28.01.2015, 19:00 • szollope

Szolnoki Dózsa-Közgép: Nagy, Decker A.,– Gocics, Madaras 3, Vámos 1, Jansik, Mezei, Alekszics, Tóth 1, Varga Dániel, Varga Dénes, Kis, Mitrovics 4.

Jug Dubrovnik: Bijacs, Popadics – Macsan, Boskovics 1, N. Janovics 3, Younger 1, Ivankovics, Markovics, Buslje, Viskovics 2, Constantin-Bicari 1, Obradovics 3.

Jug Dubrovnik – Szolnoki Dózsa-Közgép 11:9

A csoportot a Jug vezeti 12 ponttal. Második a Szolnok 9 egységgel és a még szintén továbbjutást érő harmadik helyen a Rijeka áll szintén 9 pontot gyűjtve.

Köszönöm a figyelmet! (20:22:55)

Roppant fájó vereséget szenvedett a Szolnok Durovnikban. A rossz kezdés után felálltak Madarasék és már vezettek is. Utána viszont rengeteg emberelőnyt kapott a Jug és a szerencse is velük volt egy-két lövésnél és így elhúztak ismét három góllal. A Szolnok ismét visszajött és a döntetlenért támadott másfél perccel a vége előtt, de nem sikerült egalizálni az eredményt.
Madaras és Mitrovics csodálatos játékot mutatott be, rajtuk semmi sem múlott. A horvátok két húzóembere Obradovics és Janovics volt.

32

Vége a mérkőzésnek.

32

AARON YOUNGER szabaddobás után az utolsó másodpercben gólt lőtt hat méterről. (11:9)

32

Janovics távoli lövését szögletre ütötte Decker.

31

Mitrovics lőtt mellé hét méterről.

31

Viskovics lőtt kapufát öt méterről.

31

Vámos kiváló jobb oldali bepasszolt labdáját emberelőnyből SZTEFAN MITROVICS húzta be. (10:9)

30

PAULO OBRADOVICS a hosszú kapufánál állva üresen lőhetett és nem hibázott. (10:8)

30

Madarast kiállították, ez hihetetlen.

30

Kis ellen kontra fault.

29

Boskovics pattintott mellé nyolc méterről.

29

Alekszics remek passza után SZTEFAN MITROVICS lépett vissza a kapufától és lőtt Bajics feje fölé. (9:8)