PLER-Budapest – Mezőkövesdi KC

29:25

vége (13:13)

27.02.2015, 18:00 • Lőrinci sportcsarnok • Teleki Péter

A PLER-Budapest ebben a szezonban harmadszor is legyőzte a Mezőkövesdet, ezzel a fővárosiak a bennmaradás szempontjából fontos két pontot szereztek.
Az első játékrészben még fej-fej mellett haladt a két csapat, szünetre 13:13-as állásnál mehettek a felek. A fordulást követően az első gólt ugyan a kövesdiek szerezték, de a 34. percben már hazai előnyt mutatott az eredményjelző. Ezt követően a hazaiak már nem engedték ki a vezetést a kezükből, az utolsó tíz percre már hárommal ment a hazai csapat. A hajrában is jobban pörgött a PLER, így végül különösebb izgalom nélkül teltek a legutolsó percek.
Köszönöm a figyelmet! (19:37:33)

60

Mérkőzés vége. (29:25)

60

TÓTH PATRIK a végén még ragasztott egy nagy gólt a vendégek kapujába, a hazai közönség felállva ünnepel. (29:25)

60

A PLER-Budapest ugyan most hibázott jobb szélről, a vendégek leindítottak, de Kemény ziccerét védte Váczi. (28:25)

59

Cuzic is két perce kapott, egyenlő létszámmal a csapatok. (28:25)

59

Lókodi lövését védte Váczi, tombol a hazai közönség. (28:25)

59

Kocsi kapott kiállítást, a PLER-Budapest emberhátrányban fejezi be a mérkőzést. (28:25)

58

BAK bal kettőből szerzett gólt, három a különbség a két csapat között. (28:25)

58

A Mezőkövesd nem adja fel, labdaszerzés után a vendégek azonnal leindítottak, SZEPESI nem hibázta el a ziccert. (27:25)

57

SZEPESI hamar gólt szerzett a vendégeknek, bal szélről volt eredményes. (27:24)

57

Könnyen lehet hogy eldőlt a mérkőzés! A hazaiak jutottak büntetőhöz, BAK először hibázott, de a kipattanót már értékesítette. (27:23)

56

A PLER-Budapest időt kért! (26:23)

56

A Mezőkövesd hibázott támadásban, itt a hajrában már minden hiba végzetes lehet. (26:23)

55

GYENE állította vissza a háromgólos hazai előnyt, jobb szélről volt eredményes. (26:23)

55

A vendégek jutottak büntetőhöz, ILIC nem hibázott bele. Lesz itt még izgalom a végén. (25:23)

54

Kemény rossz passzt kapott beállóban, nem tudta összeszedni a labdát. A Kövesd támadhat emberhátrányban. (25:22)

54

Grünfelder kapta le a levegőből Leimetert, két percet kapott érte. (25:22)

53

A Mezőkövesd labdát szerzett, aztán rosszul indítottak a vendégek. Ismét a fővárosiak támadhatnak. (25:22)

52

Mindkét oldalon kimaradt most egy-egy akció, a kapusok pillanatai voltak ezek. A PLER-Budapest támadhat. (25:22)

29:25

PLER-Budapest: Babasafari, Váczi, Kránitz (kapusok) – Bak, Kemény, Gyene, Kocsi, Tóth Patrik, Leimeter, Rédai, Auth, Bohács, Sinkovits, Mikita Jakub, Mikita Matej, Kucher

Mezőkövesdi KC: Volarevic, Holló, Liszkai (kapusok) – Vasic, Szepesi, Cuzic, Terenyi, Lókodi, Radnic, Grünfelder, Pálos, Molnár, Nakhajenka, Ilic, Ciric

Játékvezetők: Dobrovits, Dr. Tájok