Németország – Szlovákia

36:22

vége (17:10)

17.12.2014, 18:00 • Aréna Zágráb, Zágráb • Teleki Péter

A németek gyakorlatilag már az első félidőben lerendezték a mérkőzést, Steinbachék hétgólos előnnyel várhatták a második játékrészt.
A fordulást követően három gyors német gól született, igazából már ekkor csak az volt a kérdés, hogy milyen különbséggel nyer a jó erőkből álló Németország. A végén már igazából védekezésről sem nagyon beszélhetünk, szakmányban potyogtak a gólok.
Ezzel a győzelemmel a németek a 9-10-ik helyen végeznek, míg a szlovákok utolsóként zártak a csoportban.
Köszönöm a figyelmet! (19:45:29)

60

Mérkőzés vége. (36:22)

60

Védekezés gyakorlatilag már nincs a pályán, Geschke azért még eredményes volt. (36:22)

60

DUBAJOVA fejezte be lövéssel a szlovákok támadását, lövése becsorgott a kapuba. (35:22)

59

Labdavesztés szlovák oldalon, GESCHKE leindítás után magabiztosan volt ziccerben. (35:21)

59

Leindítottak a németek, SCHULZE nem hibázta el a ziccert. (34:21)

58

Beállóban sikerült megjátszani SCHULZE-t, szépen fordult be a labdával. (33:21)

58

Passzívnál már lőni kellett a szlovákoknak, DUBAJOVA középről bombázott a kapuba. (32:21)

57

A németek hamar kihasználték az emberelőnyt, GESCHKE jobb kettőből volt eredményes. (32:20)

56

Michnova kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat Németország. (31:20)

56

Lang esett nagyot, fájdalmas arccal terült el. Reméljük nincs komolyabb baj, egyelőre azonban a pályán ápolják. (31:20)

55

Schülke nagyott védett ziccerben mér sokadszor a mérkőzésen, SCHULZE viszont nem hibázott betörésből. (31:20)

54

ZAPF vállalta el a németek büntetőjét, magabiztosan értékesítette. (30:20)

53

JAKUBISOVA átlövésből nem hibázott. (29:20)

52

RAJNOHOVA pókhálózta ki a felsőt egy füstölgős lövéssel, ezzel pont tíz van közte. (29:19)

51

LANG fejezte be most is a németek támadását, bal szélről lőtt gólt ezúttal is. (29:18)

50

MICHNOVA csent labdát, egyedül végigrobogott, a befejezésbe se hibázott bele. (28:18)

49

Lang kapta a labdát bal szélen, eredményesen fejezte be. (28:17)

36:22

Németország: Schülke, Woltering – Zapf, Lang, Müller, Loerper, Smits, Minevskaja, Naidzinavicius, Steinbach, Althaus, Nadgornaja, Huber, Geschke, Wohlbold, Schulze

Szlovákia: Gubikova, Tothova, Sulovska (kapusok) – Rajnohova, Kerteszova, Benuskova, Czanik, Dubajova, Szarkova, Michnova, Sukennikova, Jakubisova, Trehubova, Bizikova, Hornakova, Blazekova

Játékvezetők: Arntsen, Röen