csákvár).

35

Molnár lép ki középen egyedül, Somogyi jön ki nagyszerű ütemben, és benne akad el a lövés.

33

Oross indítja remekül Magasföldit,, aki éles szögből lő, elakad a kapusban a labda, a második próbálkozás is kijön a védőkről!

30

Oross csúsztat meg egy labdát, Cseri elé kerül, aki nagy helyzetből lőhet 10 méterről, de a labdája levágódik a védőkről.

24

Az első negyedóra után folyamatosan a Gyirmót támad, de igazi helyzetük az elmúlt percekben nem akadt.

13

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lengyel (Gyirmót FC Győr).

A labdarúgó NBII tizenkettedik fordulójában a Gyirmót a Csákvár csapatát fogadja ma délután.

A hazaiak vezetik a tabellát, egy ponttal megelőzve az utánuk következő három csapatot, de ezt az egy pontot négyre módosíthatják, amennyiben nyernek ma.

Erre minden esélyük megvan a formájuk alapján, hiszen a bajnokságban négyes győzelmi sorozatban vannak, ráadásul a hétközi kupafordulóban legyőzték a Győri ETO FC-t, ami biztosan növelte az amúgy sem csekély önbizalmukat.

A Csákvár kieső helyen áll a bajnokságban, 2-3-6-os mérleggel rendelkeznek, és ötmeccses nyeretlenségi sorozatnak kellene véget vetniük a Gyirmót otthonában ahhoz, hogy eltávolodjanak a veszélyzónából.

Nem lesz ez könnyű feladat, bár az ősszel lejátszott Ligakupa-mérkőzésükön odahaza döntetlent értek el, igaz, két évvel ezelőtt a bajnokságban oda-vissza kikaptak a Gyirmóttól.

Vagyis a hazaiak az egyértelmű esélyesek, már a döntetlen is kisebb meglepetésnek számítana ezen a mérkőzésen.

1:1

vége (0:0)

Gólok: 50. Cseri – 65. Mihály

Lapok:   13. Lengyel (GYFC), 84. Nagy S. (GYFC) – 38. Molnár T. (CSÁK), 68. Domján (CSÁK)   60. Lengyel (GYFC) – 41. Molnár T. (CSÁK)

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Nagy, Lengyel, Graszl, Présinger – Kiss M., Madarász (83' Andorka) – Cseri, Magasföldi (79' Papp), Beliczky (72' Kákonyi) – Oross Cserék: Deli – Tóth, Andorka, Kákonyi, Papp, Balog, Lázár Vezetőedző: Sisa Tibor

Aqvital FC Csákvár: Szabó – Ambrus, Hajdú, Dulló, Sötét – Kocsis, Imrik (64' Domján) – Bakos (46' Gajdos), Molnár Cs., Nyilasi (64' Mihály) – Molnár T. (kiállítva a 41. percben) Cserék: Domján, Reydan, Wild, Gajdos, Mihály, Barcsay, Hegedűs Vezetőedző: Toldi Gábor

Játékvezetők: Takács – Szilágyi, Szalai