3:2

vége (23:25, 25:18, 13:25, 25:21,15:13)

30.01.2015, 17:00 • Kaposvári Városi Sportcsarnok • Tamás Gobodics

0:0

Elképesztő meccset nyert meg a Kaposvár, parádés játékkal, öt szettben legyőzte a bajnoki címvédő Békéscsabát – jogosan tapsol felállva a somogyi közönség. (18:56:45)

15:13

15:13

Harmath Zsófia bombájával megveri a bajnokot a Diamant!

14:13

Soós bebombázza, 14-13, nyithat!

14:12

Rák bombáját visszaadták a vendégek, Szombathelyiért nem – MECCSLABDA A KAPOSVÁRNÁL!

13:12

Soós Nikolett beüti, 13-12.

13:11

Szombathelyi ütése leperdül a sáncról, hazai pont, 13-11.

12:11

Nagyot rohan a címvédő, egyetlen pont a kaposváriak előnye.

11:7

Szívós ütésébe csak belekapni tudott Molcsányi, 11-7.

10:7

Horváth Alexandrát betakarják, 10-7, Mészáros Péter időt kér.

10:6

Clement mehetett fel egyedül, beüti, 10-6.

10:5

Egészen szenzációs labdamenetet láthattunk, Horváth Alexandra pontja után 9-6, zseniális mérkőzés.

9:5

Clement betakarja Horváth-ot, 9-5.

9:4

Molcsányi ejtésével töri meg a jeget a Békéscsaba, 9-4.

9:3

A döntő szettben megtalálja magát Horváth is, átgyötri a kettős sáncon, időt kérnek a vendégek.

8:3

Horváth Alexandra pöccinti be, 8-3 a technikai szünetben – térfélcsere, érik a meglepetés?!