Dornbirn Bulldogs – Fehérvár AV19

3:4

hosszabbítás vége (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)

23.11.2014, 17:30 • Dornbirn • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Meglett a két pont a Fehérvárnak, még ha csak a ráadásban is! A hosszabbításban elért győzelmet a rendes játékidő végén szerzett emberelőnynek is köszönheti a Volán. Nagyot harcolt a magyar csapat és végül kibrusztolta a győzelmet. A harmadik harmad derekán a gyors két gól alapozta meg a vendégek sikerét.

Dornbirner EC – Fehérvár AV19: 3-4 (hosszabbítás után)!
---- (19:52:16)

60:31

A Volán gólt szerzett!
Szerencsére a jóslat bejött, kihasználtuk az emberelőnyt! BARTALIS ISTVÁN góljával megvan a győzelem, 3-4!
Gólpassz: Michael Boivin, Frank Banham.

60:24

Blatny visszatérhetett, szimpla előnyben a vendégek.

60:01

A hosszabbítás elkezdődött.
Hosszabbítás dönt a találkozóról. Ha nem tévedek 24 másodpercen át négy a kettő ellen támadhat majd a Volán, utána, ha nem sikerülne betalálni, további közel 1,5 percig négy a három ellen.

Dornbirner EC – Fehérvár: 3-3, a hosszabbítással folytatjuk hamarosan!
----

60:00

Befejeződött a 3. harmad.

59:47

Desbiens bottal akasztás miatt kap két perces büntetést, kettős előnyben a Volán!

58:24

A Dornbirn is elköveti ugyanazt a hibát, túl sokan egyszerre a jégen. Blatny üli le a két perces büntetést.

55:42

A Dorbirn gólt szerzett!
Sajnos nem sikerült megtartani az előnyt. ZDENEK BLATNY kiegyenlít. 3-3!
Gólpassz: Nikolas Petrik, Martin Grabher Meier.

53:00

Őrzi a Volán az egy gólos előnyét.

51:14

Megúsztuk az emberhátrányt – annyira, hogy mi lőttünk belőle gólt – már teljes létszámban a Fehérvár.

49:31

Na, ez aztán a meglepetés, emberhátrányból vezetést szerzünk! Az előbb kiszolgáló ANDREW SARAUER talál a kapuba! 2-3!
Gólpassz: Brandon Marino.

49:14

Ezért kár volt, ismét túl sokan voltunk a jégen, megint csak Banham tölti le a két perces büntetést.

48:18

MICHAEL BOIVIN találatával egyenlíteni tudunk a harmadik harmad derekán! 2-2!
Gólpassz: Andrew Sarauer, Frank Banham.

46:14

Szerencsére nem tudták kihasználni, már mi is teljes létszámban.

45:42

Kiegészült a Dornbirner EC, innentől emberelőnyben az osztrákok.

44:35

Sikorcin visszajöhetett, most négy a négy ellen.

3:4

Gólok és gólpasszok: 17. Arniel (Desbiens), 31. Arniel (D'Alvise), 56. Blatny (Petrik, Grabher Meier) – 4. Benk (Bartalis, Varga), 49. Boivin (Sarauer, Banham), 50. Sarauer (Marino), 61. Bartalis (Boivin, Banham)

Dornbirn Bulldogs: Lawson (Dieber) – Magnan-Grenier, D'Aversa, D'Alvise, Arniel, Grabher Meier – Crawford, Sertich, Petrik, Blatny, Di Benedetto – Lembacher, Jeitziner, Bombach, Feichtner, Desbiens – Putnik, Samardzic, Achermann

Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Varga, Orbán, Benk, Erdély, Bartalis – Szirányi, Wehrs, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Boivin, Ejdepalm, Lovecchio, Sarauer, Banham – Tokaji, Reiter, Kocsis, Nemes, Vincze

Játékvezetők: Kellner Roland – L. Plattner, J. Schauer