Fehérvár AV19 – HC LERAM Orli Znojmo

5:1

vége (1:0, 0:1, 4:0)

27.02.2015, 19:15 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • Csaba Dévai

Egészen pazarra sikerült a záró játékrésznek köszönhetően a mai mérkőzés, ilyen eredményre aligha sokan számítottak! Végig kemény, hajtós volt a játék, sok ütközéssel és néhol a durvaság határát súroló szereléssel, de végül az adok-kapokból a Fehérvár jött ki jobban – sokkal jobban. Az első harmadban Bartalis István góljával szereztünk vezetést, és ezen kívül nem is esett több találat abban a játékrészben. A válaszra egészen a második harmad feléig kellett várni, akkor Tomas egalizált emberelőnyből. Na, a harmadik harmadban aztán felpörögtek az események, 6 kiállítást, és 4(!) fehérvári gólt hozott ez a felvonás! Sorrendben Németh kétszer, majd Banham és Vincze talált a kapuba, ezzel kialakítva a gyönyörű, 5-1-es végeredményt. A hasonló folytatásban bízva én ezzel megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (21:49:54)

60:00

59:30

Fél perc van hátra zúg a csarnok, talpon van mindenki!

58:55

A Znojmo kiegészült.

58:24

Négy a négy ellen folytatják a csapatok, miután Sikorcin is kiül kettő percre magas bottal való játékért.

57:07

Kikerül a korong a vendégek harmadából.

56:55

Kezd elgurulni a vendégek gyógyszere, Antonin Boruta ütközte le nagyon durván ellenfelét, egyértelmű kettő perc palánkra lökésért.

55:07

A Volán gólt szerzett!
Potyognak a gólok, extázisban a közönség!!! Három az egy ellen mehettünk, amit bár nem tankönyvbe illő módon, de VINCZE PÉTER végül gólra váltott, Bartalis passzát követően! 5-1, elképesztő eredmény!!

54:07

Újabb emberelőnyös gólt szerez a Fehérvár AV19! Alaposan megjárattuk a korongot, Sikorcin Kógerhez passzolt, ő pedig keresztbe továbbított FRANK BANHAM felé, aki elemi erővel bombázta a pakkot a jobb alsó sarokba! 4-1, ez most már igencsak meggyőző eredmény!

52:32

Jakub Grof meglehetősen reklamálta azt, hogy a fehérvári gól előtt elfelejtettek tilost fújni a zebrák, ezt a heves éeszrevételt azonban csak egy két perces büntetéssel tudták jutalmazni.

52:32

Meglehetősen szerencsés találattal növeli előnyét a Fehérvár! Sárpátki passza után NÉMETH ATTILA lőtt kapura, a korong többször is megpattant, majd Holt mögött a hálóba vágódott! 3-1 a Fehérvárnak!

52:06

Kiegészült a Znojmo.

52:06

Banham lövését kellett védenie Holtnak!

51:25

Banham kezéből ütötték ki az ütőt, ez akár testre ütés büntetés is lehetett volna.