Franciaország – Lengyelország

3:4

vége (1:1, 0:1, 2:2)

18.12.2014, 20:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Kármán Zoltán

Végül elég lett a lengyelek két gólos előnye a győzelemhez. Nagy az öröm a lengyel oldalon, szép győzelmet arattak. A játék képe alapján simán lehetett volna fordított is az eredmény, a franciák végül harminc lövéssel fejezték be a mérkőzést, a fehér mezesek pedig harminchárommal.

A harmadik harmad hajrája lett végül döntő, amikor a lengyelek előbb megszerezték a vezetést, majd nagyon gyorsan meg is duplázták előnyüket. Luba kiválóan védett, többek közt neki is köszönhető a lengyel siker.

Franciaország – Lengyelország: 3-4!
---- (22:08:16)

60:00

59:55

Franciaország gólt szerzet!
Franciaország rám cáfolt és szépít! Egy jobb oldali akciót sikerült góllal befejezniük egy közeli lövéssel, ami beakadt! GUILLAUME LECLERC lőtt, de ez már kevés lesz öt másodperccel a vége előtt!
Gólpassz: Malo Ville.

59:40

Les a lengyeleknél, már nemigen van ideje semmire a kék mezeseknek.

59:30

A hátrakorcsolyázó Bouvet menti meg csapatát a góltól, Wronka már startolt a korongra.

59:03

Lengyel időkérés. Ezt innen már nem szabad elveszíteniük. Egy perc sincs hátra.

58:45

Nem tudnak lőni egyelőre a franciák, Sikora azonban a megszerzett korongot balról, egy védőtől szorongatva mellé lövi!

58:20

Máris kapus nélkül a kék mezesek, megszerzik a lengyelek, de nem sikerül kapura tenniük.

58:01

Időt kér Franciaország, valószínűleg hamarosan Goy helyett is mezőnyjátékos fog érkezni.

58:00

Megkezdődött az utolsó kettő perc a találkozón, egyre csökken a franciák reménye.

57:50

Leclerc fonákkal suhintotta kapura középről a kék vonal közeléből, Luba remekül védett!

57:15

Thiry gyűjti be hátul a korongot, de most pontatlan az indítás. A lengyelek inkább most védekeznek, nem pazarolják az erőt támadásra.

56:50

Elhagyja a korong a játékteret egy fehér mezes védő ütőjéről, a lengyel harmadnál a buli.

56:20

Igen közelről Leclerc és Lamboley is megpróbálta a kapuba kotorni a jobb oldali kapuvas közeléből a pakkot, Luba sziklaszilárdan tartotta magát.

55:55

Ismét les, de most a lengyeleknél, Goscinski volt túl gyors a koronghoz képest.

55:40

Ahogy az megszokott, ez a harmad telik a leglassabban, már most harminc perce küzdenek a felek és még hátravan jó néhány perc.

55:05

A franciák pechére Douay ütőjéről kipattan a korong pár centivel a harmadból, les.

54:30

Lengyelország gólt szerzett!
Eldőlni látszik a találkozó, nagy árat fizettek a franciák ezért a felesleges kiállításért. Egy távoli lövést még védett Goy, ám jobbra pattant éppen RADOSLAW SAWICKI elé, aki szintén éles szögből veszi be a kaput. 2-4!
Gólpassz: Remigiusz Gazda, Patryk Wronka.

3:4

Gólok és gólpasszok: 10. Ville (Kazarine, Bourgeois), 42. Lamboley (Leclerc, Crinon), 60. Leclerc (Ville) – 18. Wronka (Jaskiewicz, Gazda), 36. Goscinski (Skrodziuk), 54. Fraszko (Wronka), 55. Sawicki (Gazda, Wronka)

Franciaország: Goy (Garnier) – Thiry, Crinon, Kazarine, Ville, Douay – Montenoise-Oudot, Chapelier, Lamboley, Bouvet, Leclerc – Bourgeois, Faure, Chapuis, Bozon, Valier – Maso, Colomban, Colotti, Coulaud, Metais Szövetségi kapitány: Lionel Charrier

Lengyelország: Luba (Kieler) – Gazda, Jaskiewicz, Wronka, Fraszko, Sawicki – Krawczyk, Horzelski, Krzemien, Sikora, Malicki – Wsol, Musiol, Kisielewski, Jaworski, Wasinski – Kafel, Nahunko, Goscinski, Skrodziuk, Wanat Szövetségi kapitány: Torbjorn Johansson

Játékvezetők: Igor Tsernyshov (EST) – Pavel Badyl (BLR), Németh Márton (HUN)