EBEL

Steinbach Black Wings Linz – Fehérvár AV19

5:1

vége (2:0, 2:1, 1:0)

25.11.2014, 19:15 • Keine Sorgen Eisarena, Linz • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Mindhárom harmadot megnyerte a Linz, a mai napon nem adott esélyt a Volánnak, folyamatosan növelte előnyét az osztrák csapat és megérdemelten győzött. 4:1-nél még volt halvány reménye a magyar együttesnek, de az ötödik gól végképp eldöntött mindent.

Linz – Fehérvár: 5-1!
---- (21:27:49)

60:00

58:46

Kiegészült a Fehérvár, de hamarosan vége az összecsapásnak, itt már nem terem babér.

56:46

Ladislav Sikorcin is kiszáll két percre magas bot használata miatt.

51:40

A Linz gólt szerzett!
Ki is használja az emberelőnyt a Black Wing Linz, MARC-ANDRÉ DORION végképp eldönti a találkozót.
5-1!
Gólpassz: Brian Lebler.

50:56

Kiáll két percre Vincze Péter bottal akasztás miatt. Ezzel szinte el is dőlhet a meccs, mivel mire visszajön, alig hét perc lesz hátra és még mindig három gól a hátrány.

46:00

Továbbra is tartja három gólos fórját a Linz.

42:49

Visszatérhetett Lovecchio, teljes létszámban.

40:49

Megint vendég kiállítás, Lovecchio áll ki két percre bottal akasztás miatt.

40:01

Tovább nőtt a Fehérvár hátránya, már három góllal vezetnek az osztrákok. Az utolsó találat némi reményt hagyott a záró játékrészre, de sajnos túl nagynak tűnik a Volán hátránya.

Linz – Fehérvár: 4-1, a szünet után a harmadik harmaddal folytatjuk!
----

40:00

37:27

Kiegészült a Volán.

35:27

Ejdepalm kap két perces büntetést a magyar csapatból akadályozás miatt.

31:39

Macierzynski kapott bottal akasztás miatt két perces kiállítást, de végül a gól miatt, nem kellett leülnie.

31:39

A Volán gólt szerzett!
JEFF LOVECCHIO hozza vissza a halvány reményt a Volánnak. 4-1!
Gólpassz: Michael Boivin, Brandon Marino.

29:36

Sajnos meglehetősen egyoldalúan alakul a Fehérvár számára a meccs, PATRICK SPANNRING góljával már 4-0!
Gólpassz: Franklin MacDonald.

24:24

FABIO HOFER már háromra növeli a hazaiak előnyét, kezd elmenni a hajó a Volánnak. 3-0!
Gólpassz: Andrew Jacob Kozek.

5:1

Gólok és gólpasszok: 4. Kozek (MacDonald), 8. Lebler (Ulmer), 25. Hofer (Kozek), 30. Spannring (MacDonald), 52. Dorion (Lebler) – 32. Lovecchio (Boivin, Marino)

Steinbach Black Wings Linz: Ouzas (Dechel) – Murphy, Lukas, Lebler, Moran, Ulmer – Piche, Dorion, Kozek, Hisey, Hofer – MacDonald, Mitterdorfer, Spannring, Ouellette, Rau – Mayrhauser, Fechtig, Pastl, Gaffal, Macierzynski

Fehérvár AV19: Robinson (Kornakker) – Orbán, Varga, Benk, Bartalis, Vincze – Szirányi, Wehrs, Kovács Cs., Sikorcin, Marino – Ejdepalm, Boivin, Lovecchio, Sarauer, Banham – Tokaji, Reiter, Kocsis, Erdély, Nemes

Játékvezetők: Ulrich ERD – Christian Kaspar, Tobias Wassmer