MOL Liga

DVTK Jegesmedvék Miškovec – Debreceni HK

5:2

vége (1:0, 2:1, 2:1)

21.12.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • Info a státusz megváltozásairól (Kármán Zoltán)

Mindhárom harmadot egy góllal nyerte meg a Miskolc, így a győzelem jogosságához kétség sem férhet. Már négy gólos is volt a hazai előny, a harmadik harmad elejét nagyon megnyomta a hazai csapat, azzal végképp eldöntötte a győzelem sorsát.

Miskolc – Debrecen: 5-2!
---- (21:15:11)

60:00

57:42

A Debrecen gólt szerzett!
KÖNCZEI ÁRON szépít a meccs hajrájában. 5-2!
Gólpassz: Artyom Vaszjunyin.

56:31

Nem olyan egyszerű a helyzet. Sagert 5+20 percet kap végleges fegyelmivel durva játék miatt (bunyó), ugyanezt kapja Kaskov a debreceni csapatból, 5+20, végleges fegyelmivel.

56:31

Miskolci kiállítás, Sagert két percre távozik a büntetőpadra testre ütés miatt.

56:00

Az utolsó négy perchez érkeztünk, a Debrecen már nem tud újítani, a Miskolcnak pedig nem kell már törnie magát.

51:55

Kiegészült a Miskolc, nem tudta kihasználni ezt az előnyt sem a Debrecen. A mérkőzés vélhetően eldőlt, nagyon kevés idő maradt arra, hogy négy gólt szerezzenek a vendégek.

49:55

Miskolci kiállítás, két percig pihen gáncsolás miatt Dudas.

47:41

A Miskolc gólt szerzett!
ROCZANOV DEZSŐ találatával már 5-1!
Gólpassz: Ritó László.

46:00

Telik az idő, ez a Miskolcnak kedvez, őrzi a hazai csapat három gólos előnyét.

42:17

Mielőtt lejárt volna a kiállítás, nyolc másodperccel előtte HAJÓS ROLAND vélhetően eldönti a találkozót. 4-1!
Gólpassz: Tóth Adrián, Tyler Metcalfe.

40:25

Rögtön egy debreceni kiállítás a kezdést követően. Csíki Zoltán száll ki testre ütés miatt két percre.

40:01

A második harmadot is egy találattal nyerte a Miskolc. Már három góllal is vezettek a hazaiak, Kaskov szépítése még visszahozta a reményt a Debrecennek.

Miskolc – Debrecen: 3-1, a szünet után jövünk a harmadik harmaddal!
----

40:00

34:41

Kiegészült mindkét együttes. Öt az öt ellen támadhatnak.

32:41

Testre ütés miatt kettős kiállítás. Metcalfe a hazaiaktól, Emelianov a vendégektől száll ki két percre.

31:11

DANIL KASKOV gyorsan kihasználja ezt az emberelőnyt, szépít a Debrecen! 3-1!
Gólpassz: Dusán Sijka, Ladányi Balázs.

5:2

Gólok és gólpasszok: 19. Dansereau (Dudas, Tóth), 28. Dansereau (Cohen, Becze), 30. Becze (Metcalfe, Cohen), 43. Hajós (Tóth, Metcalfe), 48. Roczanov (Ritó) – 32. Kaskov (Sijka, Ladányi), 58. Könczei (Vaszjunyin)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Boyle, Metcalfe, Cohen, Becze, Dudas – Gőz, Hajós, Tóth, Dansereau, Dósa – Sagert, Nagy K., Láda B., Vojtkó – Popovics, Roczanov, Szilágyi L., Ritó, Budai

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Dancsfalvi, Berta Á., Vaszjunyin – Ladányi B., Sadikov, Kurilyuk, Kaskov, Sijka – Hári, Könczei, Wéber, Tanka, Tőkési – Prakab, Barabás, Demensin

Játékvezetők: Vladimir Babic, Kincses Gergely – Váczi Dávid, Vas Mátyás