EBEL

HC TWK Innsbruck – Fehérvár AV19

1:4

vége (0:1, 0:3, 1:0)

30.01.2015, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena, Innsbruck • Info a státusz megváltozásairól (bayernfan)

Vége! Magabiztos játékkal győzött a meccset végig a kezében tartó Fehérvár AV19 az Innsbruck otthonában, így eldőlt, hogy egy fordulóval az EBEL alapszakaszának vége előtt a Volán megszerezte a tabella hatodik helyét, és ezzel 2011-12 után ismét résztvevője lett az automatikus playoff-részvételt jelentő felsőházi középszakasznak!

Így vasárnap a Znojmo ellen igazi gálamérkőzést lehet rendezni az ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokban! Tartsanak akkor is velünk! (21:17:42)

60:00

59:31

Wehrs lő centikkel az üres innsbrucki kapu mellé, így viszont tilos felszabadítás.

58:40

Vendégek teljes létszámban. Továbbra is üres kapuval támad az Innsbruck.

57:21

Hazai időkérés.

57:00

Közben már 3-1-re vezet a Klagenfurt a Bolzano ellen – eldőlt!

56:40

Vincze Pétert állítják ki, emberelőnyben az Innsbruck. Machreich helyén is mezőnyjátékos a jégen, így 6 a 4 ellen támadhatnak a hazaiak.

55:00

Klagenfurtban a harmadik harmad első percében vezetést szerez a KAC – innen már nem lehet elveszíteni azt a 6. helyet!

51:20

Kevesebb mint 10 perc van hátra a mérkőzésből. Közben két harmad után a Bolzano 1-1-re áll Klagenfurtban – nehezen elképzelhető, hogy ne legyen meg a Fehérvárnak a hőn áhított 6. hely...

45:29

Hazai tilos felszabadítás.

43:09

Hazaiak és vendégek teljes létszámban.

41:09

4 a 4 ellen a jégen, Wehrs és Siddall kaptak egy páros kiállítást egy kisebb bunyóért.

40:43

Az Innsbruck gólt szerzett!

BEECH szépít, még nincs vége a meccsnek!

40:01

A szünetben kapust cserélt az Innsbruck. Munro helyén Machreich a hazai kapuban.

40:01

Parádés harmadot produkált a Volán! A fehérváriak hamar megduplázták az első játékrészben megszerzett előnyüket, majd az utolsó percekben villámgyorsan kétszer is mattolták Munrót, és így egyelőre "önerőből" ott vannak a tabella hatodik helyén, függetlenül a Bolzano eredményétől! Ami pedig ennél is jobb hír, hogy az innsbruckiaknak szinte momentumuk sem volt a meccsen, Rob Pallin fiai tökéletesen kontrollálják a játékot!

Már csak 20 perc választja el tehát a fehérváriakat az ünnepléstől! Folytatás hamarosan!

40:00

38:00

A Volán gólt szerzett!

Őrület! VARGA ARNOLD, kilövi a felső sarkot Munro botos kesztyűje felett! Néggyel vezet a Volán!

1:4

Gólok és gólpasszok: 41. Beech (Macaulay, Siddall) – 3. Kóger (Sarauer), 29. Kovács Cs. (Bartalis), 38. Sarauer (Banham), 38. Varga A. (Sikorcin, Benk)

HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Ross, Macaulay, Schennach, Beech, Siddall – Padevilla, Van Ballegooie, Huber, Valdix, Ulmer – Pittl, Stern, Holler, Olsson, Mossmer – Saringer, Hortnagl, Steinacher, Schramm

Fehérvár AV19: Engstrand (Rajna) – Wehrs, Szirányi, Kóger, Sarauer, Banham – Orbán A., Reiter, Kovács Cs., Bartalis, Marino – Ejdepalm, Varga A., Benk, Sikorcin, Vincze – Németh A., Erdély, Magosi

Játékvezetők: GEBEI Péter, Miroslav STOLC