ZF Eger - Tiszavirág Szeged Diapolo

15:6

esemény vége (5:0, 3:3, 3:0, 4:3)

19.12.2014, 20:15 • Eger, Bitskey uszoda • szollope

Teljesen egyoldalú volt a mérkőzés, az Eger esélyt sem adott a Szegednek. Más minőséget képvisel az Eger, amely az 5:0-ás első negyeddel lerendezte a mérkőzést.
Mitrovics remekül védett, 73%-kal. Szívós négy gólt lőtt és Erdélyi remekül játszott.
A szegedieknél bizonyított a válogatottba kétszer behívott 17 éves Manhercz Krisztián, aki két gólt lőtt, valamint Varga II Zsolt is megmutatta, hogy miért is lett anno, 2003-ban világbajnok. Ők ketten kiemelkedtek a Szegedből, de a többiek nem nőttek fel hozzájuk és az Egerhez.

ZF-Eger – Tiszavirág Szeged Diapolo 15:6

Köszönöm a figyelmet! (21:39:08)

32

Vége a mérkőzésnek.

32

SZÍVÓS MÁRTON rosszkéz oldalról lőtt Meixner feje fölé. (15:6)

32

Angyal lőtt hét méterről, Meixner védett.

32

Angyal veszített labdát.

31

VARGA II ZSOLT maradt üresen emberfórban hat méteren és lőtte a kapu jobb oldalába a labdát. (14:6)

31

Vapenszki kiállítása után szegedi időkérés.

30

MANHERCZ KRISZTIÁN hat méterről gyönyörűen lőtte ki a jobb felsőt. (14:5)

30

Emberfórban SZÍVÓS MÁRTON a bal szélről lőtt a kapus feje fölé. (14:4)

29

Sánta ellen a kontra fault.

29

Emberelőnyben ANGYAL DÁNIEL két méterről fordult a kapura és lőtt kapásból gólt. (13:4)

29

Egri időkérés.

29

Kiss rontott el egy ziccert, pedig egyedül vitte a kapusra a labdát.

29

Kiss rossz passza Seman felé.

27

Emberelőnyben Kiss lőtte fejbe Csomát, onnan pedig PALOTÁS GERGELY elé pattant a labda, aki bekotorta azt két méterről. (12:4)

27

Emberelőnyben LŐRINCZ BÁLINT öt méterről négy lóba után pattintott a jobb alsóba. (12:3)

26

Kunac ziccerben volt, de ejtette a labdát a kezéből.

26

Cucskovics hat méterről lőtt felső lécet.

26

Egy rossz passz Kunac felé.

25

Cucskovics lövését üggyel-bajjal védte Meixner.

25

Elkezdődött a negyedik negyed, Zalánki hozta el a labdát.
Cserekapus az Egernél, Csoma jött Mitrovics helyett, hiszen már eldőlt a meccs, Mitrovics 73%-kal védett.

Akárcsak az elsőben a harmadik negyedben sem lőtt gólt a Szeged. Bedő produkált remek negyedet, két gólt lőtt. Az emberelőnyöket nagyon rosszul játszotta meg a Szeged.

24

Vége a harmadik negyednek.

24

Kontra fault Seman ellen.

24

BEDŐ KRISZTIÁN lépett vissza, ezzel levált emberéről, Törökről és lőtt a bal alsóba. (11:3)

23

Hosnyánszky volt önző és lőtt a kapusba, ahelyett, hogy leadta volna az üresen álló Erdélyinek.

23

BEDŐ KRISZTIÁN lőtt gólt fórból a bal kapufánál állva Hosnyánszky jó passza után. (10:3)

22

Kunac kiállítása után kért időt az Eger.

22

Emberfórban Kunac lőtt méterekkel fölé.

22

Zalánki a kiállított, vendég időkérés.

21

Varga lőtt emberfórban elhamarkodottan, Mitrovics védett jobb kézzel.

20

Csuk szerzett labdát.

19

HOSNYÁNSZKY NORBERT lőtte ki hat méterről középről a jobb alsót. (9:3)

19

Manhercz K. felsőbe tartó lövését védte Mitrovics.

19

Emberfórban Vapenszki kapott rossz passzt.

18

Hosnyánszky ellen ötméteres, Seman harcolta ki, az ötméterest Manhercz K. lőtte a bal alsó felé, Mitrovics védett.

17

Kiss passza volt magas társának emberfórban.

17

Vapenszki pattintott fölé emberelőnyben.

17

Elkezdődött a harmadik negyed, az Eger hozta el a labdát, most először a meccsen.

Hatalmas fölényben van az Eger. Nagyon sokszor üresen maradnak a kapuhoz közel az egriek és lóbálások után lőhetnek kedvük szerint, általában a rövidet lövik, ezt nem érzi Meixner. Támadásban a Szeged igen gyakran labdát veszít.

16

Vége a második negyednek.

16

Emberelőnyből nem, de utána gólt lőtt MANHERCZ KRISZTIÁN a bal szélről, a hosszút lőtte ki. (8:3)

16

Vendég időkérés, emberelőnybe kerültek Lőrincz kiállítása miatt.

15

UROS CUCSKOVICS három lóba után öt méterről lőtte ki kissé balról a hosszút. (8:2)

15

Varga ellen kontra fault.

15

HÁRAI BALÁZS csavarból szerzett gólt négy méterről. (7:2)

14

Manhercz Á. ejtett hat méterről, felső léc lett.

14

Hosnyánszky lőtt rossz helyzetből, Meixner védett.

14

Varga Péter vezetőedző kapott sárga lapot.

13

SZÍVÓS MÁRTON kapásból a bal szélről ismét a rövidbe pattintott. (6:2)

13

13

Palotás lőtt a bal szélről a felső lécre.

12

Csuk ellen ötméteres, a büntetőt VARGA II ZSOLT lőtte a bal felsőbe. (5:2)

12

Erdélyi beforgatta Kunacot, majd labdát vesztett.

12

Sánta veszített ismét labdát.

12

Varga ellen ötméteres, a büntetőt Erdélyi a felső lécre lőtte.

11

Emberelőnyben MANHERCZ ÁDÁM a jobb kapufánál állva húzta be a labdát a kapu jobb oldalába. (5:1)

11

Hárai forgatta be Kunacot és lőtt fölé.

11

Cucskovics remek megelőző szerelése Seman ellen.

10

Kontra fault Hárai ellen könyöklésért.

10

Hosnyánszky szerelt ismét hátul.

9

Cucskovics pattintott a felső lécre a bal szélről.

9

Hosnyánszky szerelte Semant.

9

Elkezdődött a második negyed, a Szegedé lett a labda a ráúszásnál.

Elképesztően nagy a különbség a két csapat között. Az Eger iskola-játékot mutat be. A Szeged a ziccereket is kihagyta, Mitrovics jól védett. A túloldalon az egriek tetszés szerint alakítottak ki helyzeteket és lőttek gólokat.

8

Vége az első negyednek.

8

Sánta nem tudta megjátszani a labdát.

8

SZÍVÓS MÁRTON a bal szélről kapásból lőtt a rövidbe. (5:0)

7

Emberfórban Palotás gyenge lövését védte rossz kézről, Mitrovics védett könnyedén.

7

Emberelőnyben Csuk húzta fölé a labdát két méterről.

5

A bal szélről MILOS CSUK bombázott a rövidbe. (4:0)

5

Varga rossz passza.

5

BORISZ VAPENSZKI kissé jobbról kilőtte a hosszú felsőt. (3:0)

4

ERDÉLYI BALÁZS emberelőnyben középről lőtt Meixner feje fölé öt méterről. (2:0)

4

Cuckovics távoli lövését védte Meixner.

3

Seman lőtt centerből, Mitrovics védett.

3

ERDÉLYI BALÁZS úszott meg emberéről és lőtte ki ziccerben a hosszút balról. (1:0)

3

Cucskovics szerelt a kapuja előtt.

3

Újabb Mitrovics-bravúr.

2

Seman hagyott ki egy közeli ziccert emberfórban.

1

Bedő ellen az ítélet.

1

1

Elkezdődött a mérkőzés a Szeged hozta el a labdát.
A tavalyi szezonban az Eger-Szeged párharc csúcsrangadónak számított, idén viszont "fix egyes" totó nyelven szólva. Az OB I 11. fordulójában kerül sor a két vidéki fellegvár találkozójára. Az Eger harmadik a tabellán a Szolnok és az OSC mögött nyolc győzelemmel egy döntetlennel és egy vereséggel. Az elmúlt héten az FTC-t simán 17-8-ra verték Szívósék. A Magyar Kupában három héttel ezelőtt bronzérmet szereztek. A BL-ben nagy verést kaptak szerdán a Pro Reccótól, 4-12 lett a végeredmény a Bitskeyben.
A szegediek nyolcadikok a táblázaton négy győzelemmel és hat vereséggel. Az elmúlt két fordulóban otthon szenvedtek fájó, egygólos vereséget a Honvéd, valamint a BVSC ellen. A csapat vezére a 17 éves Manhercz Krisztián, aki már kétszeres felnőtt válogatott játékosnak vallhatja magát.
Üdvözöljük on-line oldalunkon. Az esemény 20:15 - kor kezdődik..